tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Apgeo.pl Sokół Wrocław 11 +22 28
2 . Kuźniki 11 +9 22
3 . Blitz Wrocław 11 +12 21
4 . FC Moose 11 +7 19
5 . WSOWL 11 +6 17
6 . Wielka Niewiadoma 11 -5 16
7 . Orfin Studio 11 -2 15
8 . Prezesi 11 -12 14
9 . RTV Euro AGD 11 -1 12
10 . Boty 11 -4 11
11 . KS Znajomi Sędziego 11 -8 9
12 . Czerwone Diabły 11 -24 3
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

Superliga - WYNIKI

17.06 | 19:25 Blitz Wrocław
1 : 1
Kuźniki Jakub Orliński Szczegóły
06.06 | 18:35 Kuźniki
3 : 1
Wielka Niewiadoma Damian Nowak Szczegóły
04.06 | 20:05 RTV Euro AGD
3 : 3
KS Znajomi Sędziego Andrzej Malec Szczegóły
04.06 | 19:15 FC Moose
1 : 1
Blitz Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
02.06 | 20:50 WSOWL
0 : 3
Apgeo.pl Sokół Wrocław Michał Baraniecki Szczegóły
02.06 | 19:15 Orfin Studio
6 : 5
Czerwone Diabły Adam Rynkowski Szczegóły
02.06 | 18:35 Prezesi
2 : 10
Boty Michał Baraniecki Szczegóły
30.05 | 18:35 KS Znajomi Sędziego
0 : 3
Orfin Studio Adam Rynkowski Szczegóły
30.05 | 17:50 Wielka Niewiadoma
2 : 4
Prezesi Adam Rynkowski Szczegóły
29.05 | 20:55 Blitz Wrocław
2 : 1
RTV Euro AGD Michał Hnatkiewicz Szczegóły
29.05 | 18:40 Czerwone Diabły
2 : 6
Kuźniki Michał Hnatkiewicz Szczegóły
28.05 | 20:50 Boty
1 : 4
WSOWL Michał Hnatkiewicz Szczegóły
28.05 | 20:05 Apgeo.pl Sokół Wrocław
1 : 2
FC Moose Adrian Miedziński Szczegóły
28.05 | 20:05 KS Znajomi Sędziego
1 : 2
Czerwone Diabły Michał Baraniecki Szczegóły
26.05 | 20:05 Wielka Niewiadoma
0 : 2
WSOWL Michał Hnatkiewicz Szczegóły
26.05 | 18:35 Apgeo.pl Sokół Wrocław
4 : 2
Orfin Studio Michał Hnatkiewicz Szczegóły
23.05 | 20:05 Prezesi
3 : 1
FC Moose Adam Rynkowski Szczegóły
21.05 | 20:50 Kuźniki
0 : 0
KS Znajomi Sędziego Michał Baraniecki Szczegóły
21.05 | 19:20 FC Moose
3 : 0
Boty Jakub Orliński Szczegóły
20.05 | 20:55 Orfin Studio
0 : 2
Blitz Wrocław Adam Rynkowski Szczegóły
20.05 | 20:50 RTV Euro AGD
1 : 2
Apgeo.pl Sokół Wrocław Michał Baraniecki Szczegóły
19.05 | 20:05 WSOWL
1 : 2
Prezesi Michał Hnatkiewicz Szczegóły
19.05 | 19:15 Czerwone Diabły
2 : 4
Wielka Niewiadoma Michał Hnatkiewicz Szczegóły
15.05 | 20:55 Boty
4 : 1
RTV Euro AGD Jakub Orliński Szczegóły
14.05 | 20:50 KS Znajomi Sędziego
5 : 1
Wielka Niewiadoma Michał Hnatkiewicz Szczegóły
14.05 | 19:20 FC Moose
3 : 1
WSOWL Michał Hnatkiewicz Szczegóły
13.05 | 20:55 RTV Euro AGD
1 : 1
Prezesi Adam Rynkowski Szczegóły
13.05 | 19:25 Kuźniki
1 : 1
Apgeo.pl Sokół Wrocław Adam Rynkowski Szczegóły
13.05 | 18:40 Czerwone Diabły
1 : 3
Blitz Wrocław Adam Rynkowski Szczegóły
12.05 | 18:30 Orfin Studio
2 : 1
Boty Jakub Orliński Szczegóły
