tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . FC Kasztany 11 +49 33
2 . Diabły 11 +13 23
3 . FC Velicante Wrocław 11 +12 22
4 . Moico 11 +27 17
5 . RedKnee 11 +4 15
6 . ACN FC 11 +1 15
7 . Azzurrobianco 11 -2 15
8 . FC Pivosze 11 +2 14
9 . Asplex 11 -3 14
10 . FC Zbieranina 11 -13 10
11 . Wratislavia-Bio 11 -35 6
12 . Czarny Byk 11 -55 5
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

2 l. A - WYNIKI

16.06 | 20:50 Czarny Byk
2 : 9
Diabły T.Pondel / K.Struski Szczegóły
16.06 | 17:50 Azzurrobianco
0 : 4
FC Kasztany T.Pondel / K.Struski Szczegóły
12.06 | 20:10 FC Pivosze
1 : 1
Diabły Adrian Miedziński Szczegóły
12.06 | 18:40 FC Kasztany
7 : 4
Wratislavia-Bio Adrian Miedziński Szczegóły
11.06 | 18:35 FC Velicante Wrocław
4 : 4
Czarny Byk Rafał Świerczek Szczegóły
10.06 | 20:55 Diabły
1 : 4
FC Kasztany Michał Hnatkiewicz Szczegóły
10.06 | 19:25 RedKnee
2 : 2
ACN FC Michał Hnatkiewicz Szczegóły
09.06 | 20:05 Azzurrobianco
1 : 5
FC Zbieranina Jakub Orliński Szczegóły
09.06 | 18:35 Moico
0 : 4
Asplex Jakub Orliński Szczegóły
06.06 | 20:05 FC Zbieranina
2 : 2
Asplex Damian Nowak Szczegóły
05.06 | 20:55 Azzurrobianco
0 : 1
FC Velicante Wrocław Michał Baraniecki Szczegóły
05.06 | 19:25 Wratislavia-Bio
0 : 5
RedKnee Michał Baraniecki Szczegóły
05.06 | 18:40 ACN FC
2 : 2
Moico Michał Baraniecki Szczegóły
04.06 | 18:35 Czarny Byk
3 : 3
FC Pivosze Jakub Orliński Szczegóły
03.06 | 20:55 Diabły
2 : 1
Wratislavia-Bio Adam Rynkowski Szczegóły
03.06 | 20:10 Moico
2 : 2
RedKnee Adam Rynkowski Szczegóły
03.06 | 18:30 FC Kasztany
8 : 0
Czarny Byk Michał Baraniecki Szczegóły
02.06 | 20:50 FC Zbieranina
2 : 6
ACN FC Adam Rynkowski Szczegóły
02.06 | 19:20 FC Pivosze
0 : 5
Azzurrobianco Michał Baraniecki Szczegóły
02.06 | 17:50 FC Velicante Wrocław
5 : 0
Asplex Michał Baraniecki Szczegóły
29.05 | 19:25 ACN FC
2 : 1
FC Velicante Wrocław Michał Hnatkiewicz Szczegóły
26.05 | 20:05 RedKnee
1 : 0
FC Zbieranina Michał Baraniecki Szczegóły
26.05 | 19:20 Asplex
2 : 8
FC Pivosze Michał Hnatkiewicz Szczegóły
26.05 | 18:30 Wratislavia-Bio
1 : 13
Moico Michał Baraniecki Szczegóły
21.05 | 19:15 Czarny Byk
2 : 6
Wratislavia-Bio Michał Baraniecki Szczegóły
20.05 | 20:05 Diabły
2 : 0
Azzurrobianco Michał Baraniecki Szczegóły
20.05 | 19:25 FC Velicante Wrocław
2 : 1
RedKnee Adam Rynkowski Szczegóły
20.05 | 18:30 FC Kasztany
4 : 0
Asplex Michał Baraniecki Szczegóły
19.05 | 20:05 FC Zbieranina
3 : 1
Moico Adam Rynkowski Szczegóły
19.05 | 19:20 FC Pivosze
7 : 1
ACN FC Adam Rynkowski Szczegóły
