tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . CSWIiCH 11 +42 33
2 . Rycerze Ni 11 +2 22
3 . Wybrzeże Klatki Schodowej 11 +13 21
4 . Klueh 11 +12 20
5 . 3M 11 +11 19
6 . Leroy Merlin Wrocław 11 -2 15
7 . Astech 11 -4 15
8 . Parker ESSC Fulanito 11 -4 14
9 . Virtual Team 11 -8 12
10 . GOJA Bianco Stars 11 -8 11
11 . Za Bezpieczny Weekend 11 -19 8
12 . Capgemini 11 -35 1
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

1L - WYNIKI

22.06 | 18:15 Klueh
10 : 2
Virtual Team Tomasz Pondel Szczegóły
15.06 | 19:55 Za Bezpieczny Weekend
3 : 9
CSWIiCH Maciej Siwek Szczegóły
14.06 | 19:55 Klueh
1 : 1
3M Kamil Struski Szczegóły
13.06 | 19:55 Parker ESSC Fulanito
3 : 1
Wybrzeże Klatki Schodowej Kamil Struski Szczegóły
13.06 | 18:20 Virtual Team
7 : 2
Capgemini Kamil Struski Szczegóły
12.06 | 18:20 Leroy Merlin Wrocław
2 : 7
Astech Andrzej Malec Szczegóły
11.06 | 20:40 Wybrzeże Klatki Schodowej
1 : 2
CSWIiCH Marcin Niciński Szczegóły
07.06 | 19:55 3M
5 : 2
Parker ESSC Fulanito Marcin Niciński Szczegóły
07.06 | 18:20 CSWIiCH
6 : 3
Rycerze Ni Marcin Niciński Szczegóły
06.06 | 20:40 Za Bezpieczny Weekend
1 : 3
GOJA Bianco Stars Andrzej Janikowski Szczegóły
06.06 | 19:55 Astech
2 : 3
Wybrzeże Klatki Schodowej Andrzej Janikowski Szczegóły
04.06 | 19:55 Rycerze Ni
0 : 2
3M Andrzej Malec Szczegóły
04.06 | 19:10 Capgemini
2 : 5
Astech Andrzej Malec Szczegóły
29.05 | 19:55 Capgemini
1 : 5
3M Marcin Niciński Szczegóły
29.05 | 18:20 Za Bezpieczny Weekend
1 : 3
Rycerze Ni Adrian Miedziński Szczegóły
28.05 | 20:40 Virtual Team
3 : 2
GOJA Bianco Stars Marcin Niciński Szczegóły
28.05 | 19:55 Parker ESSC Fulanito
0 : 3
Leroy Merlin Wrocław Marcin Niciński Szczegóły
28.05 | 18:20 Wybrzeże Klatki Schodowej
10 : 2
Klueh Marcin Niciński Szczegóły
25.05 | 19:55 Parker ESSC Fulanito
2 : 7
Klueh Andrzej Janikowski Szczegóły
24.05 | 19:55 Virtual Team
2 : 1
3M Andrzej Janikowski Szczegóły
23.05 | 18:20 Klueh
3 : 2
GOJA Bianco Stars Andrzej Malec Szczegóły
22.05 | 19:55 Rycerze Ni
2 : 0
Astech Damian Pasternak Szczegóły
21.05 | 19:55 Parker ESSC Fulanito
2 : 6
CSWIiCH Adam Rynkowski Szczegóły
21.05 | 19:10 Leroy Merlin Wrocław
2 : 0
Za Bezpieczny Weekend Adam Rynkowski Szczegóły
18.05 | 19:10 Klueh
1 : 3
Rycerze Ni Adam Rynkowski Szczegóły
17.05 | 19:55 3M
1 : 2
Wybrzeże Klatki Schodowej Andrzej Janikowski Szczegóły
17.05 | 18:20 GOJA Bianco Stars
0 : 4
Leroy Merlin Wrocław Andrzej Janikowski Szczegóły
16.05 | 19:55 CSWIiCH
10 : 2
Capgemini Andrzej Malec Szczegóły
14.05 | 20:40 Za Bezpieczny Weekend
1 : 3
Parker ESSC Fulanito Adam Rynkowski Szczegóły
14.05 | 19:55 Leroy Merlin Wrocław
3 : 2
Virtual Team Adam Rynkowski Szczegóły
