tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Akademia Wojsk Lądowych 10 +28 27
2 . Tomtex (hala) 10 +35 24
3 . Real Compensación (hala) 10 +20 24
4 . Na Szańcach 7A 10 +14 19
5 . Politechnika Oldboys 10 +15 15
6 . Drukgraf Mirków 10 +0 15
7 . Złoty Lew (hala) 10 -6 12
8 . Castorama Korona 10 -23 12
9 . Golden Care Football 10 -19 7
10 . Klueh (hala) 10 -15 6
11 . 3M (hala) 10 -49 2
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

1 l. - WYNIKI

10.03 | 17:55 Akademia Wojsk Lądowych
11 : 4
Na Szańcach 7A Kamil Struski Szczegóły
10.03 | 16:15 Klueh (hala)
3 : 4
Akademia Wojsk Lądowych Kamil Struski Szczegóły
04.03 | 11:25 Na Szańcach 7A
1 : 1
Golden Care Football Marcin Niciński Szczegóły
04.03 | 10:40 Real Compensación (hala)
7 : 2
3M (hala) Marcin Niciński Szczegóły
03.03 | 21:15 Politechnika Oldboys
12 : 1
Castorama Korona Marcin Niciński Szczegóły
03.03 | 17:05 Złoty Lew (hala)
2 : 3
Tomtex (hala) Kamil Struski Szczegóły
03.03 | 16:15 Golden Care Football
4 : 3
Klueh (hala) Kamil Struski Szczegóły
24.02 | 21:15 Castorama Korona
6 : 3
Drukgraf Mirków Marcin Niciński Szczegóły
24.02 | 20:25 3M (hala)
0 : 13
Na Szańcach 7A Marcin Niciński Szczegóły
24.02 | 17:55 Akademia Wojsk Lądowych
4 : 1
Politechnika Oldboys Kamil Struski Szczegóły
24.02 | 17:05 Tomtex (hala)
1 : 5
Real Compensación (hala) Kamil Struski Szczegóły
24.02 | 16:15 Golden Care Football
3 : 5
Akademia Wojsk Lądowych Kamil Struski Szczegóły
18.02 | 15:30 Drukgraf Mirków
4 : 10
Akademia Wojsk Lądowych Kamil Struski Szczegóły
18.02 | 11:25 Politechnika Oldboys
4 : 1
Golden Care Football Tomasz Pondel Szczegóły
18.02 | 10:40 Real Compensación (hala)
4 : 2
Złoty Lew (hala) Tomasz Pondel Szczegóły
18.02 | 09:50 Klueh (hala)
6 : 4
3M (hala) Tomasz Pondel Szczegóły
17.02 | 21:35 Na Szańcach 7A
4 : 2
Tomtex (hala) Marcin Niciński Szczegóły
10.02 | 21:00 Castorama Korona
1 : 9
Tomtex (hala) Marcin Niciński Szczegóły
04.02 | 16:25 Drukgraf Mirków
8 : 3
3M (hala) Kamil Struski Szczegóły
04.02 | 15:40 Politechnika Oldboys
2 : 3
Real Compensación (hala) Kamil Struski Szczegóły
04.02 | 11:35 Klueh (hala)
2 : 7
Złoty Lew (hala) Marcin Niciński Szczegóły
03.02 | 22:05 Akademia Wojsk Lądowych
7 : 3
Castorama Korona Marcin Niciński Szczegóły
03.02 | 21:15 Golden Care Football
2 : 7
Drukgraf Mirków Marcin Niciński Szczegóły
03.02 | 20:25 3M (hala)
0 : 5
Akademia Wojsk Lądowych Marcin Niciński Szczegóły
03.02 | 17:05 Złoty Lew (hala)
6 : 4
Na Szańcach 7A Andrzej Malec Szczegóły
03.02 | 16:15 Tomtex (hala)
5 : 2
Klueh (hala) Andrzej Malec Szczegóły
28.01 | 12:25 Real Compensación (hala)
8 : 4
Klueh (hala) Marcin Niciński Szczegóły
28.01 | 11:35 Tomtex (hala)
4 : 2
Drukgraf Mirków Marcin Niciński Szczegóły
28.01 | 10:50 Złoty Lew (hala)
1 : 5
Politechnika Oldboys Marcin Niciński Szczegóły
28.01 | 10:00 3M (hala)
3 : 7
Castorama Korona Marcin Niciński Szczegóły
27.01 | 21:00 Castorama Korona
4 : 3
Golden Care Football Andrzej Malec Szczegóły
27.01 | 20:10 Drukgraf Mirków
6 : 5
Politechnika Oldboys Andrzej Malec Szczegóły
27.01 | 16:50 Na Szańcach 7A
2 : 1
Real Compensación (hala) Marcin Niciński Szczegóły
21.01 | 15:40 Real Compensación (hala)
4 : 1
Drukgraf Mirków Kamil Struski Szczegóły
21.01 | 14:50 Akademia Wojsk Lądowych
3 : 2
Złoty Lew (hala) Kamil Struski Szczegóły
21.01 | 13:10 Tomtex (hala)
6 : 1
Akademia Wojsk Lądowych Andrzej Malec Szczegóły
21.01 | 11:35 Na Szańcach 7A
1 : 2
Politechnika Oldboys Andrzej Malec Szczegóły
21.01 | 10:00 3M (hala)
2 : 5
Golden Care Football Andrzej Malec Szczegóły
20.01 | 21:00 Złoty Lew (hala)
6 : 3
Castorama Korona Marcin Niciński Szczegóły
20.01 | 16:00 Klueh (hala)
2 : 3
Na Szańcach 7A Kamil Struski Szczegóły
14.01 | 15:40 Politechnika Oldboys
4 : 5
Klueh (hala) Andrzej Malec Szczegóły
14.01 | 14:50 Golden Care Football
3 : 7
Real Compensación (hala) Andrzej Malec Szczegóły
14.01 | 10:50 3M (hala)
5 : 2
Złoty Lew (hala) Tomasz Pondel Szczegóły
13.01 | 22:00 Castorama Korona
1 : 5
Real Compensación (hala) Kamil Struski Szczegóły
13.01 | 21:00 Golden Care Football
2 : 9
Tomtex (hala) Kamil Struski Szczegóły
13.01 | 20:10 Drukgraf Mirków
3 : 8
Na Szańcach 7A Marcin Niciński Szczegóły
07.01 | 14:50 Złoty Lew (hala)
3 : 2
Golden Care Football Marcin Niciński Szczegóły
07.01 | 12:25 Tomtex (hala)
14 : 2
3M (hala) Kamil Struski Szczegóły
07.01 | 10:50 Real Compensación (hala)
3 : 9
Akademia Wojsk Lądowych Kamil Struski Szczegóły
07.01 | 10:00 Klueh (hala)
2 : 4
Drukgraf Mirków Kamil Struski Szczegóły
06.01 | 21:00 Na Szańcach 7A
6 : 4
Castorama Korona Andrzej Malec Szczegóły
06.01 | 17:40 Politechnika Oldboys
2 : 5
Tomtex (hala) Kamil Struski Szczegóły
16.12 | 17:40 3M (hala)
1 : 6
Politechnika Oldboys Marcin Niciński Szczegóły
09.12 | 22:15 Castorama Korona
5 : 4
Klueh (hala) Kamil Struski Szczegóły
09.12 | 21:30 Drukgraf Mirków
8 : 2
Złoty Lew (hala) Kamil Struski Szczegóły

PARTNERZY I SPONSORZY