tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Piorun Zaodrze (hala) 10 +14 22
2 . MPK Wrocław 10 +18 20
3 . Nokia 10 +6 19
4 . Tomtex (hala) 10 +6 18
5 . Hectas 10 -2 16
6 . Cloud Raiders 10 +5 15
7 . WSOWL (hala) 10 -10 15
8 . RTV Euro AGD (hala) 10 +5 13
9 . Boty 10 -3 10
10 . Drukgraf Mirków 10 -10 8
11 . Husaria Bagdad 10 -29 -1
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

LISTA STRZELCÓW

Zdjęcie Imię i nazwisko Pozycja Drużyna Gole
Marek Surmaczewski Napastnik MPK Wrocław 20
Marek Olszewski Napastnik Hectas 17
Rafał Stachera Napastnik Drukgraf Mirków 17
Jacek Mądrzejewski Napastnik Boty 16
Tomasz Pondel Obrońca Tomtex (hala) 16
Adam Cylny Napastnik Boty 15
Łukasz Kopyś Napastnik RTV Euro AGD (hala) 15
Paweł Małolepszy Napastnik MPK Wrocław 13
Jarosław Głodek Napastnik MPK Wrocław 12
Bartłomiej Socki Napastnik Cloud Raiders 11
Amadeusz Siwik Napastnik Hectas 11
Adrian Zasłonka Obrońca RTV Euro AGD (hala) 11
Michał Jasiok Napastnik Piorun Zaodrze (hala) 9
Ireneusz Augustyniak Napastnik Husaria Bagdad 9
Jacek Rzepka Obrońca Drukgraf Mirków 9
Alan Adham Obrońca WSOWL (hala) 9
Marcin Stachowicz Obrońca Piorun Zaodrze (hala) 8
Fabian Wojtasik Obrońca WSOWL (hala) 7
Piotr Miklas Napastnik Tomtex (hala) 7
Grzegorz Goławski Obrońca Nokia 7
Dominik Kaczmar Obrońca Nokia 6
Rafał Kulesza Obrońca Hectas 6
Tomasz Musiatowicz Napastnik Cloud Raiders 6
Marcin Kolanowski Napastnik Hectas 6
Łukasz Sornat Obrońca MPK Wrocław 6
Michał Kąciak Napastnik Piorun Zaodrze (hala) 6
Paweł Pawłowski Napastnik RTV Euro AGD (hala) 6
Mateusz Czajka Obrońca Cloud Raiders 5
Piotr Mikołajec Napastnik Cloud Raiders 5
Ricardo Filipe Carvalho Leal Napastnik Cloud Raiders 5
Marek Cierpka Napastnik Drukgraf Mirków 5
Radosław Tobjasz Obrońca Nokia 5
Rafał Boniecki Obrońca WSOWL (hala) 5
Artur Staszel Napastnik WSOWL (hala) 5
Robert Fąfrowicz Obrońca Piorun Zaodrze (hala) 4
Rafał Pilarczyk Napastnik Tomtex (hala) 4
Grzegorz Bogacz Napastnik Nokia 4
Przemysław Gorszkowski Obrońca Nokia 4
Arnold Siwik Pomocnik Hectas 4
Daniel Tarasiewicz Obrońca Cloud Raiders 4
Marcin Kalisz Pomocnik Hectas 4
Arkadiusz Rupart Napastnik Drukgraf Mirków 4
Oskar Brzozowski Obrońca Boty 4
Grzegorz Kozioł Napastnik Tomtex (hala) 4
Andrzej Szozda Obrońca RTV Euro AGD (hala) 4
Piotr Kita Obrońca RTV Euro AGD (hala) 4
Piotr Kozaczewski Napastnik RTV Euro AGD (hala) 4
Patryk Dziuba Obrońca WSOWL (hala) 4
Łukasz Lesiuk Napastnik WSOWL (hala) 3
Dawid Woźniak Napastnik Cloud Raiders 3
Mateusz Olkowski Napastnik Husaria Bagdad 3
Łukasz Bienias Napastnik MPK Wrocław 3
Mateusz Matković Napastnik Cloud Raiders 3
Michał Izydorczyk Obrońca Hectas 3
Piotr Seifert Obrońca Drukgraf Mirków 3
Mateusz Miziniak Bramkarz Drukgraf Mirków 3
Marek Falkiewicz Napastnik MPK Wrocław 3
Andrzej Rudy Obrońca Nokia 3
Dawid Kasprzycki Napastnik WSOWL (hala) 3
Michał Jarco Napastnik Husaria Bagdad 2
Marcin Truchan Pomocnik Tomtex (hala) 2
Damian Waliłko Napastnik WSOWL (hala) 2
Marcin Lachowicz Napastnik WSOWL (hala) 2
Łukasz Radzimowski Napastnik WSOWL (hala) 2
Wojciech Jastrzębski Bramkarz Nokia 2
Tomasz Studnicki Obrońca Tomtex (hala) 2
Andriy Semotyuk Obrońca Tomtex (hala) 2
Waldemar Węgłowski Napastnik MPK Wrocław 2
Adam Kruszona Napastnik MPK Wrocław 2
Artur Nawrocki Obrońca Husaria Bagdad 2
Radosław Banaś Obrońca Husaria Bagdad 2
Mateusz Zagrodny Obrońca Drukgraf Mirków 2
Artur Wasilewski Napastnik Boty 2
Mateusz Konopka Napastnik Hectas 2
Piotr Krysiński Napastnik RTV Euro AGD (hala) 2
Damian Krajewski Napastnik WSOWL (hala) 1
Kamil Leszczyński Obrońca Husaria Bagdad 1
Sebastian Gryglewicz Obrońca Boty 1
Marek Napierała Obrońca Cloud Raiders 1
Jacek Pawłowski Bramkarz Drukgraf Mirków 1
Wojciech Hawrylak Bramkarz Boty 1
Grzegorz Sidor Napastnik Boty 1
Krzysztof Ronczkowski Obrońca Boty 1
Marcin Martyński Obrońca Cloud Raiders 1
Marcin Doszczeczko Obrońca Cloud Raiders 1
Adrian Lungu Obrońca Cloud Raiders 1
Bartłomiej Kozioł Obrońca Cloud Raiders 1
Dawid Kloczkowski Napastnik Husaria Bagdad 1
Robert Konopka Napastnik Hectas 1
Armand Siwik Bramkarz Hectas 1
Marcin Kałmuk Obrońca Husaria Bagdad 1
Piotr Tatomir Obrońca MPK Wrocław 1
Damian Karczewski Obrońca Tomtex (hala) 1
Szymon Kopeć Napastnik Tomtex (hala) 1
Paweł Bułka Obrońca Nokia 1
Piotr Laskowski Napastnik Nokia 1
Piotr Rumak Bramkarz WSOWL (hala) 1
Tomasz Podhajecki Obrońca Drukgraf Mirków 1
Maciej Kąciak Obrońca Piorun Zaodrze (hala) 1
Piotr Sowiński Obrońca Piorun Zaodrze (hala) 1

PARTNERZY I SPONSORZY