tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Kruczki 10 +38 22
2 . Astech (OFC) 10 +19 22
3 . Nic Się Nie Stało 10 +9 21
4 . NG Engineering 10 +8 18
5 . Czarny Byk (OFC) 10 +3 18
6 . Wybrzeże Klatki Schodowej (OFC) 10 +4 16
7 . Auto Truck (OFC) 10 -7 14
8 . Impel (OFC) 10 -6 12
9 . Panalpina Polska 10 -31 6
10 . FC ŻWiR (OFC) 10 -20 5
11 . ORA Wrocław (OFC) 10 -17 4
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

OFC2 - WYNIKI

14.03 | 22:35 Kruczki
5 : 1
Panalpina Polska Tomasz Pondel Szczegóły
14.03 | 21:50 ORA Wrocław (OFC)
2 : 5
Auto Truck (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
14.03 | 21:00 NG Engineering
6 : 4
Wybrzeże Klatki Schodowej (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
12.03 | 22:45 Impel (OFC)
5 : 3
FC ŻWiR (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
12.03 | 22:00 Astech (OFC)
10 : 3
Czarny Byk (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
09.03 | 21:05 FC ŻWiR (OFC)
4 : 7
Astech (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
09.03 | 20:15 Panalpina Polska
9 : 6
NG Engineering Tomasz Pondel Szczegóły
05.03 | 22:30 Czarny Byk (OFC)
3 : 2
ORA Wrocław (OFC) Adrian Miedziński Szczegóły
05.03 | 21:45 Auto Truck (OFC)
6 : 3
Kruczki Adrian Miedziński Szczegóły
05.03 | 21:00 Nic Się Nie Stało
8 : 7
Impel (OFC) Adrian Miedziński Szczegóły
28.02 | 22:35 NG Engineering
10 : 7
Auto Truck (OFC) Adrian Miedziński Szczegóły
28.02 | 21:50 Astech (OFC)
7 : 3
Nic Się Nie Stało Adrian Miedziński Szczegóły
28.02 | 19:30 Panalpina Polska
2 : 9
Wybrzeże Klatki Schodowej (OFC) Marcin Niciński Szczegóły
26.02 | 21:45 ORA Wrocław (OFC)
13 : 2
FC ŻWiR (OFC) Adrian Miedziński Szczegóły
26.02 | 21:00 Kruczki
5 : 10
Czarny Byk (OFC) Adrian Miedziński Szczegóły
23.02 | 19:30 Auto Truck (OFC)
1 : 9
Wybrzeże Klatki Schodowej (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
21.02 | 22:00 NG Engineering
3 : 0
FC ŻWiR (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
21.02 | 21:50 Kruczki
3 : 3
Nic Się Nie Stało Marcin Niciński Szczegóły
21.02 | 21:00 Panalpina Polska
0 : 3
Czarny Byk (OFC) Marcin Niciński Szczegóły
19.02 | 21:00 Astech (OFC)
6 : 5
Impel (OFC) Adrian Miedziński Szczegóły
16.02 | 21:05 Auto Truck (OFC)
4 : 4
Panalpina Polska Marcin Niciński Szczegóły
16.02 | 20:15 Nic Się Nie Stało
2 : 2
ORA Wrocław (OFC) Marcin Niciński Szczegóły
14.02 | 22:00 Wybrzeże Klatki Schodowej (OFC)
2 : 11
Impel (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
14.02 | 21:50 Czarny Byk (OFC)
7 : 10
NG Engineering Marcin Niciński Szczegóły
12.02 | 22:45 FC ŻWiR (OFC)
2 : 9
Kruczki Tomasz Pondel Szczegóły
09.02 | 21:05 Nic Się Nie Stało
4 : 3
NG Engineering Tomasz Pondel Szczegóły
07.02 | 22:35 Wybrzeże Klatki Schodowej (OFC)
4 : 3
Astech (OFC) Adrian Miedziński Szczegóły
07.02 | 20:15 FC ŻWiR (OFC)
12 : 2
Panalpina Polska Tomasz Pondel Szczegóły
05.02 | 22:30 Czarny Byk (OFC)
3 : 1
Auto Truck (OFC) Adrian Miedziński Szczegóły
05.02 | 21:00 Impel (OFC)
6 : 4
ORA Wrocław (OFC) Adrian Miedziński Szczegóły
02.02 | 19:30 Panalpina Polska
4 : 7
Nic Się Nie Stało Tomasz Pondel Szczegóły
31.01 | 21:00 Czarny Byk (OFC)
7 : 4
Wybrzeże Klatki Schodowej (OFC) Marcin Niciński Szczegóły
29.01 | 22:30 Auto Truck (OFC)
4 : 3
FC ŻWiR (OFC) Adrian Miedziński Szczegóły
29.01 | 21:45 Kruczki
10 : 1
Impel (OFC) Adrian Miedziński Szczegóły
29.01 | 21:00 ORA Wrocław (OFC)
5 : 6
Astech (OFC) Adrian Miedziński Szczegóły
26.01 | 22:35 Wybrzeże Klatki Schodowej (OFC)
8 : 5
ORA Wrocław (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
26.01 | 20:15 Impel (OFC)
0 : 8
NG Engineering Tomasz Pondel Szczegóły
26.01 | 19:30 FC ŻWiR (OFC)
6 : 4
Czarny Byk (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
24.01 | 21:00 Nic Się Nie Stało
4 : 1
Auto Truck (OFC) Adrian Miedziński Szczegóły
22.01 | 21:45 Astech (OFC)
6 : 9
Kruczki Adrian Miedziński Szczegóły
19.01 | 19:30 NG Engineering
3 : 19
Kruczki Kamil Struski Szczegóły
17.01 | 22:35 Kruczki
7 : 2
ORA Wrocław (OFC) Adam Rynkowski Szczegóły
17.01 | 22:00 FC ŻWiR (OFC)
3 : 4
Wybrzeże Klatki Schodowej (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
17.01 | 20:15 Panalpina Polska
4 : 8
Impel (OFC) Adam Rynkowski Szczegóły
15.01 | 22:00 NG Engineering
8 : 11
Astech (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
15.01 | 21:00 Czarny Byk (OFC)
3 : 4
Nic Się Nie Stało Marcin Niciński Szczegóły
12.01 | 20:15 Impel (OFC)
6 : 8
Auto Truck (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
12.01 | 19:30 Astech (OFC)
8 : 4
Panalpina Polska Tomasz Pondel Szczegóły
10.01 | 22:35 Wybrzeże Klatki Schodowej (OFC)
3 : 5
Kruczki Adrian Miedziński Szczegóły
08.01 | 22:00 Nic Się Nie Stało
6 : 2
FC ŻWiR (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
08.01 | 21:00 ORA Wrocław (OFC)
1 : 13
NG Engineering Adrian Miedziński Szczegóły
03.01 | 22:45 Panalpina Polska
4 : 3
ORA Wrocław (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
03.01 | 22:00 Auto Truck (OFC)
6 : 6
Astech (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
03.01 | 21:00 Czarny Byk (OFC)
4 : 2
Impel (OFC) Marcin Niciński Szczegóły
03.01 | 20:15 Nic Się Nie Stało
3 : 3
Wybrzeże Klatki Schodowej (OFC) Marcin Niciński Szczegóły

PARTNERZY I SPONSORZY