tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Dolmens 11 +22 28
2 . Orfin Studio 11 +8 23
3 . Raiffeisen Bank 11 +21 19
4 . Dizajn Studio FT 11 +5 19
5 . Drink Team 11 +11 18
6 . Cortez Paintball 11 +5 18
7 . Capgemini 11 -4 16
8 . Auto Truck 11 -10 16
9 . Hectas 11 -18 12
10 . Żar Tropików 11 -7 10
11 . FC Zbieranina 11 -8 6
12 . Rozważni i Romantyczni 11 -25 0
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

1 liga - WYNIKI

27.06 | 19:50 Dizajn Studio FT
1 : 1
Orfin Studio Michał Baraniecki Szczegóły
27.06 | 19:00 Cortez Paintball
3 : 3
Raiffeisen Bank Michał Baraniecki Szczegóły
26.06 | 20:05 Capgemini
4 : 1
Żar Tropików Michał Baraniecki Szczegóły
26.06 | 19:20 Rozważni i Romantyczni
0 : 3
Auto Truck Michał Baraniecki Szczegóły
24.06 | 20:50 FC Zbieranina
1 : 4
Drink Team Michał Hnatkiewicz Szczegóły
24.06 | 19:20 Raiffeisen Bank
1 : 0
Dizajn Studio FT Michał Hnatkiewicz Szczegóły
24.06 | 17:50 Hectas
3 : 7
Dolmens Jakub Orliński Szczegóły
20.06 | 20:50 Żar Tropików
6 : 1
Hectas Michał Baraniecki Szczegóły
20.06 | 17:50 Orfin Studio
2 : 1
Capgemini Michał Baraniecki Szczegóły
19.06 | 20:05 Drink Team
1 : 2
Cortez Paintball Michał Hnatkiewicz Szczegóły
17.06 | 20:05 Auto Truck
2 : 1
FC Zbieranina Hubert Kut Szczegóły
17.06 | 18:35 Dolmens
5 : 2
Rozważni i Romantyczni Hubert Kut Szczegóły
14.06 | 19:05 FC Zbieranina
0 : 3
Orfin Studio Michał Baraniecki Szczegóły
13.06 | 19:20 Capgemini
6 : 3
Auto Truck Michał Baraniecki Szczegóły
11.06 | 19:50 Żar Tropików
1 : 2
Dolmens Hubert Kut Szczegóły
11.06 | 19:05 Rozważni i Romantyczni
0 : 2
Cortez Paintball Hubert Kut Szczegóły
10.06 | 19:20 Dizajn Studio FT
2 : 1
Drink Team Michał Hnatkiewicz Szczegóły
10.06 | 17:50 Hectas
1 : 14
Raiffeisen Bank Michał Hnatkiewicz Szczegóły
05.06 | 19:20 Auto Truck
0 : 0
Dizajn Studio FT Andrzej Malec Szczegóły
04.06 | 19:50 Cortez Paintball
2 : 2
Żar Tropików Adrian Miedziński Szczegóły
04.06 | 19:05 Raiffeisen Bank
2 : 3
Dolmens Adrian Miedziński Szczegóły
03.06 | 18:35 Drink Team
0 : 2
Capgemini Michał Baraniecki Szczegóły
03.06 | 17:50 Orfin Studio
3 : 0
Hectas Michał Baraniecki Szczegóły
29.05 | 18:35 Dolmens
4 : 1
Cortez Paintball Hubert Kut Szczegóły
27.05 | 20:50 FC Zbieranina
9 : 1
Rozważni i Romantyczni Andrzej Malec Szczegóły
24.05 | 19:05 Dizajn Studio FT
3 : 1
FC Zbieranina Adrian Miedziński Szczegóły
23.05 | 17:45 Capgemini
2 : 1
Raiffeisen Bank Michał Baraniecki Szczegóły
22.05 | 19:20 Dolmens
6 : 0
Auto Truck Michał Baraniecki Szczegóły
21.05 | 20:40 Żar Tropików
2 : 1
Rozważni i Romantyczni Adrian Miedziński Szczegóły
21.05 | 19:05 Cortez Paintball
3 : 0
Dizajn Studio FT Adrian Miedziński Szczegóły
