tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL I 11 +25 29
2 . OKS Sokół Wrocław 11 +25 27
3 . RTV Euro AGD 11 +19 20
4 . FC Moose 11 +2 18
5 . Blitz Wrocław 11 +2 16
6 . Kuźniki 11 -2 15
7 . Wielka Niewiadoma 11 -3 14
8 . djSHOP.PL 11 -5 13
9 . Lex Pistols 11 -11 13
10 . WSOWL II 11 +0 12
11 . FC Velicante Wrocław 11 -27 5
12 . Fizjoterapia Polska - VillaMedica 11 -25 4
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

Superliga - WYNIKI

28.06 | 20:50 FC Moose
1 : 8
RTV Euro AGD Hubert Kut Szczegóły
26.06 | 18:35 OKS Sokół Wrocław
3 : 1
Blitz Wrocław Michał Baraniecki Szczegóły
21.06 | 19:50 FC Moose
1 : 1
OKS Sokół Wrocław Michał Baraniecki Szczegóły
19.06 | 20:50 Wielka Niewiadoma
0 : 3
Kuźniki Michał Hnatkiewicz Szczegóły
18.06 | 19:05 FC Velicante Wrocław
2 : 5
djSHOP.PL Hubert Kut Szczegóły
17.06 | 20:50 Fizjoterapia Polska - VillaMedica
1 : 6
RTV Euro AGD Hubert Kut Szczegóły
17.06 | 19:20 Blitz Wrocław
2 : 2
Wielka Niewiadoma Hubert Kut Szczegóły
14.06 | 19:50 Wielka Niewiadoma
1 : 1
FC Moose Michał Baraniecki Szczegóły
13.06 | 20:50 RTV Euro AGD
4 : 3
FC Velicante Wrocław Michał Baraniecki Szczegóły
12.06 | 20:05 Lex Pistols
0 : 0
WSOWL II Andrzej Malec Szczegóły
10.06 | 20:50 WSOWL II
3 : 0
Fizjoterapia Polska - VillaMedica Michał Hnatkiewicz Szczegóły
06.06 | 20:50 WSOWL II
6 : 2
RTV Euro AGD Hubert Kut Szczegóły
06.06 | 18:35 Kuźniki
1 : 2
Lex Pistols Hubert Kut Szczegóły
05.06 | 20:50 Fizjoterapia Polska - VillaMedica
0 : 3
Blitz Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
05.06 | 18:35 FC Velicante Wrocław
0 : 10
OKS Sokół Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
03.06 | 20:50 Kuźniki
2 : 5
Fizjoterapia Polska - VillaMedica Adrian Miedziński Szczegóły
29.05 | 20:50 Blitz Wrocław
0 : 4
RTV Euro AGD Hubert Kut Szczegóły
29.05 | 20:05 WSOWL I
1 : 0
FC Moose Hubert Kut Szczegóły
29.05 | 19:20 Lex Pistols
1 : 2
djSHOP.PL Hubert Kut Szczegóły
27.05 | 20:05 OKS Sokół Wrocław
2 : 1
WSOWL II Andrzej Malec Szczegóły
27.05 | 17:50 djSHOP.PL
3 : 1
Wielka Niewiadoma Andrzej Malec Szczegóły
23.05 | 20:50 RTV Euro AGD
2 : 3
OKS Sokół Wrocław Michał Baraniecki Szczegóły
23.05 | 20:05 FC Moose
2 : 0
Lex Pistols Michał Baraniecki Szczegóły
23.05 | 18:35 djSHOP.PL
1 : 2
Kuźniki Michał Baraniecki Szczegóły
20.05 | 20:50 djSHOP.PL
0 : 4
WSOWL I Hubert Kut Szczegóły
20.05 | 20:05 WSOWL II
0 : 3
FC Velicante Wrocław Hubert Kut Szczegóły
16.05 | 20:50 RTV Euro AGD
3 : 2
djSHOP.PL Andrzej Malec Szczegóły
16.05 | 19:20 Lex Pistols
2 : 1
Blitz Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
15.05 | 20:50 FC Velicante Wrocław
5 : 2
Fizjoterapia Polska - VillaMedica Andrzej Malec Szczegóły
15.05 | 19:20 WSOWL I
3 : 1
Kuźniki Andrzej Malec Szczegóły
13.05 | 19:20 WSOWL I