10.05 | 19:55 Astech
0 : 2
3M Andrzej Malec Szczegóły
10.05 | 18:20 Za Bezpieczny Weekend
3 : 2
Capgemini Andrzej Malec Szczegóły
09.05 | 20:40 Rycerze Ni
3 : 2
Parker ESSC Fulanito Andrzej Malec Szczegóły
09.05 | 19:55 Wybrzeże Klatki Schodowej
2 : 1
Virtual Team Andrzej Malec Szczegóły
08.05 | 19:10 Klueh
0 : 2
CSWIiCH Kamil Struski Szczegóły
07.05 | 20:40 Capgemini
1 : 1
GOJA Bianco Stars Damian Pasternak Szczegóły
07.05 | 18:20 Astech
4 : 2
Za Bezpieczny Weekend Damian Pasternak Szczegóły
27.04 | 19:55 GOJA Bianco Stars
2 : 0
Parker ESSC Fulanito Andrzej Janikowski Szczegóły
27.04 | 19:10 CSWIiCH
5 : 2
Astech Andrzej Janikowski Szczegóły
26.04 | 19:10 Leroy Merlin Wrocław
0 : 2
Rycerze Ni Tomasz Pondel Szczegóły
25.04 | 19:55 Za Bezpieczny Weekend
2 : 2
Wybrzeże Klatki Schodowej Andrzej Malec Szczegóły
23.04 | 19:55 Parker ESSC Fulanito
4 : 3
Virtual Team Adam Rynkowski Szczegóły
23.04 | 18:20 Klueh
4 : 2
Capgemini Adam Rynkowski Szczegóły
20.04 | 19:55 Astech
5 : 1
GOJA Bianco Stars Andrzej Malec Szczegóły
20.04 | 18:20 Wybrzeże Klatki Schodowej
0 : 0
Rycerze Ni Andrzej Malec Szczegóły
19.04 | 20:40 CSWIiCH
6 : 1
Leroy Merlin Wrocław Marcin Niciński Szczegóły
19.04 | 19:55 3M
7 : 2
Za Bezpieczny Weekend Marcin Niciński Szczegóły
18.04 | 19:55 Capgemini
1 : 5
Parker ESSC Fulanito Adam Rynkowski Szczegóły
16.04 | 19:10 Virtual Team
1 : 2
Za Bezpieczny Weekend Kamil Struski Szczegóły
16.04 | 18:20 Rycerze Ni
3 : 2
GOJA Bianco Stars Kamil Struski Szczegóły
13.04 | 20:40 Za Bezpieczny Weekend
1 : 1
Klueh Kamil Struski Szczegóły
13.04 | 19:10 GOJA Bianco Stars
3 : 5
CSWIiCH Kamil Struski Szczegóły
12.04 | 19:55 Leroy Merlin Wrocław
3 : 4
3M Andrzej Malec Szczegóły
12.04 | 18:20 Rycerze Ni
4 : 3
Capgemini Andrzej Malec Szczegóły
11.04 | 19:10 Virtual Team
2 : 4
Astech Andrzej Janikowski Szczegóły
09.04 | 19:55 Leroy Merlin Wrocław
3 : 4
Wybrzeże Klatki Schodowej Andrzej Malec Szczegóły
06.04 | 19:55 Capgemini
0 : 4
Wybrzeże Klatki Schodowej Andrzej Janikowski Szczegóły
06.04 | 18:20 CSWIiCH
7 : 2
Virtual Team Andrzej Janikowski Szczegóły
05.04 | 19:55 3M
2 : 3
GOJA Bianco Stars Marcin Niciński Szczegóły
04.04 | 18:20 Klueh
3 : 2
Leroy Merlin Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
03.04 | 19:10 Astech
0 : 5
Parker ESSC Fulanito Adam Rynkowski Szczegóły
29.03 | 19:55 3M
1 : 4
CSWIiCH Adam Rynkowski Szczegóły
29.03 | 19:10 Klueh
7 : 0
Astech Adam Rynkowski Szczegóły
29.03 | 18:20 Leroy Merlin Wrocław
5 : 2
Capgemini Adam Rynkowski Szczegóły
28.03 | 20:40 Virtual Team
5 : 1
Rycerze Ni Andrzej Malec Szczegóły
28.03 | 19:55 GOJA Bianco Stars
2 : 2
Wybrzeże Klatki Schodowej Andrzej Malec Szczegóły

PARTNERZY I SPONSORZY