tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . KEA 12 +34 28
2 . Wratislavia-Bio 12 +28 28
3 . Wybrańcy FC 12 +14 24
4 . F.C. Nakacu 12 +16 22
5 . RedKnee 12 -20 8
6 . Czarny Byk 12 -28 8
7 . FC Perimeters 12 -44 2
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

3 l. - WYNIKI

24.06 | 18:35 FC Perimeters
2 : 4
Czarny Byk Adam Rynkowski Szczegóły
23.06 | 18:35 Wybrańcy FC
0 : 3
Wratislavia-Bio Damian Nowak Szczegóły
23.06 | 17:50 F.C. Nakacu
6 : 1
RedKnee Damian Nowak Szczegóły
19.06 | 18:35 Czarny Byk
4 : 3
F.C. Nakacu Marcin Niciński Szczegóły
17.06 | 20:50 KEA
8 : 1
RedKnee Marcin Niciński Szczegóły
17.06 | 19:20 Wratislavia-Bio
6 : 1
FC Perimeters Marcin Niciński Szczegóły
12.06 | 20:05 Wybrańcy FC
3 : 1
FC Perimeters Marcin Niciński Szczegóły
10.06 | 20:50 KEA
3 : 2
Czarny Byk Damian Nowak Szczegóły
09.06 | 18:35 RedKnee
2 : 0
FC Perimeters Michał Hnatkiewicz Szczegóły
08.06 | 21:00 F.C. Nakacu
1 : 5
KEA Tomasz Pondel Szczegóły
08.06 | 18:45 Czarny Byk
0 : 4
Wratislavia-Bio Damian Nowak Szczegóły
26.05 | 17:50 Wybrańcy FC
2 : 1
RedKnee Andrzej Malec Szczegóły
25.05 | 18:45 FC Perimeters
0 : 3
KEA Michał Pondel Szczegóły
22.05 | 19:20 Czarny Byk
0 : 7
Wybrańcy FC Marcin Niciński Szczegóły
22.05 | 17:50 F.C. Nakacu
0 : 3
Wratislavia-Bio Marcin Niciński Szczegóły
19.05 | 20:05 Wratislavia-Bio
4 : 3
RedKnee Andrzej Malec Szczegóły
19.05 | 17:50 FC Perimeters
2 : 8
F.C. Nakacu Andrzej Malec Szczegóły
18.05 | 20:15 Wybrańcy FC
3 : 0
KEA Andrzej Malec Szczegóły
12.05 | 18:35 RedKnee
1 : 2
Czarny Byk Damian Nowak Szczegóły
11.05 | 21:00 Wratislavia-Bio
0 : 3
KEA Michał Hnatkiewicz Szczegóły
11.05 | 19:30 F.C. Nakacu
4 : 3
Wybrańcy FC Michał Hnatkiewicz Szczegóły
08.05 | 17:50 KEA
11 : 1
FC Perimeters Damian Nowak Szczegóły
06.05 | 20:50 Wybrańcy FC
5 : 1
Czarny Byk Andrzej Malec Szczegóły
06.05 | 18:35 Wratislavia-Bio
5 : 1
F.C. Nakacu Andrzej Malec Szczegóły
05.05 | 19:20 RedKnee
1 : 6
KEA Damian Nowak Szczegóły
05.05 | 17:50 F.C. Nakacu
7 : 0
Czarny Byk Damian Nowak Szczegóły
04.05 | 19:30 FC Perimeters
1 : 5
Wybrańcy FC Michał Hnatkiewicz Szczegóły
27.04 | 19:30 RedKnee
0 : 4
F.C. Nakacu Marcin Niciński Szczegóły
27.04 | 18:45 Wratislavia-Bio
2 : 4
Wybrańcy FC Marcin Niciński Szczegóły
24.04 | 17:50 Czarny Byk
0 : 3
FC Perimeters Marcin Niciński Szczegóły
17.04 | 20:05 Wratislavia-Bio
3 : 0
Czarny Byk Andrzej Malec Szczegóły
16.04 | 21:00 FC Perimeters
1 : 4
RedKnee Michał Baraniecki Szczegóły
16.04 | 19:30 KEA
3 : 3
F.C. Nakacu Michał Baraniecki Szczegóły
14.04 | 18:35 RedKnee
2 : 3
Wybrańcy FC Tomasz Pondel Szczegóły
14.04 | 17:50 FC Perimeters
2 : 8
Wratislavia-Bio Adrian Miedziński Szczegóły
13.04 | 18:45 Czarny Byk
1 : 4
KEA Andrzej Malec Szczegóły
10.04 | 17:50 F.C. Nakacu
5 : 1
FC Perimeters Adrian Miedziński Szczegóły
08.04 | 17:50 KEA
6 : 1
Wybrańcy FC Andrzej Malec Szczegóły
07.04 | 19:25 RedKnee
3 : 3
Wratislavia-Bio Michał Hnatkiewicz Szczegóły
01.04 | 20:50 KEA
1 : 5
Wratislavia-Bio Andrzej Malec Szczegóły
31.03 | 19:25 Wybrańcy FC
1 : 2
F.C. Nakacu Andrzej Malec Szczegóły
31.03 | 18:40 Czarny Byk
1 : 1
RedKnee Andrzej Malec Szczegóły

PARTNERZY I SPONSORZY