tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . CSWIiCH 11 +42 33
2 . Rycerze Ni 11 +2 22
3 . Wybrzeże Klatki Schodowej 11 +13 21
4 . Klueh 11 +12 20
5 . 3M 11 +11 19
6 . Leroy Merlin Wrocław 11 -2 15
7 . Astech 11 -4 15
8 . Parker ESSC Fulanito 11 -4 14
9 . Virtual Team 11 -8 12
10 . GOJA Bianco Stars 11 -8 11
11 . Za Bezpieczny Weekend 11 -19 8
12 . Capgemini 11 -35 1
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

LISTA STRZELCÓW

Zdjęcie Imię i nazwisko Pozycja Drużyna Gole
Grzegorz Ciepliński Napastnik CSWIiCH 28
Przemysław Topornicki Napastnik Rycerze Ni 11
Michał Bednarczuk Napastnik Virtual Team 11
Piotr Zając Napastnik Parker ESSC Fulanito 10
Amadeusz Siwik Pomocnik Klueh 10
Bogdan Kyrychenko Napastnik Leroy Merlin Wrocław 10
Tomasz Kowalski Napastnik CSWIiCH 10
Marek Tomczak Bramkarz Za Bezpieczny Weekend 9
Tomasz Szwed Pomocnik Astech 8
Jacek Dzwonek Pomocnik 3M 8
Marek Olszewski Napastnik Klueh 8
Filip Piasecki Pomocnik Astech 7
Paweł Kleszcz Pomocnik Virtual Team 7
Dawid Woźniak Napastnik Wybrzeże Klatki Schodowej 6
Łukasz Herbuś Napastnik 3M 6
Michał Stokłosa Napastnik Capgemini 6
Marcin Kolanowski Napastnik Klueh 6
Marcin Kalisz Pomocnik Klueh 5
Tomasz Purtak Pomocnik Capgemini 5
Dariusz Sycz Pomocnik CSWIiCH 5
Dawid Fabisz Pomocnik Astech 5
Łukasz Deneka Napastnik CSWIiCH 5
Marcin Karliński Pomocnik 3M 5
Dominik Kaczmar Pomocnik Wybrzeże Klatki Schodowej 5
Robert Cieślik Napastnik Wybrzeże Klatki Schodowej 5
Robert Leszczyński Napastnik Wybrzeże Klatki Schodowej 5
Bogdan Gwiazdowski Napastnik CSWIiCH 4
Piotr Gorczyca Napastnik GOJA Bianco Stars 4
Ivan Khlopytskyi Pomocnik Leroy Merlin Wrocław 4
Wojciech Dudek Pomocnik Parker ESSC Fulanito 4
Adam Mosiej Napastnik Parker ESSC Fulanito 4
Krzysztof Kołodziej Napastnik Rycerze Ni 4
Jan Głębicki Pomocnik Rycerze Ni 3
Tomasz Skorupa Napastnik Rycerze Ni 3
Artur Polski Obrońca Parker ESSC Fulanito 3
Krzysztof Waleszczyński Obrońca Parker ESSC Fulanito 3
Michał Padziński Pomocnik Klueh 3
Adrian Deryło Obrońca Klueh 3
Patryk Kotecki Napastnik CSWIiCH 3
Piotr Słowiakowski Obrońca GOJA Bianco Stars 3
Paweł Bąk Pomocnik CSWIiCH 3
Kamil Kobiera Pomocnik Wybrzeże Klatki Schodowej 3
Łukasz Kucajda Napastnik Virtual Team 3
Dominik Popiński Napastnik Za Bezpieczny Weekend 3
Piotr Krawczyk Pomocnik Za Bezpieczny Weekend 2
Tomasz Apicionek Pomocnik 3M 2
Maciej Król Pomocnik GOJA Bianco Stars 2
Michał Poznański Napastnik GOJA Bianco Stars 2
Marcin Kaczor Pomocnik Wybrzeże Klatki Schodowej 2
