tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Wielka Niewiadoma 12 +46 31
2 . FC Spec 12 +36 29
3 . Industrial Solutions Group 12 +9 24
4 . Tomtex 12 +11 23
5 . Old Blue Angels 12 -8 21
6 . M-Power 12 +2 19
7 . Szpilmacherzy 12 +12 18
8 . Brat Albert 12 +9 17
9 . BNY Mellon 12 -1 17
10 . FC Budowlanka 12 -13 15
11 . Cloud FC 12 -29 9
12 . Victoria Wrocław 12 -37 -1
13 . SolidGrowth Finance 12 -37 -2
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

WLB1 - WYNIKI

30.06 | 18:15 Brat Albert
4 : 4
Cloud FC Tomasz Pondel Szczegóły
29.06 | 20:40 FC Spec
6 : 0
Szpilmacherzy Michał Hnatkiewicz Szczegóły
29.06 | 19:10 Old Blue Angels
6 : 2
BNY Mellon Michał Hnatkiewicz Szczegóły
28.06 | 19:10 Tomtex
0 : 6
Wielka Niewiadoma Marcin Niciński Szczegóły
27.06 | 19:55 Szpilmacherzy
4 : 2
Old Blue Angels Tomasz Pondel Szczegóły
27.06 | 19:10 FC Spec
8 : 1
M-Power Tomasz Pondel Szczegóły
27.06 | 17:50 Tomtex
3 : 0
SolidGrowth Finance Michał Baraniecki Szczegóły
26.06 | 19:55 SolidGrowth Finance
1 : 2
BNY Mellon Marcin Niciński Szczegóły
26.06 | 19:10 Wielka Niewiadoma
2 : 0
Industrial Solutions Group Marcin Niciński Szczegóły
24.06 | 19:55 Industrial Solutions Group
3 : 0
Victoria Wrocław Marcin Niciński Szczegóły
23.06 | 18:15 Wielka Niewiadoma
13 : 0
Cloud FC Tomasz Pondel Szczegóły
22.06 | 19:55 M-Power
3 : 0
Victoria Wrocław Andrzej Janikowski Szczegóły
22.06 | 19:10 BNY Mellon
1 : 2
FC Spec Andrzej Janikowski Szczegóły
21.06 | 20:40 Old Blue Angels
0 : 6
Wielka Niewiadoma Michał Hnatkiewicz Szczegóły
21.06 | 19:55 Brat Albert
9 : 3
SolidGrowth Finance Michał Hnatkiewicz Szczegóły
21.06 | 19:10 Tomtex
3 : 2
FC Budowlanka Michał Hnatkiewicz Szczegóły
20.06 | 20:40 Victoria Wrocław
0 : 3
Szpilmacherzy Marcin Niciński Szczegóły
20.06 | 19:55 Industrial Solutions Group
2 : 5
M-Power Marcin Niciński Szczegóły
20.06 | 19:10 Tomtex
3 : 1
Cloud FC Marcin Niciński Szczegóły
19.06 | 19:10 FC Budowlanka
2 : 4
Brat Albert Tomasz Pondel Szczegóły
14.06 | 19:10 Tomtex
5 : 5
FC Spec Adam Rynkowski Szczegóły
13.06 | 20:40 Victoria Wrocław
2 : 4
Brat Albert Marcin Niciński Szczegóły
13.06 | 19:10 BNY Mellon
2 : 1
Szpilmacherzy Marcin Niciński Szczegóły
12.06 | 20:40 FC Budowlanka
2 : 9
Industrial Solutions Group Tomasz Pondel Szczegóły
12.06 | 19:55 Cloud FC
3 : 0
SolidGrowth Finance Tomasz Pondel Szczegóły
09.06 | 19:05 Wielka Niewiadoma
3 : 0
Victoria Wrocław Tomasz Pondel Szczegóły
08.06 | 20:40 FC Budowlanka
2 : 3
Old Blue Angels Andrzej Janikowski Szczegóły
08.06 | 19:55 Industrial Solutions Group
3 : 0
SolidGrowth Finance Andrzej Janikowski Szczegóły
07.06 | 20:40 Szpilmacherzy
4 : 2
Brat Albert Damian Nowak Szczegóły
07.06 | 19:10 M-Power
8 : 3
Tomtex Damian Nowak Szczegóły
06.06 | 19:10 FC Spec
4 : 0
Cloud FC Adam Rynkowski Szczegóły
02.06 | 18:15 Wielka Niewiadoma
3 : 4
FC Spec Tomasz Pondel Szczegóły
01.06 | 19:10 Old Blue Angels
2 : 1
Cloud FC Marcin Niciński Szczegóły
31.05 | 19:55 Brat Albert
1 : 2
M-Power Adam Rynkowski Szczegóły
31.05 | 19:10 Victoria Wrocław
1 : 10
Tomtex Adam Rynkowski Szczegóły
30.05 | 20:40 SolidGrowth Finance
0 : 5
FC Budowlanka Tomasz Pondel Szczegóły
