tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Rycerze Papieru 11 +11 25
2 . Domino 11 +13 24
3 . Żar Tropików 11 +25 22
4 . Diabły 11 +16 21
5 . Fizjoterapia Polska 11 +9 19
6 . Moico 11 +8 19
7 . WSOWL II 11 +14 17
8 . White Panthers 11 -5 14
9 . Geostandard Wrocław 11 -16 12
10 . Hectas 11 -19 9
11 . Czerwone Diabły 11 -23 8
12 . Theron FT 11 -33 -11
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

1 l. - WYNIKI

25.06 | 18:45 Moico
1 : 0
Hectas Damian Nowak Szczegóły
24.06 | 20:50 Rycerze Papieru
3 : 6
Diabły Adam Rynkowski Szczegóły
24.06 | 19:20 Geostandard Wrocław
1 : 4
Rycerze Papieru Adam Rynkowski Szczegóły
22.06 | 19:30 Domino
1 : 0
Żar Tropików Marcin Niciński Szczegóły
17.06 | 20:05 White Panthers
2 : 7
Diabły Marcin Niciński Szczegóły
16.06 | 20:05 Hectas
0 : 10
Żar Tropików Marcin Niciński Szczegóły
16.06 | 19:20 Moico
5 : 1
Fizjoterapia Polska Marcin Niciński Szczegóły
15.06 | 18:45 Domino
6 : 2
Geostandard Wrocław Adrian Miedziński Szczegóły
12.06 | 19:20 Hectas
1 : 5
Domino Marcin Niciński Szczegóły
11.06 | 19:30 WSOWL II
10 : 2
Czerwone Diabły Andrzej Malec Szczegóły
10.06 | 19:20 Czerwone Diabły
1 : 2
White Panthers Damian Nowak Szczegóły
10.06 | 18:35 Geostandard Wrocław
2 : 1
Moico Damian Nowak Szczegóły
09.06 | 20:05 Fizjoterapia Polska
0 : 1
Rycerze Papieru Michał Hnatkiewicz Szczegóły
09.06 | 19:20 Żar Tropików
2 : 3
WSOWL II Michał Hnatkiewicz Szczegóły
28.05 | 18:45 Geostandard Wrocław
0 : 2
Hectas Damian Nowak Szczegóły
27.05 | 19:20 Diabły
2 : 2
Moico Andrzej Malec Szczegóły
26.05 | 20:50 Fizjoterapia Polska
7 : 2
Domino Andrzej Malec Szczegóły
26.05 | 20:05 Rycerze Papieru
5 : 3
WSOWL II Andrzej Malec Szczegóły
26.05 | 18:35 Czerwone Diabły
4 : 7
Rycerze Papieru Andrzej Malec Szczegóły
25.05 | 19:30 Żar Tropików
3 : 1
White Panthers Damian Nowak Szczegóły
20.05 | 20:50 Hectas
2 : 3
Fizjoterapia Polska Marcin Niciński Szczegóły
20.05 | 19:20 Domino
3 : 2
Diabły Marcin Niciński Szczegóły
20.05 | 17:50 Moico
4 : 0
Czerwone Diabły Marcin Niciński Szczegóły
18.05 | 21:00 Geostandard Wrocław
1 : 5
Żar Tropików Andrzej Malec Szczegóły
15.05 | 20:05 Fizjoterapia Polska
5 : 4
Geostandard Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
15.05 | 18:35 Diabły
3 : 0
Hectas Andrzej Malec Szczegóły
14.05 | 20:50 White Panthers
3 : 3
WSOWL II Andrzej Malec Szczegóły
13.05 | 20:05 Rycerze Papieru
1 : 0
Domino Michał Baraniecki Szczegóły
13.05 | 18:35 Hectas
1 : 3
Rycerze Papieru Marcin Niciński Szczegóły
12.05 | 20:05 WSOWL II
2 : 2
Moico Damian Nowak Szczegóły
11.05 | 18:45 Czerwone Diabły
