tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . T.B 85 Team 11 +64 30
2 . BNY Mellon 11 +24 25
3 . Piorun Zaodrze 11 +8 25
4 . Wolves AirSupport 11 +8 22
5 . Zielone Anioły 11 -1 17
6 . Brat Albert 11 -5 17
7 . Visionica 11 -8 17
8 . Żar Tropików 11 -10 16
9 . InsERT Team 11 -4 9
10 . FC Pasibus 11 -21 6
11 . Unit4 F.C. 11 -15 5
12 . Afera Neonowa 11 -40 0
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

WLB1 - WYNIKI

25.06 | 19:55 Piorun Zaodrze
4 : 3
T.B 85 Team Kamil Struski Szczegóły
21.06 | 20:40 BNY Mellon
5 : 2
FC Pasibus Maciej Siwek Szczegóły
21.06 | 19:10 Wolves AirSupport
4 : 2
Żar Tropików Maciej Siwek Szczegóły
20.06 | 20:40 Brat Albert
2 : 2
Piorun Zaodrze Tomasz Pondel Szczegóły
20.06 | 19:10 Afera Neonowa
4 : 7
InsERT Team Tomasz Pondel Szczegóły
18.06 | 20:40 Visionica
1 : 3
Zielone Anioły Kamil Struski Szczegóły
18.06 | 19:55 T.B 85 Team
3 : 0
Unit4 F.C. Kamil Struski Szczegóły
14.06 | 20:40 InsERT Team
3 : 5
Brat Albert Tomasz Pondel Szczegóły
13.06 | 20:40 Unit4 F.C.
0 : 3
Wolves AirSupport Marcin Niciński Szczegóły
12.06 | 19:10 Zielone Anioły
5 : 1
Afera Neonowa Tomasz Pondel Szczegóły
11.06 | 20:40 FC Pasibus
2 : 3
Visionica Tomasz Pondel Szczegóły
11.06 | 19:10 Żar Tropików
1 : 1
BNY Mellon Tomasz Pondel Szczegóły
08.06 | 18:15 Zielone Anioły
1 : 4
InsERT Team Kamil Struski Szczegóły
06.06 | 20:40 Visionica
3 : 1
Żar Tropików Damian Pasternak Szczegóły
06.06 | 19:55 Piorun Zaodrze
3 : 1
BNY Mellon Damian Pasternak Szczegóły
05.06 | 19:10 T.B 85 Team
16 : 0
Brat Albert Kamil Struski Szczegóły
04.06 | 20:40 Afera Neonowa
2 : 9
FC Pasibus Tomasz Pondel Szczegóły
04.06 | 19:55 BNY Mellon
3 : 0
Unit4 F.C. Tomasz Pondel Szczegóły
25.05 | 18:15 InsERT Team
0 : 3
T.B 85 Team Kamil Struski Szczegóły
24.05 | 20:40 Brat Albert
2 : 3
Wolves AirSupport Tomasz Pondel Szczegóły
23.05 | 20:40 Unit4 F.C.
2 : 2
Visionica Andrzej Janikowski Szczegóły
23.05 | 19:55 Żar Tropików
4 : 3
Afera Neonowa Andrzej Janikowski Szczegóły
21.05 | 20:40 FC Pasibus
1 : 5
Zielone Anioły Kamil Struski Szczegóły
21.05 | 19:10 Wolves AirSupport
3 : 2
Piorun Zaodrze Kamil Struski Szczegóły
18.05 | 19:00 Zielone Anioły
1 : 2
Żar Tropików Tomasz Pondel Szczegóły
17.05 | 20:40 FC Pasibus
2 : 1
InsERT Team Damian Pasternak Szczegóły
17.05 | 19:10 BNY Mellon
1 : 0
Brat Albert Damian Pasternak Szczegóły
17.05 | 18:25 Wolves AirSupport
1 : 6
T.B 85 Team Damian Pasternak Szczegóły
16.05 | 19:10 Visionica
3 : 4
Piorun Zaodrze Marcin Niciński Szczegóły
14.05 | 19:55 Afera Neonowa
2 : 5
Unit4 F.C. Kamil Struski Szczegóły
