tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . KU AZS Uwr. 11 +81 31
2 . GOJA Bianco Stars (hala) 11 +26 28
3 . Żar Tropików (hala) 11 +27 25
4 . Elektro-Bud 11 +43 24
5 . BSH Wrocław 11 -9 16
6 . Grupa ESV 11 -16 16
7 . Kuehne+Nagel Bielany 11 +13 15
8 . Leroy Merlin (hala) 11 -36 11
9 . Axiom United (hala) 11 -16 10
10 . Eurocash Grupa 11 -24 8
11 . Freightex Wrocław (hala) 11 -37 5
12 . Toyota Nowakowski 11 -52 0
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

LISTA STRZELCÓW

Zdjęcie Imię i nazwisko Pozycja Drużyna Gole
Grzegorz Kiełkowski Napastnik Elektro-Bud 31
Artur Brzeźny Napastnik Grupa ESV 28
Waldemar Śmiertka Napastnik Kuehne+Nagel Bielany 23
Paweł Ziemba Napastnik Grupa ESV 21
Mateusz Chodorski Napastnik GOJA Bianco Stars (hala) 20
Konrad Łączniak Napastnik BSH Wrocław 19
Adrian Miedziński Napastnik Żar Tropików (hala) 17
Oleg Vlasik Napastnik KU AZS Uwr. 15
Sebastian Leśniewski Obrońca KU AZS Uwr. 15
Marcin Gołębiowski Napastnik KU AZS Uwr. 14
Michał Felter Obrońca Leroy Merlin (hala) 12
Krzysztof Litka Obrońca Elektro-Bud 12
Piotr Buczyński Napastnik Żar Tropików (hala) 11
Adrian Graf Napastnik GOJA Bianco Stars (hala) 11
Fabian Kwok Napastnik Kuehne+Nagel Bielany 11
Krzysztof Stachowski Napastnik Elektro-Bud 11
Dominik Ginardo Obrońca Kuehne+Nagel Bielany 10
Tomasz Gutowski Obrońca BSH Wrocław 10
Krzysztof Koronkiewicz Napastnik Freightex Wrocław (hala) 10
Jan Straus Napastnik KU AZS Uwr. 10
Damian Dusza Napastnik Axiom United (hala) 9
Michał Ogrodowczyk Napastnik Eurocash Grupa 9
Wojciech Woźniak Obrońca Axiom United (hala) 7
Krystian Wojewoda Napastnik BSH Wrocław 7
Michał Przybysławski Napastnik Elektro-Bud 7
Michał Bednarczuk Napastnik Żar Tropików (hala) 7
Maciej Kuziomko Napastnik Elektro-Bud 7
Marcin Ławicki Bramkarz Żar Tropików (hala) 6
Maciej Siwek Napastnik KU AZS Uwr. 6
Grzegorz Maziak Obrońca Żar Tropików (hala) 6
Jan Gruca Napastnik Żar Tropików (hala) 6
Patryk Tapka Napastnik Kuehne+Nagel Bielany 6
Paweł Ciepliński Obrońca Eurocash Grupa 6
Karol Kozłowski Napastnik Eurocash Grupa 5
Piotr Uliński Obrońca Eurocash Grupa 5
Mateusz Kilian Napastnik Eurocash Grupa 5
Kamil Salamaga Obrońca GOJA Bianco Stars (hala) 5
Bartłomiej Szczecina Obrońca KU AZS Uwr. 5
Remigiusz Markiel Napastnik KU AZS Uwr. 5
Szymon Łabędzki Napastnik Axiom United (hala) 5
Jan Perucki Obrońca Żar Tropików (hala) 5
Marcin Pruś Napastnik Freightex Wrocław (hala) 5
Piotr Stasiewicz Obrońca Toyota Nowakowski 5
Krystian Osiecki Napastnik Toyota Nowakowski 5
Bartosz Bulicz Obrońca Leroy Merlin (hala) 5
Mirosław Lasik Napastnik Leroy Merlin (hala) 5
Krzysztof Wereszczyński Napastnik Leroy Merlin (hala) 4
Krzysztof Koniecki Napastnik Leroy Merlin (hala) 4
Artur Sobolewski Obrońca Elektro-Bud 4
Paweł Stępień Obrońca Toyota Nowakowski 4
Łukasz Borczuch Obrońca Freightex Wrocław (hala) 4
