tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . FC Spec (OFC) 10 +69 30
2 . MOICO (OFC) 10 +13 22
3 . ForceGSM (OFC) 10 +28 21
4 . KP Ogrodomania (OFC) 10 +16 17
5 . Elektrotim 10 +11 16
6 . FC AmRest (OFC) 10 -9 13
7 . Parker ESSC Fulanito (OFC) 10 -7 12
8 . Wolves Wrocław (OFC) 10 -8 10
9 . Asplex FC (OFC) 10 -20 10
10 . Ołer Meble Ogrodowe 10 -28 9
11 . Visionica (OFC) 10 -65 0
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

LISTA STRZELCÓW

Zdjęcie Imię i nazwisko Pozycja Drużyna Gole
Jakub Pelwecki Napastnik Wolves Wrocław (OFC) 33
Jakub Rejmer Napastnik FC Spec (OFC) 30
Bartosz Sikora Napastnik ForceGSM (OFC) 23
Tomasz Moskal Napastnik FC Spec (OFC) 22
Krzysztof Podymkiewicz Napastnik Asplex FC (OFC) 20
Robert Rosiński Pomocnik FC Spec (OFC) 19
Piotr Buczyński Napastnik MOICO (OFC) 18
Łukasz Dyczkowski Napastnik ForceGSM (OFC) 17
Piotr Maciejewski Napastnik Elektrotim 15
Damian Madej Napastnik Elektrotim 15
Tomasz Tokarski Napastnik KP Ogrodomania (OFC) 14
Damian Szewczyk Napastnik FC AmRest (OFC) 14
Piotr Zając Napastnik Parker ESSC Fulanito (OFC) 13
Michał Szydło Obrońca Parker ESSC Fulanito (OFC) 12
Bartosz Liczbik Napastnik Asplex FC (OFC) 12
Adam Łajszczak Obrońca KP Ogrodomania (OFC) 12
Kamil Cebula Napastnik Ołer Meble Ogrodowe 11
Mateusz Sienkiewicz Napastnik MOICO (OFC) 10
Marcin Majak Napastnik ForceGSM (OFC) 10
Damian Leśniowski Obrońca FC AmRest (OFC) 9
Rafał Garbarczyk Obrońca ForceGSM (OFC) 9
Kamil Gąsowski Obrońca Asplex FC (OFC) 8
Marcin Janik Napastnik MOICO (OFC) 8
Dominik Olszewski Napastnik Wolves Wrocław (OFC) 8
Radosław Karasek Napastnik FC Spec (OFC) 8
Wojciech Ruszkiewicz Napastnik KP Ogrodomania (OFC) 7
Bartosz Hamerski Napastnik Elektrotim 7
Krzysztof Pełka Napastnik Visionica (OFC) 7
Paweł Ciepliński Napastnik Visionica (OFC) 7
Arkadiusz Domaszewicz Napastnik Elektrotim 7
Josef Vavriniec Napastnik FC AmRest (OFC) 6
Marek Zając Napastnik Parker ESSC Fulanito (OFC) 6
Michał Grygiel Obrońca Ołer Meble Ogrodowe 6
Damian Kokociński Napastnik KP Ogrodomania (OFC) 6
Paweł Winnicki Obrońca KP Ogrodomania (OFC) 6
Michał Niegoda Napastnik Visionica (OFC) 6
Wojciech Misiewicz Napastnik MOICO (OFC) 6
Daniel Gontarz Napastnik Ołer Meble Ogrodowe 6
Krzysztof Nowostawski Bramkarz KP Ogrodomania (OFC) 6
Michał Chrzanowski Napastnik Wolves Wrocław (OFC) 5
Radosław Początek Napastnik Asplex FC (OFC) 5
Maciej Partyło Napastnik Ołer Meble Ogrodowe 5
Szymon Jaworski Obrońca Parker ESSC Fulanito (OFC) 5
Marcin Stasiak Napastnik Parker ESSC Fulanito (OFC) 5
Wojciech Dudek Napastnik Parker ESSC Fulanito (OFC) 5
Adam Łapeta Napastnik Visionica (OFC) 5
Marcin Zieliński Obrońca Visionica (OFC) 5
Bartosz Tęsiorowski Napastnik Wolves Wrocław (OFC) 5
Przemysław Matuszyk Napastnik FC Spec (OFC) 5
Tomasz Mielcarek Napastnik ForceGSM (OFC) 5
Sławomir Gagat Napastnik FC Spec (OFC) 4
Michał Janowicz Obrońca Elektrotim 4
