tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . FC Spec 11 +44 33
2 . Industrial Solutions Group 11 +53 28
3 . Szpilmacherzy 11 +14 23
4 . Wielka Niewiadoma 11 +6 21
5 . Brzmienie Miasta 11 -5 16
6 . Real Compensación 11 -4 14
7 . Tomtex 11 +3 13
8 . Old Blue Angels 11 -4 12
9 . AWL Kadra 11 -31 9
10 . ForceGSM 11 -17 8
11 . Cloud FC 11 -20 7
12 . Almamasters 11 -39 4
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

LISTA STRZELCÓW

Zdjęcie Imię i nazwisko Pozycja Drużyna Gole
Adrian Puchała Napastnik Industrial Solutions Group 39
Rafał Tomala Pomocnik Industrial Solutions Group 29
Piotr Galuś Pomocnik FC Spec 24
Jakub Rejmer Napastnik FC Spec 15
Damian Madej Pomocnik Wielka Niewiadoma 10
Piotr Miklas Napastnik Tomtex 9
Tomasz Lisicki Obrońca Brzmienie Miasta 9
Radosław Karasek Napastnik FC Spec 9
Piotr Mikołajec Napastnik Cloud FC 9
Jesus Lopez Garcia Pomocnik AWL Kadra 9
Jan Wan Napastnik Real Compensación 8
Marcin Majak Pomocnik Old Blue Angels 8
Bartosz Sikora Napastnik ForceGSM 8
Mariusz Szpyra Pomocnik Brzmienie Miasta 8
Maciej Siwek Pomocnik Tomtex 7
Piotr Możdrzech Napastnik Industrial Solutions Group 7
Adrian Miedziński Napastnik Szpilmacherzy 7
Jakub Kazanecki Pomocnik Industrial Solutions Group 7
Łukasz Dyczkowski Napastnik ForceGSM 7
Łukasz Hauzer Napastnik Szpilmacherzy 7
Adrian Kondratowicz Napastnik Brzmienie Miasta 7
Jakub Pingot Pomocnik Real Compensación 6
Szymon Kopeć Pomocnik Old Blue Angels 6
Robert Rosiński Napastnik FC Spec 5
Przemysław Siuchniński Napastnik Real Compensación 5
Konrad Hylewicz Napastnik Brzmienie Miasta 5
Grzegorz Kozioł Napastnik Tomtex 5
Andrzej Jaskowski Napastnik Wielka Niewiadoma 5
Dawid Kloczkowski Pomocnik Tomtex 5
Damian Rudzki Napastnik Tomtex 5
Kacper Pawlak Napastnik Almamasters 4
Łukasz Lesiuk Pomocnik Almamasters 4
Alan Adham Obrońca AWL Kadra 4
Konrad Bigdowski Napastnik Real Compensación 4
Łukasz Łukasik Pomocnik Real Compensación 4
Kamil Rot Pomocnik Szpilmacherzy 4
Kamil Moskwa Pomocnik Industrial Solutions Group 4
Piotr Żuk Pomocnik FC Spec 3
Paweł Turek Pomocnik Old Blue Angels 3
Dariusz Turek Napastnik Old Blue Angels 3
Krzysztof Kaban Obrońca Szpilmacherzy 3
Krzysztof Kalinowski Pomocnik Szpilmacherzy 3
Mariusz Krysiak Obrońca Szpilmacherzy 3
Patryk Filipek Obrońca Real Compensación 3
Dominik Wącior Napastnik Cloud FC 3
Damian Waliłko Pomocnik AWL Kadra 3
Dawid Pałasz Bramkarz FC Spec 3
Łukasz Beksiński Pomocnik Wielka Niewiadoma 3
Arkadiusz Gołos Pomocnik Szpilmacherzy 3
Kamil Pyzłowski Napastnik Szpilmacherzy 3
Radosław Walków Pomocnik ForceGSM 3
Dominik Porczak Pomocnik AWL Kadra 3
Michał Wrzesiński Pomocnik AWL Kadra 2
Kamil Kozak Napastnik Tomtex 2
Arkadiusz Matyszczak Pomocnik Wielka Niewiadoma 2
Grzegorz Korecki Napastnik Wielka Niewiadoma 2
Radosław Banaś Obrońca Tomtex 2
Bartłomiej Biela Obrońca Wielka Niewiadoma 2
Andrzej Ciupiński Obrońca Wielka Niewiadoma 2
Adam Smarzyński Obrońca Wielka Niewiadoma 2
Rafał Garbarczyk Pomocnik ForceGSM 2
Sebastian Miozga Obrońca ForceGSM 2
Paweł Haras Obrońca FC Spec 2
Dawid Woźniak Pomocnik Cloud FC 2
Gokhan Elgun Pomocnik Cloud FC 2
Adrian Lungu Obrońca Cloud FC 2
Przemysław Matuszyk Napastnik FC Spec 2
Marcel Schmidt Pomocnik Brzmienie Miasta 2
Szymon Wącior Obrońca Cloud FC 2
Krystian Grabalski Napastnik Almamasters 2
Paweł Wójcik Obrońca Real Compensación 2
Michał Bednarczyk Pomocnik Real Compensación 2
Damian Szewczyk Obrońca Real Compensación 2
Piotr Szymański Napastnik Old Blue Angels 2
Michał Trojan Napastnik Old Blue Angels 2
Dominik Uryga Obrońca ForceGSM 2
Klaudiusz Bezkorowajny Napastnik ForceGSM 1
Krzysztof Turek Obrońca Industrial Solutions Group 1
Rafał Więcek Pomocnik Old Blue Angels 1
Grzegorz Raś Obrońca Old Blue Angels 1
Michał Rosolak Pomocnik Old Blue Angels 1
Radosław Gołos Obrońca Szpilmacherzy 1
Paweł Kalinowski Obrońca Szpilmacherzy 1
Ireneusz Gruszka Obrońca Tomtex 1
Andriy Semotyuk Obrońca Tomtex 1
Ihor Shtaba Pomocnik Real Compensación 1
Marcin Dymowski Obrońca Almamasters 1
Adrian Dziewulski Obrońca Almamasters 1
Karol Wiktorowicz Obrońca Almamasters 1
Tomasz Ciechański Pomocnik Almamasters 1
Jerzy Luty Pomocnik AWL Kadra 1
Norbert Świętochowski Obrońca AWL Kadra 1
Jarosław Patałuch Obrońca AWL Kadra 1
Andrzej Górski Pomocnik AWL Kadra 1
Michał Ratajczak Obrońca Brzmienie Miasta 1
Jarosław Jarosławski Pomocnik Brzmienie Miasta 1
Sławomir Gagat Napastnik FC Spec 1
Rodolfo Landucci Bette Napastnik Cloud FC 1
Jerzy Ciota Obrońca FC Spec 1
Bartłomiej Kozioł Pomocnik Cloud FC 1
Michał Zychowicz Obrońca Cloud FC 1
Łukasz Zaskórski Obrońca FC Spec 1
Tomasz Markowski Pomocnik Wielka Niewiadoma 1
Mateusz Giermek Pomocnik Tomtex 1
Kamil Biegański Obrońca Wielka Niewiadoma 1
Łukasz Kucharski Pomocnik Wielka Niewiadoma 1
Jakub Różanowski Pomocnik Szpilmacherzy 1
Mateusz Czajka Pomocnik Wielka Niewiadoma 1

PARTNERZY I SPONSORZY