tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL III 11 +43 30
2 . ACN FC 11 +19 25
3 . Geostandard Wrocław 11 +24 24
4 . PKS Augustyn 11 +4 17
5 . FC Silesian 11 -7 16
6 . Best-Com Orange 11 +5 15
7 . Futbol.wroclaw.pl 11 -8 12
8 . Elektrotim 11 -11 12
9 . Prosiaki 11 -11 12
10 . Troskliwe Misie 11 -3 11
11 . DSW Team 11 -8 10
12 . Wratislavia-Bio 11 -47 1
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

2 liga A - WYNIKI

28.06 | 18:35 Futbol.wroclaw.pl
0 : 3
Geostandard Wrocław Hubert Kut Szczegóły
27.06 | 18:15 Prosiaki
0 : 7
DSW Team Michał Baraniecki Szczegóły
26.06 | 20:50 Geostandard Wrocław
8 : 0
FC Silesian Michał Baraniecki Szczegóły
26.06 | 17:50 Wratislavia-Bio
0 : 3
ACN FC Michał Baraniecki Szczegóły
25.06 | 20:40 Troskliwe Misie
0 : 3
Best-Com Orange Jakub Orliński Szczegóły
24.06 | 20:05 PKS Augustyn
0 : 4
Elektrotim Michał Hnatkiewicz Szczegóły
20.06 | 20:05 DSW Team
1 : 1
PKS Augustyn Michał Baraniecki Szczegóły
20.06 | 19:20 ACN FC
2 : 0
Troskliwe Misie Michał Baraniecki Szczegóły
20.06 | 18:35 Best-Com Orange
3 : 1
Prosiaki Michał Baraniecki Szczegóły
19.06 | 18:35 Elektrotim
0 : 3
Geostandard Wrocław Michał Hnatkiewicz Szczegóły
18.06 | 20:40 FC Silesian
3 : 1
Futbol.wroclaw.pl Hubert Kut Szczegóły
18.06 | 19:50 PKS Augustyn
1 : 1
Best-Com Orange Hubert Kut Szczegóły
13.06 | 17:50 Troskliwe Misie
3 : 0
Wratislavia-Bio Michał Baraniecki Szczegóły
12.06 | 20:50 FC Silesian
0 : 5
WSOWL III Andrzej Malec Szczegóły
12.06 | 18:35 Geostandard Wrocław
2 : 1
DSW Team Andrzej Malec Szczegóły
12.06 | 17:50 Prosiaki
2 : 6
ACN FC Andrzej Malec Szczegóły
11.06 | 20:40 Futbol.wroclaw.pl
3 : 5
Elektrotim Hubert Kut Szczegóły
10.06 | 20:05 WSOWL III
9 : 1
Wratislavia-Bio Michał Hnatkiewicz Szczegóły
06.06 | 20:05 Futbol.wroclaw.pl
1 : 4
WSOWL III Hubert Kut Szczegóły
06.06 | 17:50 Best-Com Orange
3 : 0
Geostandard Wrocław Hubert Kut Szczegóły
05.06 | 20:05 Elektrotim
0 : 3
FC Silesian Andrzej Malec Szczegóły
05.06 | 17:50 Wratislavia-Bio
2 : 3
Prosiaki Andrzej Malec Szczegóły
04.06 | 20:40 DSW Team
2 : 4
Futbol.wroclaw.pl Adrian Miedziński Szczegóły
03.06 | 20:05 WSOWL III
3 : 1
Troskliwe Misie Adrian Miedziński Szczegóły
03.06 | 19:20 ACN FC
1 : 2
PKS Augustyn Adrian Miedziński Szczegóły
28.05 | 20:40 Futbol.wroclaw.pl
2 : 1
Best-Com Orange Adrian Miedziński Szczegóły
28.05 | 19:05 PKS Augustyn
8 : 3
Wratislavia-Bio Adrian Miedziński Szczegóły
22.05 | 20:50 Elektrotim
0 : 6
WSOWL III Michał Baraniecki Szczegóły
22.05 | 20:05 FC Silesian
0 : 2
DSW Team Michał Baraniecki Szczegóły
22.05 | 17:50 Prosiaki
2 : 1
Troskliwe Misie Michał Baraniecki Szczegóły
