tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Kruczki 10 +38 22
2 . Astech (OFC) 10 +19 22
3 . Nic Się Nie Stało 10 +9 21
4 . NG Engineering 10 +8 18
5 . Czarny Byk (OFC) 10 +3 18
6 . Wybrzeże Klatki Schodowej (OFC) 10 +4 16
7 . Auto Truck (OFC) 10 -7 14
8 . Impel (OFC) 10 -6 12
9 . Panalpina Polska 10 -31 6
10 . FC ŻWiR (OFC) 10 -20 5
11 . ORA Wrocław (OFC) 10 -17 4
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

LISTA STRZELCÓW

Zdjęcie Imię i nazwisko Pozycja Drużyna Gole
Dawid Fabisz Napastnik Astech (OFC) 29
Piotr Miklas Napastnik Kruczki 24
Michał Strykowski Napastnik Czarny Byk (OFC) 18
Daniel Maj Napastnik ORA Wrocław (OFC) 17
Rafał Dzietczyk Napastnik Auto Truck (OFC) 15
Szymon Kopeć Napastnik Kruczki 14
Wojciech Szymończyk Napastnik Panalpina Polska 14
Dawid Kufel Napastnik NG Engineering 14
Grzegorz Kozioł Napastnik Kruczki 13
Marcin Kaczor Napastnik Wybrzeże Klatki Schodowej (OFC) 13
Zbigniew Lichocki Napastnik FC ŻWiR (OFC) 12
Tomasz Urbański Napastnik Nic Się Nie Stało 11
Marcin Sekuła Napastnik Panalpina Polska 11
Filip Piasecki Napastnik Astech (OFC) 11
Michał Pińczyński Napastnik NG Engineering 10
Robert Cieślik Napastnik Wybrzeże Klatki Schodowej (OFC) 10
Damian Marmurowicz Obrońca Auto Truck (OFC) 10
Sebastian Słomiński Obrońca Wybrzeże Klatki Schodowej (OFC) 10
Przemysław Matuszny Napastnik Czarny Byk (OFC) 10
Wojciech Binkowski Obrońca Impel (OFC) 9
Robert Leszczyński Napastnik Wybrzeże Klatki Schodowej (OFC) 8
Michał Rosolak Obrońca Kruczki 8
Jarosław Fedyczkowski Napastnik FC ŻWiR (OFC) 8
Szymon Plaszczyk Obrońca Nic Się Nie Stało 8
Wojciech Burdun Obrońca NG Engineering 8
Miłosz Czerniak Obrońca NG Engineering 8
Marcin Stachowicz Obrońca Auto Truck (OFC) 7
Roman Wisiecki Obrońca Impel (OFC) 7
Kamil Bednarski Obrońca Impel (OFC) 7
Maciej Wilento Napastnik ORA Wrocław (OFC) 7
Tomasz Dubiel Napastnik Impel (OFC) 7
Tomasz Hanka Obrońca NG Engineering 7
Aleksander Darmochwał Napastnik Astech (OFC) 7
Tomasz Mioduszewski Napastnik Kruczki 6
Filip Borysewicz Obrońca Auto Truck (OFC) 6
Rafał Wolan Obrońca Czarny Byk (OFC) 5
Patryk Skarbek Obrońca NG Engineering 5
Mieczysław Budzik Napastnik Impel (OFC) 5
Sławomir Łutczak Obrońca Impel (OFC) 5
Ryszard Czerwiński Obrońca Impel (OFC) 5
Kuba Krause Napastnik ORA Wrocław (OFC) 5
Kamil Majchrzak Napastnik ORA Wrocław (OFC) 5
Marcin Krzyżanowski Obrońca Astech (OFC) 5
Marek Oborzyński Obrońca Astech (OFC) 4
Robert Puchała Napastnik Astech (OFC) 4
Karol Siódmiak Napastnik FC ŻWiR (OFC) 4
Łukasz Smolarczyk Napastnik Impel (OFC) 4
Paweł Papaj Napastnik Nic Się Nie Stało 4
Michał Nawrot Obrońca Kruczki 4
Marek Płoszczyca Bramkarz NG Engineering 4
Jacek Borek Obrońca NG Engineering 4
Adrian Czerwenka Obrońca Nic Się Nie Stało 4
Damian Wolan Obrońca Czarny Byk (OFC) 4
Robert Olej Napastnik FC ŻWiR (OFC) 3
Kamil Błaszczuk Napastnik FC ŻWiR (OFC) 3
Michał Klimek Obrońca Kruczki 3
Marek Wiślewski Napastnik Panalpina Polska 3
Michał Lenartowicz Pomocnik Czarny Byk (OFC) 3
Grzegorz Kunka Napastnik Nic Się Nie Stało 3
Paweł Milewski Napastnik Auto Truck (OFC) 3
Tomasz Ilnicki Obrońca Astech (OFC) 3
Krzysztof Sławiński Napastnik Nic Się Nie Stało 3
Artur Foczpaniak Napastnik Nic Się Nie Stało 2
Dominik Kaczmar Napastnik Wybrzeże Klatki Schodowej (OFC) 2
Robert Symanowicz Obrońca Nic Się Nie Stało 2
Roman Gavryshkin Napastnik Nic Się Nie Stało 2
Marek Budzicz Napastnik FC ŻWiR (OFC) 2
Wojciech Krupa Obrońca Kruczki 2
Piotr Wierzbicki Obrońca ORA Wrocław (OFC) 2
Piotr Jarząb Obrońca ORA Wrocław (OFC) 2
Karol Zawadzki Obrońca Wybrzeże Klatki Schodowej (OFC) 2
Jarosław Zimny Obrońca FC ŻWiR (OFC) 2
Karol Olszak Bramkarz NG Engineering 2
Paweł Marajda Obrońca Panalpina Polska 2
Tomasz Urbaniak Napastnik Panalpina Polska 2
Marcin Czerniakiewicz Obrońca NG Engineering 2
Michał Kołsut Obrońca Nic Się Nie Stało 2
Mariusz Mglej Obrońca Nic Się Nie Stało 1
Mateusz Smykla Obrońca Nic Się Nie Stało 1
Dawid Durmaj Napastnik NG Engineering 1
Tomasz Wyczesany Napastnik FC ŻWiR (OFC) 1
Spirydon Provatas Napastnik Czarny Byk (OFC) 1
Artur Ćwik Obrońca FC ŻWiR (OFC) 1
Tomasz Mazurkiewicz Obrońca Czarny Byk (OFC) 1
Tomasz Pieńkowski Obrońca Auto Truck (OFC) 1
Grzegorz Krupa Obrońca Wybrzeże Klatki Schodowej (OFC) 1
Krzysztof Smulski Obrońca Wybrzeże Klatki Schodowej (OFC) 1
Tomasz Patrzykąt Obrońca Wybrzeże Klatki Schodowej (OFC) 1
Kamil Kobiera Napastnik Wybrzeże Klatki Schodowej (OFC) 1
Marcin Zmórzyński Obrońca ORA Wrocław (OFC) 1
Jakub Drogosz Napastnik Panalpina Polska 1
Adrian Giszczak Obrońca Astech (OFC) 1
Maciej Grzyb Napastnik NG Engineering 1
Piotr Onufrowicz Obrońca Auto Truck (OFC) 1
Marcin Korbel Obrońca Czarny Byk (OFC) 1
Dawid Fronczek Napastnik Astech (OFC) 1
Marek Słonecki Obrońca Astech (OFC) 1
Kamil Zięcina Bramkarz Astech (OFC) 1

PARTNERZY I SPONSORZY