29.05 | 19:55 Industrial Solutions Group
5 : 2
BNY Mellon Andrzej Janikowski Szczegóły
25.05 | 19:55 Wielka Niewiadoma
4 : 2
FC Budowlanka Damian Pasternak Szczegóły
25.05 | 19:10 Victoria Wrocław
2 : 7
BNY Mellon Damian Pasternak Szczegóły
24.05 | 19:55 M-Power
4 : 7
Szpilmacherzy Tomasz Pondel Szczegóły
23.05 | 19:10 Brat Albert
2 : 4
Old Blue Angels Adam Rynkowski Szczegóły
22.05 | 19:10 Cloud FC
2 : 6
Industrial Solutions Group Damian Pasternak Szczegóły
18.05 | 19:10 FC Spec
9 : 1
Old Blue Angels Andrzej Janikowski Szczegóły
17.05 | 19:55 SolidGrowth Finance
2 : 3
Victoria Wrocław Damian Pasternak Szczegóły
17.05 | 19:10 Wielka Niewiadoma
3 : 1
BNY Mellon Damian Pasternak Szczegóły
16.05 | 20:40 FC Budowlanka
0 : 7
M-Power Tomasz Pondel Szczegóły
16.05 | 19:10 Szpilmacherzy
12 : 3
Cloud FC Tomasz Pondel Szczegóły
12.05 | 19:05 Industrial Solutions Group
2 : 1
Brat Albert Marcin Niciński Szczegóły
11.05 | 20:40 Old Blue Angels
2 : 1
SolidGrowth Finance Marcin Niciński Szczegóły
11.05 | 19:55 FC Budowlanka
1 : 0
FC Spec Marcin Niciński Szczegóły
10.05 | 19:55 Cloud FC
3 : 1
Victoria Wrocław Damian Pasternak Szczegóły
10.05 | 19:10 Tomtex
3 : 1
Szpilmacherzy Damian Pasternak Szczegóły
09.05 | 19:55 M-Power
3 : 8
Wielka Niewiadoma Tomasz Pondel Szczegóły
08.05 | 20:40 BNY Mellon
1 : 4
Brat Albert Andrzej Janikowski Szczegóły
27.04 | 20:40 Industrial Solutions Group
4 : 2
Old Blue Angels Marcin Niciński Szczegóły
27.04 | 19:10 Szpilmacherzy
2 : 3
Wielka Niewiadoma Marcin Niciński Szczegóły
26.04 | 20:40 Victoria Wrocław
0 : 2
FC Budowlanka Adam Rynkowski Szczegóły
26.04 | 19:55 SolidGrowth Finance
1 : 1
FC Spec Adam Rynkowski Szczegóły
26.04 | 19:10 BNY Mellon
3 : 3
Tomtex Adam Rynkowski Szczegóły
26.04 | 18:25 Cloud FC
4 : 4
M-Power Adam Rynkowski Szczegóły
20.04 | 19:55 Wielka Niewiadoma
9 : 2
SolidGrowth Finance Tomasz Pondel Szczegóły
20.04 | 19:10 FC Budowlanka
3 : 2
Cloud FC Tomasz Pondel Szczegóły
19.04 | 20:40 Tomtex
3 : 0
Old Blue Angels Adam Rynkowski Szczegóły
19.04 | 19:55 M-Power
2 : 3
BNY Mellon Adam Rynkowski Szczegóły
19.04 | 19:10 Szpilmacherzy
3 : 4
Industrial Solutions Group Adam Rynkowski Szczegóły
18.04 | 19:55 FC Spec
2 : 1
Brat Albert Tomasz Pondel Szczegóły
14.04 | 19:05 Brat Albert
2 : 2
Wielka Niewiadoma Tomasz Pondel Szczegóły
13.04 | 20:40 SolidGrowth Finance
1 : 7
Szpilmacherzy Damian Pasternak Szczegóły
12.04 | 20:40 Old Blue Angels
3 : 1
M-Power Adam Rynkowski Szczegóły
12.04 | 19:10 Industrial Solutions Group
0 : 5
Tomtex Adam Rynkowski Szczegóły
11.04 | 20:40 Victoria Wrocław
2 : 6
FC Spec Adam Rynkowski Szczegóły
10.04 | 19:55 BNY Mellon
5 : 1
FC Budowlanka Tomasz Pondel Szczegóły
05.04 | 20:40 FC Budowlanka
3 : 1
Szpilmacherzy Tomasz Pondel Szczegóły
05.04 | 19:55 M-Power
2 : 1
SolidGrowth Finance Tomasz Pondel Szczegóły
05.04 | 19:10 BNY Mellon
1 : 1
Cloud FC Tomasz Pondel Szczegóły
04.04 | 20:40 Industrial Solutions Group
0 : 5
FC Spec Michał Hnatkiewicz Szczegóły
04.04 | 19:55 Old Blue Angels
3 : 1
Victoria Wrocław Michał Hnatkiewicz Szczegóły
04.04 | 18:25 Tomtex
1 : 4
Brat Albert Michał Hnatkiewicz Szczegóły

PARTNERZY I SPONSORZY