tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Akademia Wojsk Lądowych 10 +28 27
2 . Tomtex (hala) 10 +35 24
3 . Real Compensación (hala) 10 +20 24
4 . Na Szańcach 7A 10 +14 19
5 . Politechnika Oldboys 10 +15 15
6 . Drukgraf Mirków 10 +0 15
7 . Złoty Lew (hala) 10 -6 12
8 . Castorama Korona 10 -23 12
9 . Golden Care Football 10 -19 7
10 . Klueh (hala) 10 -15 6
11 . 3M (hala) 10 -49 2
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

LISTA STRZELCÓW

Zdjęcie Imię i nazwisko Pozycja Drużyna Gole
Damian Rudzki Napastnik Tomtex (hala) 16
Rafał Stachera Napastnik Drukgraf Mirków 15
Amadeusz Siwik Obrońca Klueh (hala) 14
Mateusz Stadnik Napastnik Na Szańcach 7A 14
Patryk Wójciak Napastnik Castorama Korona 13
Jacek Rzepka Obrońca Drukgraf Mirków 12
Alan Adham Obrońca Akademia Wojsk Lądowych 12
Jan Wan Napastnik Real Compensación (hala) 12
Tomasz Pondel Napastnik Tomtex (hala) 12
Konrad Bigdowski Napastnik Real Compensación (hala) 10
Michał Perszke Obrońca Golden Care Football 10
Marcin Gołdyn Napastnik Złoty Lew (hala) 10
Dariusz Głowacki Napastnik Politechnika Oldboys 10
Jarosław Marszałek Obrońca Politechnika Oldboys 10
Mirosław Konkel Obrońca Na Szańcach 7A 9
Mateusz Giermek Napastnik Tomtex (hala) 8
Michał Urbański Napastnik Akademia Wojsk Lądowych 7
Bartosz Olejnik Napastnik Castorama Korona 7
Fabian Wojtasik Obrońca Akademia Wojsk Lądowych 7
Mateusz Miziniak Bramkarz Drukgraf Mirków 7
Sławomir Kozicki Obrońca Castorama Korona 7
Adrian Zasłonka Napastnik Złoty Lew (hala) 7
Dominik Porczak Obrońca Akademia Wojsk Lądowych 6
Rafał Kulesza Obrońca Klueh (hala) 6
Jacek Dzwonek Obrońca 3M (hala) 6
Łukasz Herbuś Napastnik 3M (hala) 6
Artur Kozubek Napastnik Politechnika Oldboys 6
Piotr Wysoczański Obrońca Na Szańcach 7A 6
Mateusz Młynarczyk Napastnik Na Szańcach 7A 6
Łukasz Tracz Napastnik Akademia Wojsk Lądowych 6
Patryk Jurkiewicz Obrońca Na Szańcach 7A 5
Piotr Seifert Obrońca Drukgraf Mirków 5
Łukasz Łukasik Napastnik Real Compensación (hala) 5
Marcin Kolanowski Napastnik Klueh (hala) 5
Piotr Wędzonka Obrońca Politechnika Oldboys 5
Dawid Kloczkowski Napastnik Tomtex (hala) 5
Damian Szewczyk Obrońca Real Compensación (hala) 4
Piotr Krysiński Napastnik Złoty Lew (hala) 4
Michał Bednarczyk Obrońca Real Compensación (hala) 4
Dariusz Polańczyk Obrońca Złoty Lew (hala) 4
Tomasz Słowiński Bramkarz Tomtex (hala) 4
Krzysztof Weber Obrońca Politechnika Oldboys 4
Ighor Shtaba Napastnik Real Compensación (hala) 4
Patryk Filipek Obrońca Real Compensación (hala) 4
Marcin Kalisz Napastnik Klueh (hala) 4
Tomasz Bałaga Napastnik 3M (hala) 4
Grzegorz Kozioł Napastnik Tomtex (hala) 3
Łukasz Kopyś Obrońca Złoty Lew (hala) 3
Wojciech Tomczyk Napastnik Golden Care Football 3
Mateusz Hady Obrońca Drukgraf Mirków 3
Tomasz Zahorski Obrońca Golden Care Football 3
Tomasz Szymkow Obrońca Golden Care Football 3
Krzysztof Mor Napastnik Na Szańcach 7A 3
Jarosław Patałuch Napastnik Akademia Wojsk Lądowych 3
Adrian Lungu Obrońca Tomtex (hala) 3
Mateusz Olkowski Napastnik Tomtex (hala) 3
Łukasz Lesiuk Napastnik Akademia Wojsk Lądowych 3
Maciej Madej Bramkarz Akademia Wojsk Lądowych 2
Tomasz Żołdak Obrońca Na Szańcach 7A 2
Dawid Basta Napastnik Castorama Korona 2
Grzegorz Słomiński Napastnik Akademia Wojsk Lądowych 2
Damian Ziemba Bramkarz Golden Care Football 2
Przemysław Bania Obrońca Castorama Korona 2
Andrzej Szozda Obrońca Złoty Lew (hala) 2
Jacek Nosewicz Obrońca 3M (hala) 2
Bartosz Drabicki Obrońca 3M (hala) 2
Arkadiusz Gwardyński Napastnik Castorama Korona 2
Paweł Wójcik Obrońca Real Compensación (hala) 2
Grzegorz Messyasz Obrońca Real Compensación (hala) 2
Marcin Orszewski Napastnik Politechnika Oldboys 2
Arnold Siwik Obrońca Klueh (hala) 2
Radosław Kurman Obrońca Politechnika Oldboys 1
Przemysław Głodek Obrońca Politechnika Oldboys 1
Marcin Backer Obrońca Politechnika Oldboys 1
Mariusz Borowiak Napastnik Politechnika Oldboys 1
Krzysztof Kowalski Napastnik Castorama Korona 1
Łukasz Jakieła Napastnik 3M (hala) 1
Mateusz Zagrodny Obrońca Drukgraf Mirków 1
Radosław Dudek Napastnik Tomtex (hala) 1
Paweł Pawłowski Napastnik Złoty Lew (hala) 1
Grzegorz Zięcik Napastnik Castorama Korona 1
Adrian Jasiewicz Napastnik Drukgraf Mirków 1
Grzegorz Deryło Napastnik Klueh (hala) 1
Tomasz Tomaska Obrońca Złoty Lew (hala) 1
Ireneusz Gruszka Obrońca Tomtex (hala) 1
Piotr Miklas Napastnik Tomtex (hala) 1
Tomasz Szczepanski Napastnik Golden Care Football 1
Dominik Bernacki Napastnik Golden Care Football 1
Arkadiusz Kaczmarski Obrońca Golden Care Football 1
Marcin Kałmuk Obrońca Złoty Lew (hala) 1
Adam Ozga Bramkarz Akademia Wojsk Lądowych 1
Mateusz Gobis Obrońca Akademia Wojsk Lądowych 1
Tomasz Apicionek Napastnik 3M (hala) 1
Marcin Wiktorowski Napastnik Na Szańcach 7A 1
Miłosz Krzemiński Napastnik Drukgraf Mirków 1
Mariusz Krysiak Obrońca Tomtex (hala) 1
Rafał Pietrańczyk Napastnik Golden Care Football 1
Łukasz Tyczyński Napastnik Golden Care Football 1
Maciej Padiasek Obrońca Politechnika Oldboys 1
Bartosz Kołakowski Napastnik Politechnika Oldboys 1
Wiktor Wojtyszek Obrońca Akademia Wojsk Lądowych 1

PARTNERZY I SPONSORZY