Kamil Boroński Napastnik Visionica (OFC) 4
Jacek Jakimczyk Napastnik Wolves Wrocław (OFC) 4
Krzysztof Zieliński Obrońca Visionica (OFC) 4
Adam Mosiej Napastnik Parker ESSC Fulanito (OFC) 4
Norbert Gontarz Obrońca Ołer Meble Ogrodowe 4
Zbigniew Niewiadomski Napastnik Ołer Meble Ogrodowe 4
Karol Rafalski Napastnik Ołer Meble Ogrodowe 4
Przemysław Ciećwierz Obrońca Wolves Wrocław (OFC) 3
Bartosz Jamkowy Obrońca Elektrotim 3
Krzysztof Korny Napastnik Elektrotim 3
Jarosław Procyszyn Napastnik MOICO (OFC) 3
Michał Zapal Obrońca Asplex FC (OFC) 3
Mateusz Kobus Napastnik Visionica (OFC) 3
Tomasz Kalinowski Napastnik MOICO (OFC) 3
Bartłomiej Gul Obrońca MOICO (OFC) 3
Dominik Uryga Obrońca ForceGSM (OFC) 3
Łukasz Nadgrodkiewicz Obrońca KP Ogrodomania (OFC) 3
Mateusz Janowski Napastnik Parker ESSC Fulanito (OFC) 3
Grzegorz Kwiecień Obrońca Asplex FC (OFC) 3
Patryk Gawziński Obrońca Asplex FC (OFC) 3
Grzegorz Matczyszyn Obrońca Asplex FC (OFC) 3
Marek Koch Obrońca ForceGSM (OFC) 3
Jan Mikoś Obrońca ForceGSM (OFC) 3
Evgenii Shkurikhin Napastnik FC AmRest (OFC) 2
Arnold Charzewski Obrońca FC AmRest (OFC) 2
Sebastian Miozga Obrońca ForceGSM (OFC) 2
Kacper Gubański Obrońca ForceGSM (OFC) 2
Piotr Brzęczek Obrońca FC Spec (OFC) 2
Piotr Żuk Obrońca FC Spec (OFC) 2
Rafał Sokalski Napastnik Asplex FC (OFC) 2
Wojciech Hubczak Napastnik Asplex FC (OFC) 2
Krzysztof Piechna Napastnik FC AmRest (OFC) 2
Łukasz Wróblewski Obrońca Wolves Wrocław (OFC) 2
Bogumił Grzech Obrońca Visionica (OFC) 2
Paweł Szalak Obrońca Visionica (OFC) 2
Piotr Kuśmierz Napastnik KP Ogrodomania (OFC) 2
Paweł Dobosz Napastnik MOICO (OFC) 2
Marcin Lechiniak Obrońca Ołer Meble Ogrodowe 2
Łukasz Zaskórski Obrońca FC Spec (OFC) 2
Paweł Lewandowski Napastnik Wolves Wrocław (OFC) 2
Michał Sopyło Obrońca MOICO (OFC) 2
Kacper Dudek Obrońca FC AmRest (OFC) 2
Robert Starzec Napastnik Visionica (OFC) 1
Tomasz Nawrocki Napastnik Parker ESSC Fulanito (OFC) 1
Filip Szych Obrońca MOICO (OFC) 1
Jędrzej Skonieczny Obrońca MOICO (OFC) 1
Krzysztof Szymański Napastnik Wolves Wrocław (OFC) 1
Robert Szulc Napastnik Ołer Meble Ogrodowe 1
Klaudiusz Bezkorowajny Napastnik ForceGSM (OFC) 1
Damian Dubiel Napastnik KP Ogrodomania (OFC) 1
Wojciech Piotrowski Obrońca KP Ogrodomania (OFC) 1
Michał Hojniak Obrońca KP Ogrodomania (OFC) 1
Kamil Seweryn Napastnik Asplex FC (OFC) 1
Adam Stolarczyk Obrońca Elektrotim 1
Krzysztof Danielewicz Napastnik Elektrotim 1
Tomasz Darowski Napastnik Visionica (OFC) 1
Jacek Czarnecki Obrońca Parker ESSC Fulanito (OFC) 1
Michał Wyszomierski Napastnik MOICO (OFC) 1
Zbigniew Guźniczak Bramkarz MOICO (OFC) 1
Michał Rabel Napastnik KP Ogrodomania (OFC) 1
Bartłomiej Czop Obrońca FC AmRest (OFC) 1
Patryk Juszczak Bramkarz Elektrotim 1
Jędrzej Diakun Obrońca Elektrotim 1
Krzysztof Lipski Obrońca Elektrotim 1
Konrad Bigdowski Obrońca FC AmRest (OFC) 1

PARTNERZY I SPONSORZY