tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL Kadra 12 +50 36
2 . Real Compensación 12 +23 30
3 . ForceGSM 12 +28 28
4 . Soccer Team 12 +12 19
5 . Żar Tropików 12 -1 19
6 . InsERT Team 12 +1 18
7 . Brzmienie Miasta 12 -9 16
8 . Visionica 12 -11 16
9 . Zielone Anioły 12 -8 15
10 . FC Lufy 12 -11 10
11 . Geostandard Wrocław 12 -29 7
12 . Unit4 F.C. 12 -25 6
13 . Asplex FC 12 -20 5
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

WLB2 - WYNIKI

30.06 | 19:05 Żar Tropików
0 : 4
WSOWL Kadra Tomasz Pondel Szczegóły
29.06 | 19:55 WSOWL Kadra
2 : 1
Soccer Team Michał Hnatkiewicz Szczegóły
29.06 | 18:25 Soccer Team
5 : 2
Visionica Michał Hnatkiewicz Szczegóły
28.06 | 20:40 FC Lufy
2 : 1
Unit4 F.C. Tomasz Pondel Szczegóły
28.06 | 19:55 Visionica
5 : 3
Asplex FC Marcin Niciński Szczegóły
28.06 | 18:25 ForceGSM
0 : 2
Real Compensación Marcin Niciński Szczegóły
27.06 | 18:25 InsERT Team
3 : 6
Brzmienie Miasta Tomasz Pondel Szczegóły
26.06 | 18:25 Zielone Anioły
4 : 5
Asplex FC Marcin Niciński Szczegóły
23.06 | 19:05 Żar Tropików
2 : 6
ForceGSM Tomasz Pondel Szczegóły
22.06 | 18:25 Geostandard Wrocław
5 : 5
InsERT Team Andrzej Janikowski Szczegóły
21.06 | 18:25 Real Compensación
3 : 0
Asplex FC Michał Hnatkiewicz Szczegóły
19.06 | 19:55 Unit4 F.C.
1 : 3
Visionica Tomasz Pondel Szczegóły
19.06 | 18:25 FC Lufy
3 : 2
Brzmienie Miasta Tomasz Pondel Szczegóły
14.06 | 20:40 InsERT Team
4 : 0
Zielone Anioły Adam Rynkowski Szczegóły
14.06 | 19:55 Unit4 F.C.
2 : 3
Soccer Team Adam Rynkowski Szczegóły
14.06 | 18:25 Soccer Team
4 : 4
ForceGSM Adam Rynkowski Szczegóły
13.06 | 18:25 Asplex FC
3 : 4
Żar Tropików Marcin Niciński Szczegóły
12.06 | 19:10 Visionica
0 : 6
WSOWL Kadra Tomasz Pondel Szczegóły
12.06 | 18:25 FC Lufy
3 : 0
Geostandard Wrocław Tomasz Pondel Szczegóły
08.06 | 19:10 Brzmienie Miasta
1 : 5
Zielone Anioły Marcin Niciński Szczegóły
08.06 | 18:25 ForceGSM
2 : 0
InsERT Team Andrzej Janikowski Szczegóły
07.06 | 19:55 Real Compensación
4 : 1
Unit4 F.C. Damian Nowak Szczegóły
06.06 | 19:55 Żar Tropików
2 : 3
Brzmienie Miasta Adam Rynkowski Szczegóły
05.06 | 19:55 WSOWL Kadra
4 : 1
FC Lufy Tomasz Pondel Szczegóły
05.06 | 19:10 Visionica
3 : 2
Zielone Anioły Tomasz Pondel Szczegóły
05.06 | 18:25 Geostandard Wrocław
1 : 5
Real Compensación Tomasz Pondel Szczegóły
02.06 | 19:05 WSOWL Kadra
8 : 0
Unit4 F.C. Tomasz Pondel Szczegóły
01.06 | 19:55 Soccer Team
2 : 3
InsERT Team Marcin Niciński Szczegóły
01.06 | 18:25 Soccer Team
3 : 7
FC Lufy Marcin Niciński Szczegóły
31.05 | 20:40 Unit4 F.C.
1 : 5
Żar Tropików Adam Rynkowski Szczegóły
31.05 | 18:25 Zielone Anioły
1 : 0
Geostandard Wrocław Adam Rynkowski Szczegóły
30.05 | 19:10 InsERT Team
1 : 6
WSOWL Kadra Michał Hnatkiewicz Szczegóły
29.05 | 19:55 FC Lufy
1 : 4
Żar Tropików Marcin Niciński Szczegóły
29.05 | 18:25 Real Compensación
4 : 5
Brzmienie Miasta Andrzej Janikowski Szczegóły
26.05 | 18:15 InsERT Team
2 : 5
Real Compensación Tomasz Pondel Szczegóły
25.05 | 20:40 Zielone Anioły
1 : 2
Żar Tropików Damian Pasternak Szczegóły
