tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Klueh 9 +34 25
2 . 3M 10 +19 21
3 . Żar Tropików 9 +22 18
4 . Elektro-Bud 9 +13 18
5 . Castorama Korona 10 -5 16
6 . Axiom United 9 +2 15
7 . GOJA Wrocław 9 +6 13
8 . Coyote Logistics 9 +0 9
9 . Głęboka Rezerwa 9 -17 6
10 . Leroy Merlin 10 -29 4
11 . Toyota Nowakowski 9 -45 4
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

LISTA STRZELCÓW

Zdjęcie Imię i nazwisko Pozycja Drużyna Gole
Krzysztof Koronkiewicz Napastnik Coyote Logistics 17
Grzegorz Kiełkowski Napastnik Elektro-Bud 16
Maciej Padiasek Obrońca Żar Tropików 16
Piotr Bogatko Napastnik Elektro-Bud 14
Łukasz Herbuś Napastnik 3M 13
Marek Olszewski Napastnik Klueh 13
Łukasz Kopyś Obrońca Głęboka Rezerwa 12
Armand Siwik Bramkarz Klueh 12
Mateusz Chodorski Napastnik GOJA Wrocław 11
Amadeusz Siwik Obrońca Klueh 11
Bartosz Olejnik Napastnik Castorama Korona 11
Grzegorz Maziak Obrońca Żar Tropików 11
Adam Łapeta Napastnik Żar Tropików 10
Mateusz Gudra Obrońca Axiom United 10
Tomasz Apicionek Napastnik 3M 10
Damian Dusza Napastnik Axiom United 9
Marcin Karliński Napastnik 3M 9
Marcel Dzwonik Pomocnik Axiom United 8
Adrian Graf Napastnik GOJA Wrocław 8
Paweł Pawłowski Napastnik Głęboka Rezerwa 7
Jacek Dzwonek Obrońca 3M 7
Rafał Kulesza Obrońca Klueh 6
Adrian Deryło Obrońca Klueh 6
Szymon Jędrzejewski Napastnik Klueh 6
Michał Felter Napastnik Leroy Merlin 6
Krystian Durleta Obrońca Leroy Merlin 6
Szymon Korga Napastnik Toyota Nowakowski 6
Marcin Kolanowski Napastnik Klueh 5
Michał Chmielewski Obrońca GOJA Wrocław 5
Sławomir Kozicki Obrońca Castorama Korona 5
Paweł Wejman Obrońca 3M 5
Marcin Prus Napastnik Coyote Logistics 5
Krzysztof Litka Obrońca Elektro-Bud 5
Piotr Wereszczyński Pomocnik Castorama Korona 5
Paweł Ciepliński Obrońca Żar Tropików 5
Maciej Siwek Obrońca Głęboka Rezerwa 5
Karol Leszczyński Obrońca Głęboka Rezerwa 5
Piotr Zając Napastnik Głęboka Rezerwa 4
Piotr Gotfryd Napastnik GOJA Wrocław 4
Piotr Korga Bramkarz Toyota Nowakowski 4
Mateusz Miara Napastnik Żar Tropików 4
Daniel Traczyk Obrońca GOJA Wrocław 4
Michał Przybysławski Napastnik Elektro-Bud 4
Artur Sobolewski Obrońca Elektro-Bud 4
Krzysztof Stachowski Napastnik Elektro-Bud 4
Michał Bembenek Obrońca 3M 4
Maciej Król Napastnik GOJA Wrocław 4
Łukasz Szestak Obrońca GOJA Wrocław 4
Marcin Kalisz Napastnik Klueh 4
Adam Szczupak Napastnik Toyota Nowakowski 4
Tomasz Pawlik Napastnik Toyota Nowakowski 3
Piotr Stasiewicz Obrońca Toyota Nowakowski 3
Michał Golak Napastnik Leroy Merlin 3
Łukasz Kempka Obrońca Leroy Merlin 3
Łukasz Zmorek Obrońca Leroy Merlin 3
Wojciech Woźniak Obrońca Axiom United 3
Jakub Buda Napastnik Axiom United 3
Rafał Wojtas Obrońca Coyote Logistics 3
Norbert Długaszek Obrońca GOJA Wrocław 3
Michał Mirek Pomocnik Castorama Korona 3
Roman Radzivil Obrońca Castorama Korona 3
Łukasz Okoniewski Bramkarz Żar Tropików 2
Michał Szumny Obrońca Toyota Nowakowski 2
Jan Gruca Napastnik Żar Tropików 2
Waldemar Zubik Napastnik Żar Tropików 2
Tomasz Lisicki Obrońca Axiom United 2
Artur Kowalczyk Obrońca Axiom United 2
Marcin Dzwonnik Napastnik Coyote Logistics 2
Michał Drabent Napastnik Coyote Logistics 2
Dariusz Polańczyk Obrońca Głęboka Rezerwa 2
Krzysztof Obremski Obrońca Elektro-Bud 2
Przemysław Bania Obrońca Castorama Korona 2
Marek Stochalski Obrońca Castorama Korona 2
Łukasz Bożek Obrońca Axiom United 2
Patryk Waszczyk Obrońca GOJA Wrocław 2
Krzysztof Wereszczyński Napastnik Leroy Merlin 2
Kamil Dziwota Napastnik Leroy Merlin 2
Mateusz Sołtys Napastnik Toyota Nowakowski 2
Michał Domadzierski Pomocnik Toyota Nowakowski 1
Krystian Osiecki Napastnik Toyota Nowakowski 1
Grzegorz Andysz Obrońca Leroy Merlin 1
Patryk Obara Napastnik GOJA Wrocław 1
Mateusz Brzęczek Napastnik GOJA Wrocław 1
Krzysztof Koniecki Bramkarz Leroy Merlin 1
Michał Padziński Obrońca Klueh 1
Dominik Malanowski Obrońca Axiom United 1
Tomasz Bałaga Napastnik 3M 1
Maciej Winiarski Napastnik 3M 1
Patryk Wójciak Napastnik Castorama Korona 1
Karol Lewicki Obrońca 3M 1
Karol Symonowicz Obrońca 3M 1
Wojciech Graca Obrońca Elektro-Bud 1
Marcin Wiktorowski Napastnik Głęboka Rezerwa 1
Zbigniew Zaborowski Obrońca Głęboka Rezerwa 1
Paweł Przeworski Napastnik Coyote Logistics 1
Patryk Kiekisz Obrońca Coyote Logistics 1
Jacek Trawiński Obrońca Żar Tropików 1
Jacek Śliz Obrońca Głęboka Rezerwa 1
Tomasz Hutek Obrońca Leroy Merlin 1
Przemysław Zieliński Napastnik Elektro-Bud 1