tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Blitz Wrocław 11 +24 28
2 . Prezesi 11 +25 23
3 . WSOWL 11 +23 20
4 . Moico 11 +9 20
5 . Skleptech 11 -3 19
6 . Przyjaciele Tifosek 11 +6 18
7 . Kuchcik Kuźniki 11 +3 15
8 . WSOWL II 11 -6 15
9 . Złoty Lew 11 -9 10
10 . Klueh 11 -21 6
11 . Wratislavia-Bio 11 -22 5
12 . FC Zbieranina 11 -29 5
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

Sup. - WYNIKI

28.06 | 19:30 Klueh
5 : 5
Kuchcik Kuźniki Tomasz Pondel Szczegóły
26.06 | 18:20 Klueh
6 : 5
FC Zbieranina Andrzej Janikowski Szczegóły
23.06 | 20:15 Kuchcik Kuźniki
5 : 1
Skleptech Adam Rynkowski Szczegóły
22.06 | 20:40 WSOWL
5 : 2
Wratislavia-Bio Marcin Niciński Szczegóły
22.06 | 19:10 WSOWL II
3 : 0
Klueh Marcin Niciński Szczegóły
21.06 | 18:40 Moico
6 : 1
Złoty Lew Andrzej Malec Szczegóły
19.06 | 20:40 Blitz Wrocław
1 : 0
Przyjaciele Tifosek Adam Rynkowski Szczegóły
19.06 | 19:55 Prezesi
8 : 2
FC Zbieranina Adam Rynkowski Szczegóły
14.06 | 18:40 Przyjaciele Tifosek
3 : 3
Prezesi Damian Pasternak Szczegóły
13.06 | 20:40 Skleptech
2 : 11
WSOWL Adam Rynkowski Szczegóły
13.06 | 19:10 Złoty Lew
1 : 2
WSOWL II Adam Rynkowski Szczegóły
12.06 | 20:40 Wratislavia-Bio
0 : 3
Blitz Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
12.06 | 18:20 FC Zbieranina
3 : 6
Moico Andrzej Malec Szczegóły
07.06 | 18:40 Moico
5 : 5
Przyjaciele Tifosek Adam Rynkowski Szczegóły
06.06 | 20:40 Blitz Wrocław
1 : 0
WSOWL Damian Nowak Szczegóły
06.06 | 19:55 WSOWL II
9 : 0
FC Zbieranina Damian Nowak Szczegóły
06.06 | 19:10 Kuchcik Kuźniki
1 : 1
Złoty Lew Damian Nowak Szczegóły
05.06 | 19:55 Prezesi
9 : 3
Wratislavia-Bio Andrzej Malec Szczegóły
05.06 | 18:20 Klueh
0 : 3
Skleptech Andrzej Malec Szczegóły
02.06 | 18:40 Złoty Lew
2 : 2
Klueh Marcin Niciński Szczegóły
01.06 | 20:40 FC Zbieranina
3 : 6
Kuchcik Kuźniki Andrzej Malec Szczegóły
01.06 | 18:20 Wratislavia-Bio
4 : 4
Moico Andrzej Malec Szczegóły
30.05 | 20:40 Przyjaciele Tifosek
3 : 0
WSOWL II Michał Hnatkiewicz Szczegóły
30.05 | 19:55 WSOWL
6 : 2
Prezesi Michał Hnatkiewicz Szczegóły
29.05 | 20:40 Skleptech
1 : 7
Blitz Wrocław Marcin Niciński Szczegóły
26.05 | 19:30 Złoty Lew
0 : 1
Skleptech Adam Rynkowski Szczegóły
26.05 | 18:40 Kuchcik Kuźniki
1 : 3
Przyjaciele Tifosek Adam Rynkowski Szczegóły
25.05 | 18:20 WSOWL II
3 : 2
Wratislavia-Bio Michał Hnatkiewicz Szczegóły
23.05 | 20:40 Prezesi
1 : 2
Blitz Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
23.05 | 19:55 Moico
1 : 2
WSOWL Andrzej Malec Szczegóły