25.05 | 20:40 Geostandard Wrocław
0 : 11
Visionica Michał Hnatkiewicz Szczegóły
24.05 | 20:15 Asplex FC
1 : 4
ForceGSM Andrzej Malec Szczegóły
23.05 | 20:40 Unit4 F.C.
2 : 3
Geostandard Wrocław Adam Rynkowski Szczegóły
22.05 | 20:40 WSOWL Kadra
3 : 0
ForceGSM Damian Pasternak Szczegóły
22.05 | 19:55 Brzmienie Miasta
12 : 3
Visionica Damian Pasternak Szczegóły
22.05 | 18:25 FC Lufy
1 : 3
Zielone Anioły Damian Pasternak Szczegóły
19.05 | 19:05 Geostandard Wrocław
1 : 6
WSOWL Kadra Tomasz Pondel Szczegóły
18.05 | 20:40 Żar Tropików
3 : 4
Real Compensación Andrzej Janikowski Szczegóły
18.05 | 19:55 Zielone Anioły
3 : 1
Soccer Team Andrzej Janikowski Szczegóły
18.05 | 18:25 Soccer Team
4 : 1
Asplex FC Andrzej Janikowski Szczegóły
16.05 | 19:55 Visionica
4 : 4
InsERT Team Tomasz Pondel Szczegóły
15.05 | 19:55 Unit4 F.C.
4 : 1
Asplex FC Michał Hnatkiewicz Szczegóły
15.05 | 19:10 ForceGSM
4 : 3
Brzmienie Miasta Michał Hnatkiewicz Szczegóły
10.05 | 18:25 Asplex FC
1 : 4
InsERT Team Damian Pasternak Szczegóły
09.05 | 19:10 Geostandard Wrocław
3 : 4
Żar Tropików Tomasz Pondel Szczegóły
08.05 | 19:55 Brzmienie Miasta
2 : 3
Unit4 F.C. Andrzej Janikowski Szczegóły
08.05 | 19:10 Real Compensación
6 : 1
Zielone Anioły Andrzej Janikowski Szczegóły
08.05 | 18:25 FC Lufy
0 : 3
ForceGSM Andrzej Janikowski Szczegóły
04.05 | 19:55 WSOWL Kadra
4 : 3
Asplex FC Tomasz Pondel Szczegóły
28.04 | 18:15 Visionica
2 : 4
Real Compensación Tomasz Pondel Szczegóły
27.04 | 19:55 Soccer Team
4 : 2
Geostandard Wrocław Marcin Niciński Szczegóły
27.04 | 18:25 Brzmienie Miasta
1 : 11
Soccer Team Marcin Niciński Szczegóły
25.04 | 20:40 ForceGSM
5 : 2
Unit4 F.C. Damian Pasternak Szczegóły
24.04 | 19:10 Brzmienie Miasta
1 : 9
WSOWL Kadra Tomasz Pondel Szczegóły
24.04 | 18:25 Asplex FC
4 : 3
FC Lufy Tomasz Pondel Szczegóły
21.04 | 19:05 ForceGSM
9 : 1
Visionica Tomasz Pondel Szczegóły
21.04 | 18:15 Żar Tropików
3 : 3
InsERT Team Tomasz Pondel Szczegóły
20.04 | 18:25 FC Lufy
0 : 3
Real Compensación Tomasz Pondel Szczegóły
18.04 | 20:40 Unit4 F.C.
0 : 2
Zielone Anioły Tomasz Pondel Szczegóły
18.04 | 18:25 Geostandard Wrocław
4 : 4
Brzmienie Miasta Tomasz Pondel Szczegóły
13.04 | 19:55 Soccer Team
5 : 2
Żar Tropików Damian Pasternak Szczegóły
13.04 | 18:25 Real Compensación
2 : 0
Soccer Team Damian Pasternak Szczegóły
12.04 | 19:55 InsERT Team
4 : 0
Unit4 F.C. Adam Rynkowski Szczegóły
12.04 | 18:25 Visionica
4 : 1
FC Lufy Adam Rynkowski Szczegóły
11.04 | 18:25 Asplex FC
1 : 2
Geostandard Wrocław Adam Rynkowski Szczegóły
10.04 | 19:10 Zielone Anioły
1 : 6
ForceGSM Tomasz Pondel Szczegóły
07.04 | 19:05 Visionica
2 : 4
Żar Tropików Tomasz Pondel Szczegóły
06.04 | 19:55 Real Compensación
0 : 4
WSOWL Kadra Marcin Niciński Szczegóły
05.04 | 18:25 FC Lufy
1 : 3
InsERT Team Tomasz Pondel Szczegóły
03.04 | 19:55 WSOWL Kadra
3 : 1
Zielone Anioły Damian Pasternak Szczegóły
03.04 | 19:10 Geostandard Wrocław
2 : 6
ForceGSM Damian Pasternak Szczegóły
03.04 | 18:25 Brzmienie Miasta
5 : 3
Asplex FC Damian Pasternak Szczegóły

PARTNERZY I SPONSORZY