3 : 0
FC Velicante Wrocław Michał Baraniecki Szczegóły
13.05 | 17:50 OKS Sokół Wrocław
0 : 0
Wielka Niewiadoma Michał Baraniecki Szczegóły
11.05 | 10:10 Kuźniki
1 : 0
RTV Euro AGD Andrzej Malec Szczegóły
10.05 | 20:40 Fizjoterapia Polska - VillaMedica
2 : 4
FC Moose Adam Rynkowski Szczegóły
09.05 | 20:50 WSOWL II
0 : 3
Blitz Wrocław Michał Baraniecki Szczegóły
08.05 | 19:20 Wielka Niewiadoma
0 : 5
WSOWL I Andrzej Malec Szczegóły
06.05 | 19:20 Lex Pistols
1 : 6
WSOWL I Michał Baraniecki Szczegóły
26.04 | 20:40 Fizjoterapia Polska - VillaMedica
1 : 5
OKS Sokół Wrocław Hubert Kut Szczegóły
26.04 | 19:50 FC Moose
1 : 4
Kuźniki Hubert Kut Szczegóły
25.04 | 18:35 Blitz Wrocław
3 : 0
FC Velicante Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
24.04 | 20:05 WSOWL I
2 : 1
WSOWL II Andrzej Malec Szczegóły
24.04 | 18:35 Wielka Niewiadoma
4 : 3
Lex Pistols Andrzej Malec Szczegóły
22.04 | 19:20 OKS Sokół Wrocław
2 : 2
WSOWL I Michał Baraniecki Szczegóły
19.04 | 20:40 djSHOP.PL
0 : 3
FC Moose Hubert Kut Szczegóły
18.04 | 20:50 RTV Euro AGD
8 : 1
Lex Pistols Michał Baraniecki Szczegóły
17.04 | 20:05 WSOWL II
2 : 2
FC Moose Hubert Kut Szczegóły
15.04 | 20:50 Fizjoterapia Polska - VillaMedica
2 : 2
djSHOP.PL Michał Hnatkiewicz Szczegóły
15.04 | 20:05 WSOWL I
2 : 2
RTV Euro AGD Michał Hnatkiewicz Szczegóły
15.04 | 18:35 Blitz Wrocław
3 : 2
Kuźniki Michał Hnatkiewicz Szczegóły
15.04 | 17:50 FC Velicante Wrocław
1 : 4
Wielka Niewiadoma Michał Hnatkiewicz Szczegóły
12.04 | 19:05 Kuźniki
0 : 2
OKS Sokół Wrocław Michał Baraniecki Szczegóły
11.04 | 20:05 FC Moose
7 : 2
FC Velicante Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
10.04 | 20:50 WSOWL II
5 : 2
Kuźniki Michał Hnatkiewicz Szczegóły
10.04 | 20:05 djSHOP.PL
1 : 2
Blitz Wrocław Michał Hnatkiewicz Szczegóły
08.04 | 20:50 Lex Pistols
4 : 2
Fizjoterapia Polska - VillaMedica Hubert Kut Szczegóły
08.04 | 20:05 Wielka Niewiadoma
4 : 4
WSOWL II Hubert Kut Szczegóły
08.04 | 19:20 OKS Sokół Wrocław
4 : 1
djSHOP.PL Hubert Kut Szczegóły
04.04 | 20:50 RTV Euro AGD
2 : 2
Wielka Niewiadoma Hubert Kut Szczegóły
04.04 | 20:05 Blitz Wrocław
1 : 2
FC Moose Hubert Kut Szczegóły
03.04 | 20:50 Fizjoterapia Polska - VillaMedica
1 : 4
WSOWL I Michał Baraniecki Szczegóły
03.04 | 20:05 djSHOP.PL
5 : 3
WSOWL II Michał Baraniecki Szczegóły
02.04 | 19:05 FC Velicante Wrocław
0 : 3
Lex Pistols Michał Baraniecki Szczegóły
28.03 | 18:35 Lex Pistols
0 : 2
OKS Sokół Wrocław Hubert Kut Szczegóły
27.03 | 20:50 Wielka Niewiadoma
3 : 0
Fizjoterapia Polska - VillaMedica Michał Hnatkiewicz Szczegóły
27.03 | 19:20 WSOWL I
2 : 1
Blitz Wrocław Michał Hnatkiewicz Szczegóły
27.03 | 18:35 Kuźniki
4 : 2
FC Velicante Wrocław Michał Hnatkiewicz Szczegóły

PARTNERZY I SPONSORZY