Marcin Kudzia Pomocnik CSWIiCH 2
Dawid Piechaczek Pomocnik Capgemini 2
Mateusz Dobrowolski Napastnik Capgemini 2
Łukasz Szestak Pomocnik GOJA Bianco Stars 2
Adrian Graf Pomocnik GOJA Bianco Stars 2
Mateusz Cieślak Pomocnik GOJA Bianco Stars 2
Aleksander Darmochwał Pomocnik Astech 2
Robert Puchała Napastnik Astech 2
Grzegorz Dancewicz Napastnik Astech 2
Bartosz Drabicki Pomocnik 3M 2
Grzegorz Deryło Napastnik Klueh 2
Maciej Pietruszka Pomocnik Leroy Merlin Wrocław 2
Krystian Durleta Pomocnik Leroy Merlin Wrocław 2
Mariusz Duś Napastnik Leroy Merlin Wrocław 1
Maciej Parczyński Napastnik Leroy Merlin Wrocław 1
Maciej Handl Obrońca Leroy Merlin Wrocław 1
Kamil Rosiński Napastnik Leroy Merlin Wrocław 1
Jakub Statkiewicz Obrońca Leroy Merlin Wrocław 1
Jakub Pietruszka Pomocnik Leroy Merlin Wrocław 1
Armand Siwik Bramkarz Klueh 1
Mateusz Chodorski Napastnik GOJA Bianco Stars 1
Jacek Czarnecki Obrońca Parker ESSC Fulanito 1
Szymon Jaworski Pomocnik Parker ESSC Fulanito 1
Piotr Gołaczyński Pomocnik Rycerze Ni 1
Łukasz Nowakowski Pomocnik Rycerze Ni 1
Michał Śliżewski Obrońca Parker ESSC Fulanito 1
Marek Zając Pomocnik Parker ESSC Fulanito 1
Jan Gruca Pomocnik Virtual Team 1
Waldemar Zubik Napastnik Virtual Team 1
Łukasz Barcikowski Pomocnik Virtual Team 1
Aydin Benek Obrońca Virtual Team 1
Jacek Nosewicz Pomocnik 3M 1
Wojciech Symonowicz Bramkarz 3M 1
Sebastian Jędra Pomocnik 3M 1
Tomasz Bałaga Napastnik 3M 1
Karol Lewicki Obrońca 3M 1
Karol Symonowicz Obrońca 3M 1
Dawid Fronczek Pomocnik Astech 1
Marek Oborzyński Obrońca Astech 1
Marcin Krzyżanowski Obrońca Astech 1
Łukasz Łazorczyk Obrońca GOJA Bianco Stars 1
Kamil Salamaga Obrońca GOJA Bianco Stars 1
Patryk Waszczyk Obrońca GOJA Bianco Stars 1
Paweł Rybiałek Pomocnik Capgemini 1
Marek Sobolewski Pomocnik Capgemini 1
Michał Baran Obrońca Capgemini 1
Zbigniew Marczak Obrońca CSWIiCH 1
Marcin Zajączkowski Obrońca Virtual Team 1
Marcin Gawlak Bramkarz Virtual Team 1
Karol Budnik Obrońca Za Bezpieczny Weekend 1
Bartłomiej Bijak Pomocnik Za Bezpieczny Weekend 1
Karol Zawadzki Obrońca Wybrzeże Klatki Schodowej 1
Grzegorz Krupa Obrońca Wybrzeże Klatki Schodowej 1
Sebastian Słomiński Pomocnik Wybrzeże Klatki Schodowej 1
Bartłomiej Wojteczek Napastnik 3M 1
Adam Łapeta Pomocnik 3M 1
Dawid Jaśniak Obrońca Za Bezpieczny Weekend 1
Paweł Tałan Obrońca Virtual Team 1
Sebastian Kuchta Obrońca Virtual Team 1
Mateusz Mankiewicz Napastnik Za Bezpieczny Weekend 1

PARTNERZY I SPONSORZY