tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . KU AZS Uwr. 11 +81 31
2 . GOJA Bianco Stars (hala) 11 +26 28
3 . Żar Tropików (hala) 11 +27 25
4 . Elektro-Bud 11 +43 24
5 . BSH Wrocław 11 -9 16
6 . Grupa ESV 11 -16 16
7 . Kuehne+Nagel Bielany 11 +13 15
8 . Leroy Merlin (hala) 11 -36 11
9 . Axiom United (hala) 11 -16 10
10 . Eurocash Grupa 11 -24 8
11 . Freightex Wrocław (hala) 11 -37 5
12 . Toyota Nowakowski 11 -52 0
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

2 l. - WYNIKI

11.03 | 15:30 Toyota Nowakowski
5 : 11
Grupa ESV Andrzej Malec Szczegóły
11.03 | 14:40 Elektro-Bud
6 : 5
Kuehne+Nagel Bielany Andrzej Malec Szczegóły
11.03 | 13:50 GOJA Bianco Stars (hala)
5 : 0
Axiom United (hala) Andrzej Malec Szczegóły
11.03 | 13:00 Żar Tropików (hala)
5 : 7
BSH Wrocław Tomasz Pondel Szczegóły
11.03 | 12:15 KU AZS Uwr.
5 : 0
Eurocash Grupa Tomasz Pondel Szczegóły
11.03 | 11:25 Freightex Wrocław (hala)
4 : 5
Leroy Merlin (hala) Tomasz Pondel Szczegóły
10.03 | 22:05 BSH Wrocław
7 : 3
Toyota Nowakowski Kamil Struski Szczegóły
10.03 | 21:15 Kuehne+Nagel Bielany
7 : 1
Freightex Wrocław (hala) Kamil Struski Szczegóły
10.03 | 20:25 Axiom United (hala)
0 : 5
KU AZS Uwr. Kamil Struski Szczegóły
10.03 | 17:05 Eurocash Grupa
3 : 8
Elektro-Bud Tomasz Pondel Szczegóły
04.03 | 17:00 Kuehne+Nagel Bielany
10 : 5
Leroy Merlin (hala) Kamil Struski Szczegóły
04.03 | 16:15 Grupa ESV
3 : 11
Elektro-Bud Kamil Struski Szczegóły
04.03 | 13:50 Freightex Wrocław (hala)
0 : 5
GOJA Bianco Stars (hala) Tomasz Pondel Szczegóły
04.03 | 13:00 BSH Wrocław
1 : 11
KU AZS Uwr. Tomasz Pondel Szczegóły
04.03 | 12:15 Axiom United (hala)
1 : 10
Żar Tropików (hala) Marcin Niciński Szczegóły
04.03 | 09:50 Eurocash Grupa
7 : 3
Toyota Nowakowski Marcin Niciński Szczegóły
03.03 | 22:05 Leroy Merlin (hala)
4 : 8
Grupa ESV Marcin Niciński Szczegóły
03.03 | 17:55 Żar Tropików (hala)
7 : 6
GOJA Bianco Stars (hala) Kamil Struski Szczegóły
24.02 | 22:05 Freightex Wrocław (hala)
3 : 12
KU AZS Uwr. Marcin Niciński Szczegóły
18.02 | 17:00 Axiom United (hala)
6 : 2
Toyota Nowakowski Kamil Struski Szczegóły
18.02 | 16:15 BSH Wrocław
0 : 8
Elektro-Bud Tomasz Pondel Szczegóły
18.02 | 14:40 Grupa ESV
6 : 5
Kuehne+Nagel Bielany Kamil Struski Szczegóły
18.02 | 13:50 Freightex Wrocław (hala)
5 : 10
Żar Tropików (hala) Kamil Struski Szczegóły
18.02 | 12:15 GOJA Bianco Stars (hala)
2 : 2
KU AZS Uwr. Tomasz Pondel Szczegóły
17.02 | 22:20 Eurocash Grupa
2 : 7
Leroy Merlin (hala) Marcin Niciński Szczegóły
17.02 | 18:20 Toyota Nowakowski
0 : 5
GOJA Bianco Stars (hala) Tomasz Pondel Szczegóły
10.02 | 21:50 Leroy Merlin (hala)
5 : 5
BSH Wrocław Marcin Niciński Szczegóły
10.02 | 20:10 KU AZS Uwr.
8 : 3
Żar Tropików (hala) Marcin Niciński Szczegóły
10.02 | 19:20 Kuehne+Nagel Bielany
12 : 1
Eurocash Grupa Tomasz Pondel Szczegóły
10.02 | 18:30 Elektro-Bud
10 : 3
Axiom United (hala) Tomasz Pondel Szczegóły
