tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL II 11 +17 26
2 . Inss-Pol 11 +15 23
3 . FC Barmelona 11 +13 22
4 . Rycerze Ni 11 +15 21
5 . Theron FT 11 +13 21
6 . Best-Com Orange 11 +4 18
7 . Geostandard Wrocław 11 +4 17
8 . Capgemini 11 -4 16
9 . Astech 11 -8 10
10 . PKS Augustyn 11 -15 6
11 . Lex Pistols 11 -18 6
12 . Bożyszcza Nastolatek 11 -36 -1
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

1 liga - WYNIKI

17.06 | 20:55 Bożyszcza Nastolatek
0 : 3
Lex Pistols Jakub Orliński Szczegóły
13.06 | 20:50 Theron FT
3 : 0
Astech Michał Baraniecki Szczegóły
13.06 | 19:20 PKS Augustyn
3 : 2
Bożyszcza Nastolatek Michał Baraniecki Szczegóły
12.06 | 20:55 Rycerze Ni
2 : 3
Best-Com Orange Adrian Miedziński Szczegóły
11.06 | 19:20 Inss-Pol
2 : 1
FC Barmelona Rafał Świerczek Szczegóły
10.06 | 20:10 Lex Pistols
0 : 3
Capgemini Michał Hnatkiewicz Szczegóły
09.06 | 20:50 Geostandard Wrocław
0 : 3
WSOWL II Jakub Orliński Szczegóły
04.06 | 20:05 FC Barmelona
0 : 2
WSOWL II Jakub Orliński Szczegóły
04.06 | 19:20 Inss-Pol
5 : 0
Bożyszcza Nastolatek Jakub Orliński Szczegóły
03.06 | 19:25 Lex Pistols
0 : 3
Best-Com Orange Adam Rynkowski Szczegóły
02.06 | 20:05 PKS Augustyn
2 : 4
Astech Michał Baraniecki Szczegóły
02.06 | 20:05 Rycerze Ni
1 : 1
Theron FT Adam Rynkowski Szczegóły
02.06 | 18:30 Geostandard Wrocław
4 : 3
Capgemini Adam Rynkowski Szczegóły
29.05 | 20:10 Capgemini
2 : 3
Inss-Pol Michał Hnatkiewicz Szczegóły
28.05 | 19:15 FC Barmelona
1 : 0
Geostandard Wrocław Michał Baraniecki Szczegóły
26.05 | 20:50 WSOWL II
1 : 1
Theron FT Michał Hnatkiewicz Szczegóły
26.05 | 20:50 Best-Com Orange
1 : 3
PKS Augustyn Michał Baraniecki Szczegóły
22.05 | 19:25 Astech
1 : 2
Rycerze Ni Michał Baraniecki Szczegóły
21.05 | 18:35 Capgemini
6 : 4
FC Barmelona Jakub Orliński Szczegóły
20.05 | 20:10 Astech
2 : 1
Lex Pistols Adam Rynkowski Szczegóły
19.05 | 20:50 WSOWL II
0 : 0
Rycerze Ni Michał Hnatkiewicz Szczegóły
19.05 | 18:35 Bożyszcza Nastolatek
1 : 7
Geostandard Wrocław Adam Rynkowski Szczegóły
16.05 | 19:20 Theron FT
4 : 1
PKS Augustyn Adam Rynkowski Szczegóły
16.05 | 18:35 Best-Com Orange
1 : 4
Inss-Pol Adam Rynkowski Szczegóły
14.05 | 20:05 Capgemini
1 : 0
WSOWL II Michał Hnatkiewicz Szczegóły
14.05 | 18:35 FC Barmelona
10 : 1
Bożyszcza Nastolatek Michał Hnatkiewicz Szczegóły
13.05 | 20:05 Lex Pistols
1 : 1
Theron FT Adrian Miedziński Szczegóły
13.05 | 19:15 PKS Augustyn
1 : 4
Rycerze Ni Adrian Miedziński Szczegóły
12.05 | 20:05 Inss-Pol
5 : 1
Astech Jakub Orliński Szczegóły
12.05 | 17:50 Geostandard Wrocław
4 : 2
Best-Com Orange Andrzej Malec Szczegóły
