tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Prezesi 11 +21 26
2 . Kuchcik Kuźniki 11 +20 26
3 . Przyjaciele Tifosek 11 +3 22
4 . WSOWL 11 +6 19
5 . Blitz Wrocław 11 +4 18
6 . Hectas 11 +2 15
7 . RTV Euro AGD 11 -5 12
8 . WSOWL II 11 -11 12
9 . Cloud Raiders 11 +3 11
10 . Rycerze Ni 11 -7 10
11 . FC Zbieranina 11 -10 9
12 . Husaria Bagdad 11 -26 6
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

Sup.L - WYNIKI

17.06 | 19:30 Przyjaciele Tifosek
1 : 5
Kuchcik Kuźniki Andrzej Malec Szczegóły
15.06 | 20:15 Rycerze Ni
2 : 0
Cloud Raiders Marcin Niciński Szczegóły
14.06 | 19:20 Hectas
1 : 2
WSOWL II Marcin Niciński Szczegóły
14.06 | 18:35 Husaria Bagdad
2 : 5
Prezesi Marcin Niciński Szczegóły
09.06 | 20:05 Kuchcik Kuźniki
3 : 0
WSOWL Andrzej Malec Szczegóły
09.06 | 19:20 WSOWL II
1 : 3
RTV Euro AGD Andrzej Malec Szczegóły
09.06 | 18:35 Blitz Wrocław
3 : 0
Husaria Bagdad Andrzej Malec Szczegóły
07.06 | 17:50 Prezesi
3 : 1
Rycerze Ni Andrzej Janikowski Szczegóły
06.06 | 20:05 Cloud Raiders
4 : 4
Hectas Andrzej Malec Szczegóły
06.06 | 19:20 FC Zbieranina
4 : 4
Przyjaciele Tifosek Andrzej Malec Szczegóły
02.06 | 20:50 Prezesi
5 : 2
Blitz Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
02.06 | 20:05 Przyjaciele Tifosek
3 : 2
WSOWL Andrzej Malec Szczegóły
02.06 | 19:20 RTV Euro AGD
3 : 5
FC Zbieranina Andrzej Malec Szczegóły
01.06 | 20:15 Cloud Raiders
9 : 1
Husaria Bagdad Andrzej Malec Szczegóły
31.05 | 19:20 Kuchcik Kuźniki
3 : 2
RTV Euro AGD Damian Pasternak Szczegóły
30.05 | 20:50 WSOWL II
0 : 2
Rycerze Ni Marcin Niciński Szczegóły
30.05 | 20:05 WSOWL
1 : 0
Blitz Wrocław Marcin Niciński Szczegóły
30.05 | 19:20 FC Zbieranina
5 : 1
Hectas Marcin Niciński Szczegóły
25.05 | 19:30 Rycerze Ni
1 : 1
Hectas Andrzej Malec Szczegóły
24.05 | 20:50 Prezesi
4 : 3
Kuchcik Kuźniki Andrzej Malec Szczegóły
20.05 | 19:30 Hectas
1 : 1
Kuchcik Kuźniki Adrian Miedziński Szczegóły
19.05 | 20:05 Blitz Wrocław
3 : 1
Cloud Raiders Adrian Miedziński Szczegóły
17.05 | 20:05 WSOWL
3 : 3
Prezesi Andrzej Malec Szczegóły
17.05 | 19:20 Husaria Bagdad
2 : 2
WSOWL II Andrzej Malec Szczegóły
16.05 | 20:05 Rycerze Ni
5 : 0
FC Zbieranina Andrzej Malec Szczegóły
16.05 | 19:20 RTV Euro AGD
4 : 6
Przyjaciele Tifosek Andrzej Malec Szczegóły
12.05 | 20:50 Blitz Wrocław
4 : 5
Przyjaciele Tifosek Andrzej Malec Szczegóły
12.05 | 19:20 FC Zbieranina
3 : 5
Husaria Bagdad Andrzej Malec Szczegóły
12.05 | 18:35 Kuchcik Kuźniki
2 : 0
Rycerze Ni Andrzej Malec Szczegóły
10.05 | 18:35 Cloud Raiders
1 : 1
Prezesi Andrzej Janikowski Szczegóły
09.05 | 20:05 WSOWL II
0 : 2