04.02 | 17:10 Eurocash Grupa
6 : 5
Grupa ESV Kamil Struski Szczegóły
04.02 | 14:50 GOJA Bianco Stars (hala)
3 : 2
Elektro-Bud Kamil Struski Szczegóły
04.02 | 12:25 BSH Wrocław
2 : 10
Kuehne+Nagel Bielany Tomasz Pondel Szczegóły
04.02 | 10:50 Żar Tropików (hala)
7 : 1
Toyota Nowakowski Marcin Niciński Szczegóły
04.02 | 10:00 Axiom United (hala)
2 : 4
Leroy Merlin (hala) Marcin Niciński Szczegóły
03.02 | 19:35 Grupa ESV
5 : 4
Freightex Wrocław (hala) Marcin Niciński Szczegóły
28.01 | 15:40 Grupa ESV
7 : 5
BSH Wrocław Tomasz Pondel Szczegóły
28.01 | 14:50 Kuehne+Nagel Bielany
0 : 6
Axiom United (hala) Tomasz Pondel Szczegóły
28.01 | 14:00 Toyota Nowakowski
1 : 13
KU AZS Uwr. Tomasz Pondel Szczegóły
28.01 | 13:10 Eurocash Grupa
0 : 1
Freightex Wrocław (hala) Marcin Niciński Szczegóły
27.01 | 21:50 Leroy Merlin (hala)
3 : 7
GOJA Bianco Stars (hala) Andrzej Malec Szczegóły
27.01 | 16:00 Elektro-Bud
2 : 6
Żar Tropików (hala) Marcin Niciński Szczegóły
21.01 | 14:00 GOJA Bianco Stars (hala)
8 : 5
Kuehne+Nagel Bielany Kamil Struski Szczegóły
21.01 | 12:25 Freightex Wrocław (hala)
5 : 0
Toyota Nowakowski Andrzej Malec Szczegóły
21.01 | 10:50 BSH Wrocław
9 : 4
Eurocash Grupa Andrzej Malec Szczegóły
20.01 | 22:00 Żar Tropików (hala)
10 : 3
Leroy Merlin (hala) Marcin Niciński Szczegóły
20.01 | 17:40 Axiom United (hala)
7 : 5
Grupa ESV Kamil Struski Szczegóły
20.01 | 16:50 KU AZS Uwr.
10 : 0
Elektro-Bud Kamil Struski Szczegóły
14.01 | 14:00 Elektro-Bud
7 : 1
Toyota Nowakowski Marcin Niciński Szczegóły
14.01 | 13:10 Eurocash Grupa
8 : 5
Axiom United (hala) Marcin Niciński Szczegóły
14.01 | 12:25 Grupa ESV
5 : 13
GOJA Bianco Stars (hala) Tomasz Pondel Szczegóły
14.01 | 11:35 BSH Wrocław
7 : 1
Freightex Wrocław (hala) Tomasz Pondel Szczegóły
14.01 | 10:00 Leroy Merlin (hala)
0 : 11
KU AZS Uwr. Tomasz Pondel Szczegóły
13.01 | 17:40 Grupa ESV
2 : 13
KU AZS Uwr. Tomasz Pondel Szczegóły
13.01 | 16:50 Axiom United (hala)
3 : 1
Freightex Wrocław (hala) Tomasz Pondel Szczegóły
13.01 | 16:00 Kuehne+Nagel Bielany
4 : 5
Żar Tropików (hala) Tomasz Pondel Szczegóły
07.01 | 14:00 Freightex Wrocław (hala)
2 : 12
Elektro-Bud Tomasz Pondel Szczegóły
07.01 | 13:10 Axiom United (hala)
1 : 4
BSH Wrocław Kamil Struski Szczegóły
07.01 | 11:35 Żar Tropików (hala)
4 : 4
Grupa ESV Kamil Struski Szczegóły
06.01 | 21:50 Toyota Nowakowski
4 : 4
Leroy Merlin (hala) Andrzej Malec Szczegóły
06.01 | 16:50 GOJA Bianco Stars (hala)
10 : 9
Eurocash Grupa Kamil Struski Szczegóły
06.01 | 16:00 KU AZS Uwr.
9 : 2
Kuehne+Nagel Bielany Kamil Struski Szczegóły
16.12 | 22:00 Leroy Merlin (hala)
0 : 13
Elektro-Bud Kamil Struski Szczegóły
16.12 | 18:30 Kuehne+Nagel Bielany
5 : 3
Toyota Nowakowski Marcin Niciński Szczegóły
16.12 | 16:50 Eurocash Grupa
2 : 3
Żar Tropików (hala) Marcin Niciński Szczegóły
16.12 | 16:00 BSH Wrocław
6 : 7
GOJA Bianco Stars (hala) Marcin Niciński Szczegóły

PARTNERZY I SPONSORZY