tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Piorun Zaodrze (hala) 10 +14 22
2 . MPK Wrocław 10 +18 20
3 . Nokia 10 +6 19
4 . Tomtex (hala) 10 +6 18
5 . Hectas 10 -2 16
6 . Cloud Raiders 10 +5 15
7 . WSOWL (hala) 10 -10 15
8 . RTV Euro AGD (hala) 10 +5 13
9 . Boty 10 -3 10
10 . Drukgraf Mirków 10 -10 8
11 . Husaria Bagdad 10 -29 -1
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

1 l. - WYNIKI

12.03 | 14:35 Nokia
3 : 3
MPK Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
26.02 | 13:45 Hectas
5 : 2
Nokia Marcin Niciński Szczegóły
26.02 | 11:25 Piorun Zaodrze (hala)
5 : 0
Cloud Raiders Marcin Niciński Szczegóły
26.02 | 09:00 Drukgraf Mirków
5 : 0
Husaria Bagdad Marcin Niciński Szczegóły
25.02 | 19:30 Cloud Raiders
5 : 16
Hectas Andrzej Malec Szczegóły
25.02 | 17:50 Boty
0 : 5
Tomtex (hala) Andrzej Malec Szczegóły
25.02 | 17:00 RTV Euro AGD (hala)
5 : 7
MPK Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
19.02 | 13:45 Nokia
3 : 2
Drukgraf Mirków Marcin Niciński Szczegóły
19.02 | 09:00 Husaria Bagdad
0 : 5
Boty Andrzej Malec Szczegóły
18.02 | 21:10 WSOWL (hala)
2 : 6
Cloud Raiders Tomasz Pondel Szczegóły
18.02 | 19:30 MPK Wrocław
6 : 2
WSOWL (hala) Adam Rynkowski Szczegóły
18.02 | 18:40 Tomtex (hala)
7 : 4
RTV Euro AGD (hala) Adam Rynkowski Szczegóły
16.02 | 22:15 RTV Euro AGD (hala)
7 : 4
Husaria Bagdad Andrzej Malec Szczegóły
16.02 | 19:50 Boty
5 : 4
Nokia Andrzej Malec Szczegóły
14.02 | 20:35 Drukgraf Mirków
4 : 11
Cloud Raiders Marcin Niciński Szczegóły
14.02 | 19:50 WSOWL (hala)
1 : 7
Tomtex (hala) Marcin Niciński Szczegóły
14.02 | 19:00 Hectas
4 : 7
Piorun Zaodrze (hala) Marcin Niciński Szczegóły
12.02 | 14:35 MPK Wrocław
7 : 4
Husaria Bagdad Andrzej Malec Szczegóły
12.02 | 13:45 Hectas
2 : 10
WSOWL (hala) Andrzej Malec Szczegóły
12.02 | 12:10 Piorun Zaodrze (hala)
5 : 2
RTV Euro AGD (hala) Andrzej Malec Szczegóły
09.02 | 22:15 Husaria Bagdad
3 : 4
Tomtex (hala) Andrzej Malec Szczegóły
08.02 | 21:25 RTV Euro AGD (hala)
3 : 3
Cloud Raiders Andrzej Malec Szczegóły
08.02 | 19:00 Drukgraf Mirków
6 : 6
Hectas Andrzej Malec Szczegóły
07.02 | 21:25 WSOWL (hala)
7 : 6
Nokia Marcin Niciński Szczegóły
07.02 | 19:50 Boty
0 : 5
Piorun Zaodrze (hala) Marcin Niciński Szczegóły
29.01 | 18:40 Husaria Bagdad
3 : 7
WSOWL (hala) Adrian Miedziński Szczegóły
29.01 | 17:50 Tomtex (hala)
3 : 12
MPK Wrocław Adrian Miedziński Szczegóły
29.01 | 17:00 WSOWL (hala)
2 : 15
Drukgraf Mirków Adrian Miedziński Szczegóły
29.01 | 16:10 Cloud Raiders
5 : 3
Boty Adrian Miedziński Szczegóły
29.01 | 15:20 Nokia
4 : 1
RTV Euro AGD (hala) Marcin Niciński Szczegóły
28.01 | 19:20 Piorun Zaodrze (hala)
5 : 3
Drukgraf Mirków Andrzej Malec Szczegóły
28.01 | 17:40 Hectas
3 : 2
Tomtex (hala) Marcin Niciński Szczegóły
22.01 | 19:30 WSOWL (hala)
2 : 4
Piorun Zaodrze (hala) Marcin Niciński Szczegóły
22.01 | 18:40 Tomtex (hala)
3 : 5
Nokia Marcin Niciński Szczegóły
22.01 | 17:50 RTV Euro AGD (hala)
5 : 0
Hectas Marcin Niciński Szczegóły
22.01 | 17:00 MPK Wrocław
3 : 5
Cloud Raiders Marcin Niciński Szczegóły
21.01 | 21:00 Husaria Bagdad
1 : 7
Cloud Raiders Tomasz Pondel Szczegóły
21.01 | 18:30 Tomtex (hala)
1 : 2
Piorun Zaodrze (hala) Marcin Niciński Szczegóły
21.01 | 16:00 Boty
7 : 3
Drukgraf Mirków Marcin Niciński Szczegóły
15.01 | 21:10 Drukgraf Mirków
3 : 10
RTV Euro AGD (hala) Andrzej Malec Szczegóły
15.01 | 18:40 Nokia
4 : 1
Husaria Bagdad Andrzej Malec Szczegóły
15.01 | 16:10 Piorun Zaodrze (hala)
5 : 7
MPK Wrocław Marcin Niciński Szczegóły
15.01 | 14:30 Hectas
9 : 8
Boty Marcin Niciński Szczegóły
14.01 | 21:00 Cloud Raiders
4 : 5
Tomtex (hala) Marcin Niciński Szczegóły
14.01 | 19:20 RTV Euro AGD (hala)
8 : 4
Boty Adrian Miedziński Szczegóły
08.01 | 22:00 Husaria Bagdad
4 : 7
Hectas Marcin Niciński Szczegóły
08.01 | 21:10 Boty
4 : 7
WSOWL (hala) Marcin Niciński Szczegóły
08.01 | 20:20 Cloud Raiders
1 : 2
Nokia Marcin Niciński Szczegóły
08.01 | 19:30 WSOWL (hala)
5 : 2
RTV Euro AGD (hala) Andrzej Malec Szczegóły
08.01 | 16:10 Drukgraf Mirków
6 : 6
MPK Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
07.01 | 19:20 Tomtex (hala)
9 : 4
Drukgraf Mirków Andrzej Malec Szczegóły
07.01 | 18:30 Nokia
2 : 1
Piorun Zaodrze (hala) Adrian Miedziński Szczegóły
07.01 | 17:40 MPK Wrocław
5 : 10
Boty Adrian Miedziński Szczegóły
11.12 | 22:00 Piorun Zaodrze (hala)
1 : 1
Husaria Bagdad Tomasz Pondel Szczegóły
11.12 | 19:30 MPK Wrocław
8 : 3
Hectas Andrzej Malec Szczegóły

PARTNERZY I SPONSORZY