tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . FC Spec (OFC) 10 +69 30
2 . MOICO (OFC) 10 +13 22
3 . ForceGSM (OFC) 10 +28 21
4 . KP Ogrodomania (OFC) 10 +16 17
5 . Elektrotim 10 +11 16
6 . FC AmRest (OFC) 10 -9 13
7 . Parker ESSC Fulanito (OFC) 10 -7 12
8 . Wolves Wrocław (OFC) 10 -8 10
9 . Asplex FC (OFC) 10 -20 10
10 . Ołer Meble Ogrodowe 10 -28 9
11 . Visionica (OFC) 10 -65 0
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

OFC1 - WYNIKI

09.03 | 22:35 FC AmRest (OFC)
1 : 7
Parker ESSC Fulanito (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
07.03 | 22:45 Elektrotim
4 : 5
Ołer Meble Ogrodowe Tomasz Pondel Szczegóły
07.03 | 22:35 Asplex FC (OFC)
5 : 13
KP Ogrodomania (OFC) Adrian Miedziński Szczegóły
07.03 | 21:50 MOICO (OFC)
6 : 4
Visionica (OFC) Adrian Miedziński Szczegóły
07.03 | 20:15 FC Spec (OFC)
9 : 4
ForceGSM (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
02.03 | 21:50 KP Ogrodomania (OFC)
0 : 3
FC Spec (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
02.03 | 21:05 ForceGSM (OFC)
5 : 3
Ołer Meble Ogrodowe Tomasz Pondel Szczegóły
28.02 | 22:00 Parker ESSC Fulanito (OFC)
12 : 6
Asplex FC (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
28.02 | 21:00 Visionica (OFC)
8 : 13
Wolves Wrocław (OFC) Marcin Niciński Szczegóły
28.02 | 20:15 MOICO (OFC)
4 : 1
Elektrotim Marcin Niciński Szczegóły
23.02 | 22:35 ForceGSM (OFC)
6 : 5
Asplex FC (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
23.02 | 21:50 Visionica (OFC)
4 : 14
Elektrotim Tomasz Pondel Szczegóły
23.02 | 21:05 Ołer Meble Ogrodowe
3 : 11
FC Spec (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
21.02 | 22:45 Parker ESSC Fulanito (OFC)
5 : 8
Wolves Wrocław (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
21.02 | 20:15 KP Ogrodomania (OFC)
4 : 5
FC AmRest (OFC) Marcin Niciński Szczegóły
21.02 | 19:30 Ołer Meble Ogrodowe
1 : 10
MOICO (OFC) Marcin Niciński Szczegóły
19.02 | 21:45 ForceGSM (OFC)
18 : 6
Visionica (OFC) Adrian Miedziński Szczegóły
16.02 | 22:35 FC Spec (OFC)
11 : 3
Parker ESSC Fulanito (OFC) Marcin Niciński Szczegóły
16.02 | 21:50 FC AmRest (OFC)
9 : 3
Visionica (OFC) Marcin Niciński Szczegóły
14.02 | 22:35 Ołer Meble Ogrodowe
2 : 7
KP Ogrodomania (OFC) Marcin Niciński Szczegóły
14.02 | 21:00 FC Spec (OFC)
4 : 3
Wolves Wrocław (OFC) Marcin Niciński Szczegóły
14.02 | 19:30 Asplex FC (OFC)
3 : 3
FC AmRest (OFC) Marcin Niciński Szczegóły
12.02 | 22:30 Elektrotim
5 : 8
ForceGSM (OFC) Adrian Miedziński Szczegóły
12.02 | 21:00 Wolves Wrocław (OFC)
2 : 11
MOICO (OFC) Adrian Miedziński Szczegóły
09.02 | 21:50 Visionica (OFC)
5 : 14
Asplex FC (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
09.02 | 20:15 KP Ogrodomania (OFC)
4 : 10
ForceGSM (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
07.02 | 21:50 Parker ESSC Fulanito (OFC)
7 : 8
Ołer Meble Ogrodowe Adrian Miedziński Szczegóły
07.02 | 21:00 Wolves Wrocław (OFC)
8 : 9
Elektrotim Adrian Miedziński Szczegóły
07.02 | 19:30 MOICO (OFC)
3 : 3
FC AmRest (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
02.02 | 22:35 ForceGSM (OFC)
4 : 6
Parker ESSC Fulanito (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
02.02 | 21:50 Elektrotim
5 : 3
KP Ogrodomania (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
31.01 | 22:35 FC Spec (OFC)
16 : 2
Visionica (OFC) Marcin Niciński Szczegóły
31.01 | 20:15 Asplex FC (OFC)
6 : 8
MOICO (OFC) Marcin Niciński Szczegóły
31.01 | 19:30 FC AmRest (OFC)
4 : 4
Wolves Wrocław (OFC) Marcin Niciński Szczegóły
24.01 | 22:35 Parker ESSC Fulanito (OFC)
3 : 8
KP Ogrodomania (OFC) Adrian Miedziński Szczegóły
24.01 | 22:00 Visionica (OFC)
4 : 8
Ołer Meble Ogrodowe Tomasz Pondel Szczegóły
24.01 | 20:15 MOICO (OFC)
4 : 16
FC Spec (OFC) Marcin Niciński Szczegóły
24.01 | 19:30 Wolves Wrocław (OFC)
6 : 7
Asplex FC (OFC) Marcin Niciński Szczegóły
22.01 | 22:30 FC AmRest (OFC)
3 : 3
Elektrotim Adrian Miedziński Szczegóły
19.01 | 21:50 Elektrotim
6 : 4
Parker ESSC Fulanito (OFC) Kamil Struski Szczegóły
17.01 | 22:45 FC AmRest (OFC)
3 : 10
FC Spec (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
17.01 | 21:00 Wolves Wrocław (OFC)
12 : 5
Ołer Meble Ogrodowe Adam Rynkowski Szczegóły
17.01 | 19:30 MOICO (OFC)
4 : 3
ForceGSM (OFC) Adam Rynkowski Szczegóły
15.01 | 22:45 Visionica (OFC)
7 : 8
KP Ogrodomania (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
15.01 | 22:30 Asplex FC (OFC)
3 : 10
Elektrotim Marcin Niciński Szczegóły
12.01 | 21:05 FC Spec (OFC)
13 : 6
Asplex FC (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
10.01 | 21:50 Parker ESSC Fulanito (OFC)
7 : 5
Visionica (OFC) Adrian Miedziński Szczegóły
10.01 | 21:00 KP Ogrodomania (OFC)
8 : 3
MOICO (OFC) Adrian Miedziński Szczegóły
10.01 | 20:15 Ołer Meble Ogrodowe
3 : 5
FC AmRest (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
10.01 | 19:30 ForceGSM (OFC)
12 : 5
Wolves Wrocław (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
05.01 | 21:05 Asplex FC (OFC)
7 : 6
Ołer Meble Ogrodowe Tomasz Pondel Szczegóły
05.01 | 20:15 FC AmRest (OFC)
4 : 9
ForceGSM (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
05.01 | 19:30 MOICO (OFC)
6 : 2
Parker ESSC Fulanito (OFC) Tomasz Pondel Szczegóły
03.01 | 21:50 FC Spec (OFC)
8 : 4
Elektrotim Marcin Niciński Szczegóły
03.01 | 19:30 Wolves Wrocław (OFC)
4 : 8
KP Ogrodomania (OFC) Marcin Niciński Szczegóły

PARTNERZY I SPONSORZY