09.05 | 19:20 Boty
3 : 4
Kuźniki Jakub Orliński Szczegóły
07.05 | 20:50 Blitz Wrocław
7 : 0
KS Znajomi Sędziego Andrzej Malec Szczegóły
07.05 | 20:05 WSOWL
1 : 1
RTV Euro AGD Andrzej Malec Szczegóły
07.05 | 19:20 Wielka Niewiadoma
3 : 2
FC Moose Andrzej Malec Szczegóły
06.05 | 19:25 Prezesi
3 : 7
Orfin Studio Adam Rynkowski Szczegóły
06.05 | 19:15 Apgeo.pl Sokół Wrocław
8 : 3
Czerwone Diabły Michał Hnatkiewicz Szczegóły
05.05 | 20:50 WSOWL
2 : 2
Kuźniki Adam Rynkowski Szczegóły
05.05 | 19:15 Blitz Wrocław
2 : 3
Wielka Niewiadoma Michał Hnatkiewicz Szczegóły
25.04 | 19:20 Kuźniki
1 : 0
FC Moose Michał Hnatkiewicz Szczegóły
24.04 | 20:55 Wielka Niewiadoma
5 : 3
RTV Euro AGD Michał Baraniecki Szczegóły
24.04 | 18:40 Blitz Wrocław
2 : 1
Boty Michał Baraniecki Szczegóły
23.04 | 20:05 Czerwone Diabły
0 : 4
WSOWL Adam Rynkowski Szczegóły
16.04 | 20:50 Boty
1 : 1
KS Znajomi Sędziego Adam Rynkowski Szczegóły
16.04 | 19:15 FC Moose
1 : 3
Orfin Studio Adam Rynkowski Szczegóły
16.04 | 18:30 Apgeo.pl Sokół Wrocław
1 : 0
Blitz Wrocław Adam Rynkowski Szczegóły
15.04 | 20:55 Prezesi
5 : 3
Czerwone Diabły Adam Rynkowski Szczegóły
14.04 | 20:50 Orfin Studio
1 : 5
RTV Euro AGD Rafał Świerczek Szczegóły
14.04 | 20:05 Blitz Wrocław
3 : 2
WSOWL Jakub Orliński Szczegóły
14.04 | 18:35 Apgeo.pl Sokół Wrocław
2 : 0
Wielka Niewiadoma Jakub Orliński Szczegóły
11.04 | 19:20 Wielka Niewiadoma
2 : 1
Orfin Studio Adam Rynkowski Szczegóły
10.04 | 19:25 Prezesi
3 : 3
Blitz Wrocław Michał Baraniecki Szczegóły
09.04 | 20:05 Orfin Studio
1 : 3
WSOWL Andrzej Malec Szczegóły
09.04 | 20:05 RTV Euro AGD
0 : 2
FC Moose Michał Baraniecki Szczegóły
09.04 | 19:20 KS Znajomi Sędziego
1 : 2
Apgeo.pl Sokół Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
08.04 | 19:15 Czerwone Diabły
2 : 3
Boty Michał Hnatkiewicz Szczegóły
07.04 | 20:05 WSOWL
3 : 1
KS Znajomi Sędziego A.Malec / K.Struski Szczegóły
07.04 | 18:35 Kuźniki
3 : 2
Prezesi A.Malec / K.Struski Szczegóły
04.04 | 19:20 FC Moose
3 : 1
Czerwone Diabły Adam Rynkowski Szczegóły
03.04 | 18:40 Boty
0 : 7
Apgeo.pl Sokół Wrocław Michał Hnatkiewicz Szczegóły
02.04 | 20:50 RTV Euro AGD
2 : 0
Kuźniki Andrzej Malec Szczegóły
02.04 | 20:50 KS Znajomi Sędziego
6 : 1
Prezesi Michał Baraniecki Szczegóły
01.04 | 18:40 Boty
2 : 2
Wielka Niewiadoma Jakub Orliński Szczegóły
28.03 | 20:50 Czerwone Diabły
2 : 4
RTV Euro AGD Michał Hnatkiewicz Szczegóły
28.03 | 19:20 Kuźniki
2 : 0
Orfin Studio Michał Hnatkiewicz Szczegóły
26.03 | 19:20 KS Znajomi Sędziego
0 : 3
FC Moose Jakub Orliński Szczegóły
25.03 | 18:40 Apgeo.pl Sokół Wrocław
3 : 2
Prezesi Andrzej Malec Szczegóły

PARTNERZY I SPONSORZY