1 : 6
Domino Michał Hnatkiewicz Szczegóły
11.05 | 18:45 Żar Tropików
3 : 0
Theron FT Andrzej Malec Szczegóły
10.05 | 21:00 Theron FT
0 : 3
White Panthers Michał Hnatkiewicz Szczegóły
10.05 | 20:50 Theron FT
0 : 3
Fizjoterapia Polska Damian Nowak Szczegóły
10.05 | 19:30 WSOWL II
3 : 0
Theron FT Damian Nowak Szczegóły
10.05 | 18:35 Theron FT
0 : 3
Czerwone Diabły Michał Hnatkiewicz Szczegóły
10.05 | 17:50 Diabły
3 : 0
Theron FT Marcin Niciński Szczegóły
07.05 | 18:45 WSOWL II
0 : 2
Hectas Michał Baraniecki Szczegóły
06.05 | 19:20 Moico
2 : 2
White Panthers Andrzej Malec Szczegóły
05.05 | 20:05 Domino
2 : 1
WSOWL II Damian Nowak Szczegóły
29.04 | 19:20 Geostandard Wrocław
2 : 1
Diabły Andrzej Malec Szczegóły
29.04 | 18:35 Hectas
2 : 3
Czerwone Diabły Andrzej Malec Szczegóły
28.04 | 20:50 Fizjoterapia Polska
4 : 1
Żar Tropików Andrzej Malec Szczegóły
28.04 | 20:05 White Panthers
2 : 4
Rycerze Papieru Andrzej Malec Szczegóły
28.04 | 18:35 Rycerze Papieru
3 : 0
Theron FT Andrzej Malec Szczegóły
24.04 | 20:50 Diabły
2 : 0
Fizjoterapia Polska Marcin Niciński Szczegóły
23.04 | 20:15 Hectas
0 : 4
White Panthers Damian Nowak Szczegóły
23.04 | 19:30 Geostandard Wrocław
1 : 8
WSOWL II Damian Nowak Szczegóły
21.04 | 20:50 WSOWL II
6 : 4
Fizjoterapia Polska Andrzej Malec Szczegóły
21.04 | 19:20 Diabły
2 : 2
Żar Tropików Andrzej Malec Szczegóły
21.04 | 18:35 Theron FT
0 : 3
Moico Andrzej Malec Szczegóły
21.04 | 17:50 Czerwone Diabły
1 : 3
Geostandard Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
20.04 | 19:30 White Panthers
3 : 4
Domino Michał Baraniecki Szczegóły
17.04 | 17:50 Domino
3 : 0
Theron FT Andrzej Malec Szczegóły
16.04 | 20:15 Żar Tropików
3 : 0
Rycerze Papieru Michał Baraniecki Szczegóły
16.04 | 18:45 Moico
4 : 4
Rycerze Papieru Michał Baraniecki Szczegóły
14.04 | 20:50 Fizjoterapia Polska
0 : 0
Czerwone Diabły Marcin Niciński Szczegóły
14.04 | 20:05 Diabły
3 : 1
WSOWL II Marcin Niciński Szczegóły
10.04 | 18:35 Theron FT
0 : 3
Hectas Adrian Miedziński Szczegóły
08.04 | 20:05 Czerwone Diabły
1 : 1
Diabły Andrzej Malec Szczegóły
08.04 | 19:20 White Panthers
2 : 0
Geostandard Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
07.04 | 18:40 Żar Tropików
4 : 0
Moico Michał Hnatkiewicz Szczegóły
31.03 | 20:55 Fizjoterapia Polska
5 : 0
White Panthers Andrzej Malec Szczegóły
30.03 | 19:20 Czerwone Diabły
1 : 5
Żar Tropików Michał Baraniecki Szczegóły
30.03 | 18:35 Domino
1 : 2
Moico Michał Baraniecki Szczegóły
30.03 | 17:50 Geostandard Wrocław
3 : 0
Theron FT Michał Baraniecki Szczegóły

PARTNERZY I SPONSORZY