15.05 | 20:10 Asplex
1 : 6
Diabły Jakub Orliński Szczegóły
15.05 | 19:25 ACN FC
3 : 6
FC Kasztany Jakub Orliński Szczegóły
13.05 | 20:50 RedKnee
0 : 1
FC Pivosze Adrian Miedziński Szczegóły
13.05 | 20:10 Azzurrobianco
3 : 1
Czarny Byk Adam Rynkowski Szczegóły
13.05 | 18:30 Moico
1 : 2
FC Velicante Wrocław Adrian Miedziński Szczegóły
12.05 | 20:50 Wratislavia-Bio
2 : 7
FC Zbieranina Andrzej Malec Szczegóły
08.05 | 20:55 FC Pivosze
1 : 4
Moico Adam Rynkowski Szczegóły
06.05 | 20:55 Diabły
1 : 1
ACN FC Adam Rynkowski Szczegóły
06.05 | 18:30 FC Kasztany
9 : 1
RedKnee Michał Hnatkiewicz Szczegóły
05.05 | 19:20 FC Velicante Wrocław
9 : 1
FC Zbieranina Adam Rynkowski Szczegóły
05.05 | 18:30 Azzurrobianco
7 : 2
Wratislavia-Bio Michał Hnatkiewicz Szczegóły
23.04 | 18:30 Czarny Byk
1 : 8
Asplex Adrian Miedziński Szczegóły
16.04 | 17:50 Asplex
2 : 4
Azzurrobianco Adrian Miedziński Szczegóły
15.04 | 20:10 RedKnee
0 : 1
Diabły Adam Rynkowski Szczegóły
15.04 | 19:25 Wratislavia-Bio
4 : 5
FC Velicante Wrocław Adam Rynkowski Szczegóły
15.04 | 18:40 Moico
4 : 9
FC Kasztany Adam Rynkowski Szczegóły
14.04 | 20:05 FC Zbieranina
2 : 5
FC Pivosze Rafał Świerczek Szczegóły
14.04 | 19:15 ACN FC
9 : 0
Czarny Byk Rafał Świerczek Szczegóły
11.04 | 20:05 FC Kasztany
5 : 0
FC Zbieranina Adam Rynkowski Szczegóły
08.04 | 20:50 FC Pivosze
2 : 3
FC Velicante Wrocław Michał Hnatkiewicz Szczegóły
08.04 | 20:10 Czarny Byk
0 : 6
RedKnee Adam Rynkowski Szczegóły
08.04 | 20:05 Diabły
1 : 6
Moico Michał Hnatkiewicz Szczegóły
08.04 | 19:25 Azzurrobianco
5 : 1
ACN FC Adam Rynkowski Szczegóły
07.04 | 17:50 Asplex
8 : 2
Wratislavia-Bio A.Malec / K.Struski Szczegóły
02.04 | 19:15 ACN FC
1 : 3
Asplex Michał Baraniecki Szczegóły
02.04 | 18:30 Moico
14 : 1
Czarny Byk Michał Baraniecki Szczegóły
01.04 | 20:05 RedKnee
4 : 1
Azzurrobianco Michał Baraniecki Szczegóły
01.04 | 19:15 Wratislavia-Bio
5 : 4
FC Pivosze Michał Baraniecki Szczegóły
01.04 | 18:30 FC Velicante Wrocław
0 : 2
FC Kasztany Michał Baraniecki Szczegóły
31.03 | 20:50 FC Zbieranina
2 : 4
Diabły Jakub Orliński Szczegóły
27.03 | 18:40 ACN FC
4 : 2
Wratislavia-Bio Michał Baraniecki Szczegóły
26.03 | 18:35 Azzurrobianco
0 : 6
Moico Jakub Orliński Szczegóły
25.03 | 20:55 Diabły
3 : 0
FC Velicante Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
25.03 | 20:10 Asplex
1 : 1
RedKnee Andrzej Malec Szczegóły
25.03 | 19:25 FC Kasztany
5 : 1
FC Pivosze Andrzej Malec Szczegóły
24.03 | 20:05 Czarny Byk
1 : 0
FC Zbieranina Jakub Orliński Szczegóły

PARTNERZY I SPONSORZY