10.05 | 20:40 Żar Tropików
5 : 4
FC Pasibus Kamil Struski Szczegóły
10.05 | 19:10 InsERT Team
2 : 3
Wolves AirSupport Kamil Struski Szczegóły
10.05 | 18:25 T.B 85 Team
3 : 2
BNY Mellon Kamil Struski Szczegóły
08.05 | 20:40 Brat Albert
1 : 2
Visionica Adam Rynkowski Szczegóły
08.05 | 19:55 Piorun Zaodrze
1 : 0
Afera Neonowa Adam Rynkowski Szczegóły
07.05 | 20:40 Unit4 F.C.
2 : 7
Zielone Anioły Tomasz Pondel Szczegóły
07.05 | 19:10 BNY Mellon
2 : 1
Wolves AirSupport Tomasz Pondel Szczegóły
27.04 | 18:15 Afera Neonowa
2 : 6
Brat Albert Tomasz Pondel Szczegóły
25.04 | 20:40 Żar Tropików
3 : 2
InsERT Team Damian Pasternak Szczegóły
24.04 | 20:40 Zielone Anioły
1 : 0
Piorun Zaodrze Tomasz Pondel Szczegóły
23.04 | 20:40 FC Pasibus
0 : 7
Unit4 F.C. Marcin Niciński Szczegóły
23.04 | 19:10 Visionica
1 : 9
T.B 85 Team Marcin Niciński Szczegóły
20.04 | 19:00 Brat Albert
4 : 4
Zielone Anioły Tomasz Pondel Szczegóły
19.04 | 19:55 Wolves AirSupport
3 : 4
Visionica Tomasz Pondel Szczegóły
19.04 | 18:25 T.B 85 Team
5 : 2
Afera Neonowa Tomasz Pondel Szczegóły
18.04 | 20:40 Unit4 F.C.
1 : 5
Żar Tropików Marcin Niciński Szczegóły
18.04 | 18:25 InsERT Team
1 : 5
BNY Mellon Marcin Niciński Szczegóły
16.04 | 20:40 Piorun Zaodrze
2 : 1
FC Pasibus Tomasz Pondel Szczegóły
13.04 | 19:00 Żar Tropików
1 : 2
Piorun Zaodrze Tomasz Pondel Szczegóły
13.04 | 18:15 Zielone Anioły
1 : 9
T.B 85 Team Tomasz Pondel Szczegóły
12.04 | 20:40 FC Pasibus
0 : 4
Brat Albert Tomasz Pondel Szczegóły
12.04 | 18:25 Visionica
1 : 4
BNY Mellon Tomasz Pondel Szczegóły
11.04 | 20:40 Unit4 F.C.
1 : 4
InsERT Team Adam Rynkowski Szczegóły
11.04 | 18:25 Afera Neonowa
1 : 7
Wolves AirSupport Adam Rynkowski Szczegóły
05.04 | 20:40 Brat Albert
4 : 2
Żar Tropików Tomasz Pondel Szczegóły
05.04 | 19:55 T.B 85 Team
9 : 2
FC Pasibus Tomasz Pondel Szczegóły
05.04 | 19:10 InsERT Team
3 : 3
Visionica Tomasz Pondel Szczegóły
05.04 | 18:25 BNY Mellon
7 : 0
Afera Neonowa Tomasz Pondel Szczegóły
04.04 | 20:40 Piorun Zaodrze
4 : 2
Unit4 F.C. Kamil Struski Szczegóły
04.04 | 19:10 Wolves AirSupport
1 : 1
Zielone Anioły Kamil Struski Szczegóły
29.03 | 20:40 FC Pasibus
2 : 3
Wolves AirSupport Tomasz Pondel Szczegóły
29.03 | 19:55 Piorun Zaodrze
3 : 2
InsERT Team Tomasz Pondel Szczegóły
28.03 | 20:40 Zielone Anioły
0 : 5
BNY Mellon Marcin Niciński Szczegóły
26.03 | 20:40 Afera Neonowa
4 : 5
Visionica Tomasz Pondel Szczegóły
26.03 | 19:55 Unit4 F.C.
3 : 5
Brat Albert Tomasz Pondel Szczegóły
26.03 | 19:10 Żar Tropików
1 : 12
T.B 85 Team Tomasz Pondel Szczegóły

PARTNERZY I SPONSORZY