tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL III 11 +43 30
2 . ACN FC 11 +19 25
3 . Geostandard Wrocław 11 +24 24
4 . PKS Augustyn 11 +4 17
5 . FC Silesian 11 -7 16
6 . Best-Com Orange 11 +5 15
7 . Futbol.wroclaw.pl 11 -8 12
8 . Elektrotim 11 -11 12
9 . Prosiaki 11 -11 12
10 . Troskliwe Misie 11 -3 11
11 . DSW Team 11 -8 10
12 . Wratislavia-Bio 11 -47 1
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

LISTA STRZELCÓW

Zdjęcie Imię i nazwisko Pozycja Drużyna Gole
Jacek Żuk Napastnik Prosiaki 12
Piotr Szczurek Napastnik Geostandard Wrocław 11
Adrian Adamczyk Pomocnik WSOWL III 11
Paweł Armatys Napastnik WSOWL III 10
Marek Gawron Napastnik Geostandard Wrocław 9
Jose Manuel Leal Felix Napastnik ACN FC 8
Paweł Bartosik Napastnik Wratislavia-Bio 8
Peter Lawless Pomocnik ACN FC 7
Jakub Wilk Napastnik FC Silesian 7
Piotr Cichoński Napastnik Elektrotim 7
Dariusz Kolęda Obrońca Futbol.wroclaw.pl 6
Mateusz Skrzypecki Napastnik Futbol.wroclaw.pl 5
Dawid Ratajczyk Pomocnik Best-Com Orange 5
Szymon Skupniewicz Pomocnik DSW Team 5
Marek Zimny Napastnik DSW Team 5
Paweł Szafarski Obrońca WSOWL III 5
Michał Janowicz Napastnik Elektrotim 5
Rafał Wawrzyniuk Obrońca PKS Augustyn 5
Damian Ostropolski Pomocnik Futbol.wroclaw.pl 4
Grzegorz Jankowski Pomocnik WSOWL III 4
Piotr Klich Napastnik WSOWL III 4
Tomasz Pondel Obrońca PKS Augustyn 4
Michał Hnatkiewicz Napastnik Troskliwe Misie 4
Piotr Stefanik Napastnik PKS Augustyn 4
Jacek Biedziński Pomocnik Geostandard Wrocław 3
Jakub Fornal Pomocnik Best-Com Orange 3
Jacek Puńko Napastnik Best-Com Orange 3
Rafał Sieradzki Napastnik Best-Com Orange 3
Gueton Sanchez-Pinto Napastnik ACN FC 3
Krzysztof Olejnik Obrońca Troskliwe Misie 3
Marcin Krzyżanowski Obrońca Troskliwe Misie 3
Piotr Piech Napastnik Wratislavia-Bio 3
Krzysztof Ostrowski Napastnik Elektrotim 3
Tomasz Mateńczuk Pomocnik DSW Team 3
Mateusz Bieniara Napastnik WSOWL III 3
Łukasz Radzimowski Napastnik WSOWL III 3
Jakub Sokołowski Pomocnik WSOWL III 3
Kacper Kupczak Pomocnik WSOWL III 3
Rafał Wójcik Pomocnik PKS Augustyn 3
Andriy Semotyuk Napastnik PKS Augustyn 2
Wojciech Urban Obrońca Geostandard Wrocław 2
Jakub Gawryś Pomocnik PKS Augustyn 2
Aleksander Stańkowski Pomocnik WSOWL III 2
Konrad Ksybek Pomocnik DSW Team 2
Jakub Chrobak Pomocnik DSW Team 2
Jarosław Pelwecki Napastnik Elektrotim 2
Michał Sirek Obrońca FC Silesian 2
Mateusz Michułka Obrońca Wratislavia-Bio 2
Andrzej Mazur Obrońca Wratislavia-Bio 2
Łukasz Kasprowiak Pomocnik Wratislavia-Bio 2
Adam Dąbrowski Obrońca Prosiaki 2
Maciej Jankowiak Obrońca FC Silesian 2
Michał Pilch Napastnik Best-Com Orange 2
Kamil Kawałko Obrońca ACN FC 2
Tomasz Apicionek Pomocnik Best-Com Orange 2
Kamil Mońko Napastnik Geostandard Wrocław 2
Krzysztof Szczurek Napastnik Geostandard Wrocław 2
Tomasz Nowicki Obrońca PKS Augustyn 2
Andrzej Górniak Napastnik Futbol.wroclaw.pl 2
Jerzy Petru Napastnik FC Silesian 2
Rafał Tuzinowski Pomocnik FC Silesian 1
Paweł Ariel Kubów Napastnik FC Silesian 1
Mariusz Szczurek Pomocnik Geostandard Wrocław 1
Michał Turoń Pomocnik Futbol.wroclaw.pl 1
Marek Szpyra Napastnik Futbol.wroclaw.pl 1
Krystian Wdowik Pomocnik PKS Augustyn 1
Paweł Szatkiewicz Obrońca Prosiaki 1
Michał Domagała Pomocnik Prosiaki 1
Łukasz Sieradzki Pomocnik Best-Com Orange 1
Jose Maria Bayo Fernandez Pomocnik ACN FC 1
Rafał Góreczny Pomocnik ACN FC 1
Krzysztof Wilgan Obrońca ACN FC 1
Grzegorz Herman Obrońca Best-Com Orange 1
Michał Baranowski Obrońca Best-Com Orange 1
Robert Pudlik Obrońca Best-Com Orange 1
Damian Nowak Pomocnik Troskliwe Misie 1
Mirosław Hamanowicz Obrońca Troskliwe Misie 1
Łukasz Krzyżanowski Pomocnik Troskliwe Misie 1
Tomasz Hummel Pomocnik Troskliwe Misie 1
Łukasz Wojewódka Napastnik Troskliwe Misie 1
Jakub Majewski Napastnik Wratislavia-Bio 1
Jędrzej Diakun Obrońca Elektrotim 1
Łukasz Wnuk Obrońca Elektrotim 1
Kamil Bątkiewicz Pomocnik Elektrotim 1
Marek Stasiowski Pomocnik FC Silesian 1
Kamil Łukowiak Napastnik FC Silesian 1
Bartosz Torba Obrońca DSW Team 1
Jędrzej Gluma Obrońca DSW Team 1
Sławomir Cieśla Napastnik Elektrotim 1
Kamil Tafelski Obrońca WSOWL III 1
Mateusz Jankowski Obrońca WSOWL III 1
Łukasz Błasiak Pomocnik Prosiaki 1
Paweł Majewski Pomocnik Futbol.wroclaw.pl 1
Wojciech Słowicki Obrońca Futbol.wroclaw.pl 1
Oskar Wójcik Napastnik PKS Augustyn 1

PARTNERZY I SPONSORZY