19.05 | 20:15 Wratislavia-Bio
3 : 4
Kuchcik Kuźniki Andrzej Malec Szczegóły
19.05 | 19:30 Skleptech
1 : 1
Prezesi Andrzej Malec Szczegóły
19.05 | 18:40 Przyjaciele Tifosek
4 : 3
Klueh Andrzej Malec Szczegóły
18.05 | 20:40 WSOWL
1 : 3
WSOWL II Damian Pasternak Szczegóły
16.05 | 20:40 Blitz Wrocław
1 : 2
Moico Andrzej Janikowski Szczegóły
15.05 | 19:10 FC Zbieranina
0 : 1
Złoty Lew Andrzej Malec Szczegóły
12.05 | 21:00 Klueh
2 : 4
Wratislavia-Bio Andrzej Malec Szczegóły
11.05 | 18:20 Złoty Lew
3 : 2
Przyjaciele Tifosek Andrzej Malec Szczegóły
09.05 | 20:40 WSOWL II
0 : 2
Blitz Wrocław Adam Rynkowski Szczegóły
09.05 | 19:55 Kuchcik Kuźniki
1 : 1
WSOWL Adam Rynkowski Szczegóły
08.05 | 20:40 FC Zbieranina
0 : 3
Skleptech Michał Hnatkiewicz Szczegóły
08.05 | 18:20 Moico
2 : 3
Prezesi Michał Hnatkiewicz Szczegóły
27.04 | 20:40 Skleptech
3 : 0
Moico Tomasz Pondel Szczegóły
27.04 | 19:10 Prezesi
8 : 1
WSOWL II Tomasz Pondel Szczegóły
26.04 | 18:40 Wratislavia-Bio
2 : 2
Złoty Lew Marcin Niciński Szczegóły
25.04 | 20:40 Blitz Wrocław
3 : 0
Kuchcik Kuźniki Andrzej Malec Szczegóły
25.04 | 19:10 WSOWL
1 : 2
Klueh Andrzej Malec Szczegóły
24.04 | 19:10 Przyjaciele Tifosek
1 : 1
FC Zbieranina Damian Pasternak Szczegóły
21.04 | 19:30 Kuchcik Kuźniki
2 : 4
Prezesi Marcin Niciński Szczegóły
21.04 | 18:40 Przyjaciele Tifosek
1 : 0
Skleptech Marcin Niciński Szczegóły
20.04 | 20:40 FC Zbieranina
3 : 0
Wratislavia-Bio Marcin Niciński Szczegóły
20.04 | 19:10 WSOWL II
0 : 2
Moico Marcin Niciński Szczegóły
20.04 | 18:20 Złoty Lew
0 : 0
WSOWL Marcin Niciński Szczegóły
18.04 | 20:40 Klueh
0 : 7
Blitz Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
14.04 | 19:50 Prezesi
6 : 1
Klueh Adam Rynkowski Szczegóły
14.04 | 19:00 Wratislavia-Bio
2 : 7
Przyjaciele Tifosek Adam Rynkowski Szczegóły
13.04 | 20:40 WSOWL
7 : 1
FC Zbieranina Andrzej Malec Szczegóły
13.04 | 19:10 Skleptech
6 : 1
WSOWL II Andrzej Malec Szczegóły
11.04 | 19:55 Moico
3 : 2
Kuchcik Kuźniki Michał Hnatkiewicz Szczegóły
11.04 | 19:10 Blitz Wrocław
4 : 3
Złoty Lew Michał Hnatkiewicz Szczegóły
06.04 | 19:10 Przyjaciele Tifosek
2 : 6
WSOWL Andrzej Malec Szczegóły
06.04 | 18:20 Klueh
3 : 5
Moico Andrzej Malec Szczegóły
05.04 | 19:00 Wratislavia-Bio
1 : 3
Skleptech Andrzej Malec Szczegóły
04.04 | 20:40 Kuchcik Kuźniki
3 : 0
WSOWL II Adam Rynkowski Szczegóły
04.04 | 19:10 Złoty Lew
0 : 3
Prezesi Adam Rynkowski Szczegóły
03.04 | 20:40 FC Zbieranina
1 : 1
Blitz Wrocław Marcin Niciński Szczegóły

PARTNERZY I SPONSORZY