Sebastian Bielawski Napastnik Kuehne+Nagel Bielany 4
Piotr Lorek Napastnik BSH Wrocław 4
Piotr Jurkowski Napastnik Grupa ESV 4
Patryk Ledwoń Obrońca KU AZS Uwr. 4
Michał Poznański Napastnik GOJA Bianco Stars (hala) 4
Piotr Słowiakowski Obrońca GOJA Bianco Stars (hala) 4
Jacek Harmata Obrońca Eurocash Grupa 3
Paweł Wybrański Obrońca Eurocash Grupa 3
Józef Kostecki Obrońca KU AZS Uwr. 3
Jakub Schreiber Napastnik KU AZS Uwr. 3
Tomasz Mirowski Obrońca Grupa ESV 3
Wiesław Koprowski Obrońca BSH Wrocław 3
Łukasz Tychański Napastnik BSH Wrocław 3
Łukasz Bożek Obrońca Axiom United (hala) 3
Dominik Malanowski Obrońca Axiom United (hala) 3
Krzysztof Obremski Obrońca Elektro-Bud 3
Michał Golak Obrońca Leroy Merlin (hala) 3
Waldemar Płonka Napastnik Leroy Merlin (hala) 3
Wojciech Graca Obrońca Elektro-Bud 3
Adrian Zięba Obrońca Kuehne+Nagel Bielany 3
Łukasz Zmorek Obrońca Leroy Merlin (hala) 3
Mateusz Cieślak Napastnik GOJA Bianco Stars (hala) 3
Tomasz Pawlik Napastnik Toyota Nowakowski 3
Karol Cegła Napastnik Axiom United (hala) 2
Kacper Ciesla Napastnik Freightex Wrocław (hala) 2
Sebastian Ruzanowski Napastnik Freightex Wrocław (hala) 2
Marcin Lisowski Obrońca Kuehne+Nagel Bielany 2
Jędrzej Soczomski Obrońca Kuehne+Nagel Bielany 2
Tomasz Wiewióra Bramkarz Kuehne+Nagel Bielany 2
Mateusz Miara Pomocnik Axiom United (hala) 2
Łukasz Barcikowski Napastnik Żar Tropików (hala) 2
Sebastian Gaj Bramkarz BSH Wrocław 2
Mariusz Kończyk Obrońca BSH Wrocław 2
Andrzej Wrona Napastnik BSH Wrocław 2
Adam Łapeta Napastnik Eurocash Grupa 2
Andrzej Piasecki Obrońca Grupa ESV 2
Jakub Pawełek Napastnik KU AZS Uwr. 2
Ivan Tsehenko Obrońca KU AZS Uwr. 2
Patryk Obara Napastnik GOJA Bianco Stars (hala) 2
Patryk Waszczyk Obrońca GOJA Bianco Stars (hala) 2
Jakub Onisk Obrońca Eurocash Grupa 1
Janusz Wybrański Napastnik Eurocash Grupa 1
Piotr Gorczyca Napastnik GOJA Bianco Stars (hala) 1
Łukasz Szestak Napastnik GOJA Bianco Stars (hala) 1
Dawid Masiarek Napastnik KU AZS Uwr. 1
Konrad Kołtun Napastnik Grupa ESV 1
Krzysztof Dudek Obrońca KU AZS Uwr. 1
Krystian Saferna Obrońca Kuehne+Nagel Bielany 1
Robert Ziemba Obrońca Kuehne+Nagel Bielany 1
Piotr Kądziola Obrońca Axiom United (hala) 1
Rafał Wojtas Napastnik Freightex Wrocław (hala) 1
Paweł Przeworski Napastnik Freightex Wrocław (hala) 1
Yaser Sharov Obrońca Freightex Wrocław (hala) 1
Mateusz Kowalczyk Obrońca Toyota Nowakowski 1
Damian Obiegło Napastnik Toyota Nowakowski 1
Tomasz Rurzyński Napastnik Toyota Nowakowski 1
Adam Szczupak Napastnik Toyota Nowakowski 1
Cezary Karolczyk Obrońca Toyota Nowakowski 1
Bartłomiej Świątek Obrońca Toyota Nowakowski 1
Marcin Koszerny Napastnik Żar Tropików (hala) 1
Jerzy Wachowiak Obrońca Leroy Merlin (hala) 1
Michał Chmielewski Obrońca GOJA Bianco Stars (hala) 1
Maciej Król Napastnik GOJA Bianco Stars (hala) 1
Marcin Pękala Obrońca Freightex Wrocław (hala) 1

PARTNERZY I SPONSORZY