tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL II 11 +17 26
2 . Inss-Pol 11 +15 23
3 . FC Barmelona 11 +13 22
4 . Rycerze Ni 11 +15 21
5 . Theron FT 11 +13 21
6 . Best-Com Orange 11 +4 18
7 . Geostandard Wrocław 11 +4 17
8 . Capgemini 11 -4 16
9 . Astech 11 -8 10
10 . PKS Augustyn 11 -15 6
11 . Lex Pistols 11 -18 6
12 . Bożyszcza Nastolatek 11 -36 -1
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

LISTA STRZELCÓW

Zdjęcie Imię i nazwisko Pozycja Drużyna Gole
Przemysław Topornicki Napastnik Rycerze Ni 15
Szczepan Kuś Napastnik Inss-Pol 9
Mateusz Szewczyk Napastnik Theron FT 8
Krzysztof Błędzki Pomocnik WSOWL II 8
Krystian Szwalbe Pomocnik FC Barmelona 8
Wojciech Urban Obrońca Geostandard Wrocław 7
Marcin Janik Napastnik FC Barmelona 7
Łukasz Dziergwa Obrońca Best-Com Orange 7
Tomasz Sowada Obrońca Capgemini 6
Tomasz Skorupa Napastnik Rycerze Ni 6
Piotr Szczurek Napastnik Geostandard Wrocław 6
Dawid Ratajczyk Napastnik Best-Com Orange 5
Michał Guźniczak Bramkarz FC Barmelona 5
Łukasz Nowak Napastnik Capgemini 5
Paweł Piekarczyk Pomocnik Bożyszcza Nastolatek 5
Dawid Masternak Pomocnik Best-Com Orange 5
Sylwester Jaskółowski Napastnik Inss-Pol 5
Ze Maria Caldeira Ribeiro Napastnik Inss-Pol 4
Jacek Żuk Napastnik Theron FT 4
Michał Witek Pomocnik Inss-Pol 4
Dariusz Szulc Napastnik FC Barmelona 4
Paweł Armatys Napastnik WSOWL II 4
Adrian Jaworski Napastnik Rycerze Ni 4
Wojciech Biernat Napastnik Lex Pistols 4
Maksymilian Krej Napastnik Lex Pistols 4
Krzysztof Szczurek Napastnik Geostandard Wrocław 4
Rafał Wawrzyniuk Napastnik PKS Augustyn 3
Jarosław Patałuch Napastnik WSOWL II 3
Tomasz Apicionek Pomocnik Best-Com Orange 3
Seweryn Jański Pomocnik Astech 3
Robert Puchała Napastnik Astech 3
Paweł Raczak Napastnik Theron FT 3
Krzysztof Samson Napastnik Capgemini 3
Sebastian Pawlaczyk Obrońca FC Barmelona 3
Mateusz Józefczyk Pomocnik FC Barmelona 3
Wojciech Szymończyk Napastnik Bożyszcza Nastolatek 3
Borys Poddębniak Napastnik Inss-Pol 3
Piotr Piechowski Pomocnik Rycerze Ni 3
Mirosław Sługocki Napastnik Bożyszcza Nastolatek 2
Wojciech Knafel Napastnik PKS Augustyn 2
Marcin Zwierzyński Obrońca FC Barmelona 2
Oskar Wójcik Obrońca PKS Augustyn 2
Paweł Koziołkiewicz Pomocnik WSOWL II 2
Bartłomiej Koczuk Obrońca Theron FT 2
Roman Kittner Obrońca Theron FT 2
Krzysztof Dobrzański Napastnik Theron FT 2
Jakub Grzesiuk Obrońca WSOWL II 2
Kamil Jurkiewicz Obrońca Inss-Pol 2
Andrzej Cieślik Obrońca Inss-Pol 2
Jacek Nosewicz Obrońca Astech 2
Michał Baranowski Obrońca Best-Com Orange 2
Marcin Wiktorowski Napastnik Astech 2
Robert Franckiewicz Pomocnik Capgemini 2
Tomasz Patrzykąt Napastnik Capgemini 2
Jakub Feja Pomocnik PKS Augustyn 2
Marek Gawron Napastnik Geostandard Wrocław 2
Piotr Stefanik Pomocnik PKS Augustyn 2
Radosław Kuliński Pomocnik PKS Augustyn 2
Rafał Wójcik Napastnik PKS Augustyn 1
Jacek Gołaczyński Pomocnik Rycerze Ni 1
Michał Żyniewicz Pomocnik Rycerze Ni 1
Marcin Turek Pomocnik Rycerze Ni 1
Łukasz Nowakowski Pomocnik Rycerze Ni 1
Kamil Mońko Napastnik Geostandard Wrocław 1
Mikołaj Janik Pomocnik Lex Pistols 1
Łukasz Król Obrońca Geostandard Wrocław 1
Mariusz Szczurek Pomocnik Geostandard Wrocław 1
Rafał Sieradzki Napastnik Best-Com Orange 1
Andrzej Kałuża Pomocnik Capgemini 1
Jacek Jakimczyk Pomocnik Capgemini 1
Waldemar Rokita Obrońca Capgemini 1
Marcin Milczanowski Obrońca Astech 1
Michał Hnatkiewicz Pomocnik Astech 1
Marcin Murdzek Napastnik Astech 1
Karol Rusinek Obrońca WSOWL II 1
Tomasz Trebenda Pomocnik Inss-Pol 1
Kamil Tafelski Obrońca WSOWL II 1
Paweł Szafarski Pomocnik WSOWL II 1
Grzegorz Jankowski Pomocnik WSOWL II 1
Wojciech Szczepiński Obrońca Theron FT 1
Paweł Panejko Napastnik Theron FT 1
Igor Białkowski Pomocnik WSOWL II 1
Bartosz Wysocki Obrońca Geostandard Wrocław 1
Tomasz Gmyrek Pomocnik Best-Com Orange 1
Jacek Milewski Obrońca Bożyszcza Nastolatek 1
Tomasz Świder Pomocnik Bożyszcza Nastolatek 1
Szymon Pieczyński Pomocnik Lex Pistols 1
Michał Puć Obrońca Inss-Pol 1
Rafał Gleich Pomocnik Inss-Pol 1
Daniel Maj Pomocnik Geostandard Wrocław 1

PARTNERZY I SPONSORZY