20.05 | 18:35 Auto Truck
3 : 1
Orfin Studio Hubert Kut Szczegóły
20.05 | 17:50 Hectas
2 : 3
Drink Team Hubert Kut Szczegóły
16.05 | 17:50 Rozważni i Romantyczni
1 : 3
Hectas Andrzej Malec Szczegóły
14.05 | 19:50 Żar Tropików
0 : 5
Raiffeisen Bank Michał Baraniecki Szczegóły
14.05 | 19:05 Drink Team
1 : 2
Orfin Studio Michał Baraniecki Szczegóły
13.05 | 20:05 Capgemini
0 : 7
FC Zbieranina Adrian Miedziński Szczegóły
09.05 | 18:35 Raiffeisen Bank
0 : 0
Rozważni i Romantyczni Michał Baraniecki Szczegóły
08.05 | 20:50 Auto Truck
0 : 3
Drink Team Andrzej Malec Szczegóły
08.05 | 18:35 Dizajn Studio FT
3 : 0
Capgemini Andrzej Malec Szczegóły
08.05 | 17:50 Hectas
1 : 5
Cortez Paintball Andrzej Malec Szczegóły
06.05 | 20:50 FC Zbieranina
1 : 3
Żar Tropików Michał Baraniecki Szczegóły
06.05 | 17:50 Orfin Studio
2 : 4
Dolmens Michał Baraniecki Szczegóły
26.04 | 19:05 Cortez Paintball
2 : 0
FC Zbieranina Hubert Kut Szczegóły
25.04 | 20:50 Rozważni i Romantyczni
0 : 1
Dizajn Studio FT Andrzej Malec Szczegóły
25.04 | 17:50 Raiffeisen Bank
2 : 2
Orfin Studio Andrzej Malec Szczegóły
24.04 | 19:20 Żar Tropików
0 : 2
Drink Team Andrzej Malec Szczegóły
22.04 | 18:35 Dolmens
4 : 3
Capgemini Michał Baraniecki Szczegóły
22.04 | 17:50 Hectas
5 : 1
Auto Truck Michał Baraniecki Szczegóły
18.04 | 19:20 Auto Truck
2 : 5
Raiffeisen Bank Michał Baraniecki Szczegóły
17.04 | 18:35 Orfin Studio
3 : 1
Cortez Paintball Adrian Miedziński Szczegóły
16.04 | 19:50 Dizajn Studio FT
2 : 0
Żar Tropików Adrian Miedziński Szczegóły
16.04 | 19:05 Drink Team
3 : 0
Rozważni i Romantyczni Adrian Miedziński Szczegóły
15.04 | 19:20 FC Zbieranina
1 : 7
Dolmens Michał Hnatkiewicz Szczegóły
12.04 | 19:50 Hectas
6 : 2
FC Zbieranina Michał Baraniecki Szczegóły
11.04 | 17:50 Cortez Paintball
3 : 5
Auto Truck Andrzej Malec Szczegóły
10.04 | 19:20 Dolmens
1 : 1
Dizajn Studio FT Michał Hnatkiewicz Szczegóły
10.04 | 17:50 Capgemini
1 : 3
Hectas Adrian Miedziński Szczegóły
09.04 | 19:50 Żar Tropików
2 : 3
Orfin Studio Michał Baraniecki Szczegóły
09.04 | 19:05 Raiffeisen Bank
2 : 1
Drink Team Michał Baraniecki Szczegóły
08.04 | 18:35 Rozważni i Romantyczni
1 : 2
Capgemini Hubert Kut Szczegóły
03.04 | 17:50 Capgemini
2 : 2
Cortez Paintball Michał Baraniecki Szczegóły
28.03 | 20:50 Drink Team
6 : 1
Dolmens Hubert Kut Szczegóły
28.03 | 19:20 Auto Truck
2 : 1
Żar Tropików Hubert Kut Szczegóły
27.03 | 17:50 Orfin Studio
2 : 1
Rozważni i Romantyczni Michał Hnatkiewicz Szczegóły
25.03 | 20:05 FC Zbieranina
1 : 1
Raiffeisen Bank Hubert Kut Szczegóły
25.03 | 18:35 Dizajn Studio FT
2 : 2
Hectas Hubert Kut Szczegóły

PARTNERZY I SPONSORZY