09.05 | 20:05 Lex Pistols
2 : 1
PKS Augustyn Jakub Orliński Szczegóły
08.05 | 20:10 Theron FT
4 : 1
Inss-Pol Adam Rynkowski Szczegóły
08.05 | 19:25 Astech
0 : 2
Geostandard Wrocław Adam Rynkowski Szczegóły
07.05 | 18:35 Best-Com Orange
4 : 6
FC Barmelona Andrzej Malec Szczegóły
06.05 | 20:10 Inss-Pol
5 : 1
Lex Pistols Adam Rynkowski Szczegóły
06.05 | 18:40 Bożyszcza Nastolatek
2 : 4
Capgemini Adam Rynkowski Szczegóły
05.05 | 20:05 WSOWL II
5 : 2
PKS Augustyn Adam Rynkowski Szczegóły
23.04 | 20:50 Bożyszcza Nastolatek
1 : 4
WSOWL II Adam Rynkowski Szczegóły
23.04 | 20:50 Geostandard Wrocław
0 : 1
Theron FT Adrian Miedziński Szczegóły
23.04 | 20:05 FC Barmelona
0 : 0
Astech Adrian Miedziński Szczegóły
23.04 | 19:20 Capgemini
2 : 7
Best-Com Orange Adam Rynkowski Szczegóły
23.04 | 19:15 Inss-Pol
2 : 2
Rycerze Ni Adrian Miedziński Szczegóły
16.04 | 19:20 Theron FT
1 : 2
FC Barmelona Adrian Miedziński Szczegóły
16.04 | 18:35 Rycerze Ni
6 : 1
Geostandard Wrocław Adrian Miedziński Szczegóły
15.04 | 19:15 PKS Augustyn
1 : 2
Inss-Pol Michał Baraniecki Szczegóły
14.04 | 20:50 WSOWL II
5 : 1
Lex Pistols Jakub Orliński Szczegóły
14.04 | 19:20 Astech
1 : 1
Capgemini Jakub Orliński Szczegóły
14.04 | 18:30 Best-Com Orange
2 : 0
Bożyszcza Nastolatek Rafał Świerczek Szczegóły
10.04 | 20:10 FC Barmelona
4 : 2
Rycerze Ni Michał Baraniecki Szczegóły
09.04 | 20:50 Best-Com Orange
0 : 1
WSOWL II Andrzej Malec Szczegóły
09.04 | 19:15 Bożyszcza Nastolatek
2 : 3
Astech Michał Baraniecki Szczegóły
08.04 | 20:55 Rycerze Ni
7 : 2
Lex Pistols Adam Rynkowski Szczegóły
07.04 | 20:50 WSOWL II
2 : 1
Inss-Pol A.Malec / K.Struski Szczegóły
07.04 | 20:05 Geostandard Wrocław
3 : 0
PKS Augustyn Michał Hnatkiewicz Szczegóły
07.04 | 19:20 Capgemini
1 : 5
Theron FT A.Malec / K.Struski Szczegóły
03.04 | 20:10 PKS Augustyn
0 : 1
FC Barmelona Michał Hnatkiewicz Szczegóły
02.04 | 19:20 Astech
1 : 2
WSOWL II Andrzej Malec Szczegóły
01.04 | 20:10 Lex Pistols
1 : 1
Geostandard Wrocław Jakub Orliński Szczegóły
31.03 | 20:05 Theron FT
4 : 2
Bożyszcza Nastolatek Jakub Orliński Szczegóły
31.03 | 19:20 Astech
0 : 1
Best-Com Orange Andrzej Malec Szczegóły
31.03 | 19:15 Rycerze Ni
2 : 0
Capgemini Jakub Orliński Szczegóły
27.03 | 19:25 Geostandard Wrocław
2 : 2
Inss-Pol Michał Baraniecki Szczegóły
26.03 | 17:50 Bożyszcza Nastolatek
2 : 4
Rycerze Ni Jakub Orliński Szczegóły
24.03 | 20:50 FC Barmelona
3 : 1
Lex Pistols Hubert Kut Szczegóły
24.03 | 19:20 Best-Com Orange
3 : 1
Theron FT Jakub Orliński Szczegóły
24.03 | 18:35 Capgemini
1 : 0
PKS Augustyn Jakub Orliński Szczegóły

PARTNERZY I SPONSORZY