Blitz Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
09.05 | 19:20 RTV Euro AGD
1 : 4
WSOWL Andrzej Malec Szczegóły
09.05 | 17:50 Przyjaciele Tifosek
4 : 2
Hectas Andrzej Malec Szczegóły
06.05 | 19:30 Husaria Bagdad
0 : 2
Kuchcik Kuźniki Marcin Niciński Szczegóły
05.05 | 20:50 Blitz Wrocław
4 : 1
FC Zbieranina Marcin Niciński Szczegóły
05.05 | 20:05 WSOWL
4 : 3
Cloud Raiders Marcin Niciński Szczegóły
05.05 | 19:20 Prezesi
3 : 0
WSOWL II Marcin Niciński Szczegóły
05.05 | 18:35 Rycerze Ni
1 : 6
Przyjaciele Tifosek Marcin Niciński Szczegóły
04.05 | 20:15 Hectas
7 : 3
RTV Euro AGD Andrzej Malec Szczegóły
28.04 | 20:05 Kuchcik Kuźniki
4 : 1
Blitz Wrocław Adrian Miedziński Szczegóły
28.04 | 19:20 Husaria Bagdad
2 : 8
RTV Euro AGD Andrzej Janikowski Szczegóły
27.04 | 20:15 WSOWL II
1 : 1
Cloud Raiders Andrzej Malec Szczegóły
27.04 | 19:30 Hectas
4 : 2
WSOWL Andrzej Malec Szczegóły
26.04 | 17:50 Przyjaciele Tifosek
4 : 3
Husaria Bagdad Andrzej Malec Szczegóły
25.04 | 20:50 RTV Euro AGD
5 : 3
Rycerze Ni Andrzej Janikowski Szczegóły
25.04 | 18:35 FC Zbieranina
3 : 6
Prezesi Andrzej Janikowski Szczegóły
22.04 | 21:00 Cloud Raiders
0 : 3
Przyjaciele Tifosek Andrzej Janikowski Szczegóły
21.04 | 20:50 Husaria Bagdad
4 : 3
Rycerze Ni Marcin Niciński Szczegóły
21.04 | 20:05 FC Zbieranina
1 : 3
WSOWL Marcin Niciński Szczegóły
21.04 | 19:20 WSOWL II
1 : 6
Kuchcik Kuźniki Marcin Niciński Szczegóły
20.04 | 19:30 Blitz Wrocław
2 : 4
Hectas Andrzej Janikowski Szczegóły
19.04 | 19:20 Prezesi
1 : 3
RTV Euro AGD Andrzej Malec Szczegóły
18.04 | 20:05 Cloud Raiders
3 : 2
FC Zbieranina Andrzej Malec Szczegóły
18.04 | 19:20 WSOWL
2 : 3
WSOWL II Andrzej Malec Szczegóły
14.04 | 20:05 RTV Euro AGD
2 : 4
Blitz Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
14.04 | 19:20 Kuchcik Kuźniki
2 : 1
Cloud Raiders Andrzej Malec Szczegóły
13.04 | 21:00 Rycerze Ni
0 : 2
WSOWL Damian Pasternak Szczegóły
11.04 | 20:50 FC Zbieranina
2 : 2
WSOWL II Andrzej Malec Szczegóły
11.04 | 18:35 Przyjaciele Tifosek
0 : 7
Prezesi Andrzej Malec Szczegóły
08.04 | 18:40 Hectas
6 : 4
Husaria Bagdad Marcin Niciński Szczegóły
07.04 | 20:05 Rycerze Ni
1 : 3
Blitz Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
07.04 | 19:20 Kuchcik Kuźniki
2 : 2
FC Zbieranina Andrzej Malec Szczegóły
05.04 | 20:05 RTV Euro AGD
0 : 3
Cloud Raiders Andrzej Janikowski Szczegóły
05.04 | 17:50 Hectas
1 : 2
Prezesi Andrzej Janikowski Szczegóły
04.04 | 20:50 Przyjaciele Tifosek
0 : 1
WSOWL II Tomasz Pondel Szczegóły
04.04 | 20:05 Husaria Bagdad
0 : 4
WSOWL Tomasz Pondel Szczegóły

PARTNERZY I SPONSORZY