20.05 | 19:20 Geostandard Wrocław
1 : 0
ACN FC Hubert Kut Szczegóły
17.05 | 19:50 Best-Com Orange
0 : 3
FC Silesian Hubert Kut Szczegóły
16.05 | 20:05 Troskliwe Misie
2 : 4
PKS Augustyn Andrzej Malec Szczegóły
16.05 | 18:35 DSW Team
2 : 2
Elektrotim Andrzej Malec Szczegóły
15.05 | 20:05 WSOWL III
3 : 1
Prosiaki Andrzej Malec Szczegóły
15.05 | 18:35 Wratislavia-Bio
2 : 13
Geostandard Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
14.05 | 20:40 ACN FC
3 : 2
Futbol.wroclaw.pl Michał Baraniecki Szczegóły
09.05 | 20:05 PKS Augustyn
2 : 0
Prosiaki Michał Baraniecki Szczegóły
09.05 | 19:20 FC Silesian
0 : 2
ACN FC Michał Baraniecki Szczegóły
09.05 | 17:50 Geostandard Wrocław
2 : 3
Troskliwe Misie Michał Baraniecki Szczegóły
08.05 | 20:05 DSW Team
0 : 9
WSOWL III Andrzej Malec Szczegóły
07.05 | 19:50 Futbol.wroclaw.pl
2 : 0
Wratislavia-Bio Adrian Miedziński Szczegóły
07.05 | 19:05 Elektrotim
3 : 2
Best-Com Orange Adrian Miedziński Szczegóły
25.04 | 20:05 WSOWL III
4 : 0
PKS Augustyn Andrzej Malec Szczegóły
25.04 | 19:20 ACN FC
2 : 0
Elektrotim Andrzej Malec Szczegóły
24.04 | 20:50 Troskliwe Misie
3 : 3
Futbol.wroclaw.pl Andrzej Malec Szczegóły
24.04 | 17:50 Prosiaki
2 : 3
Geostandard Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
23.04 | 19:05 Wratislavia-Bio
0 : 4
FC Silesian Hubert Kut Szczegóły
22.04 | 20:50 Best-Com Orange
1 : 1
DSW Team Michał Baraniecki Szczegóły
19.04 | 19:05 FC Silesian
1 : 1
Troskliwe Misie Hubert Kut Szczegóły
18.04 | 20:05 DSW Team
0 : 4
ACN FC Michał Baraniecki Szczegóły
18.04 | 18:35 Geostandard Wrocław
2 : 1
PKS Augustyn Michał Baraniecki Szczegóły
17.04 | 19:20 Elektrotim
6 : 3
Wratislavia-Bio Adrian Miedziński Szczegóły
16.04 | 20:40 Futbol.wroclaw.pl
1 : 4
Prosiaki Adrian Miedziński Szczegóły
11.04 | 20:50 Best-Com Orange
0 : 6
WSOWL III Andrzej Malec Szczegóły
09.04 | 20:40 WSOWL III
1 : 0
Geostandard Wrocław Michał Baraniecki Szczegóły
04.04 | 19:20 ACN FC
4 : 1
WSOWL III Hubert Kut Szczegóły
03.04 | 19:20 Prosiaki
1 : 3
FC Silesian Michał Baraniecki Szczegóły
03.04 | 18:35 Troskliwe Misie
4 : 1
Elektrotim Michał Baraniecki Szczegóły
02.04 | 20:40 Wratislavia-Bio
4 : 3
DSW Team Michał Baraniecki Szczegóły
02.04 | 19:50 PKS Augustyn
2 : 3
Futbol.wroclaw.pl Michał Baraniecki Szczegóły
28.03 | 17:50 Elektrotim
0 : 4
Prosiaki Hubert Kut Szczegóły
27.03 | 20:05 ACN FC
0 : 0
Best-Com Orange Michał Hnatkiewicz Szczegóły
26.03 | 19:50 FC Silesian
0 : 4
PKS Augustyn Michał Baraniecki Szczegóły
25.03 | 20:50 DSW Team
1 : 1
Troskliwe Misie Hubert Kut Szczegóły
25.03 | 17:50 Best-Com Orange
11 : 3
Wratislavia-Bio Hubert Kut Szczegóły

PARTNERZY I SPONSORZY