tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . FC Moose 11 +28 28
2 . Castorama Bielany 11 +17 23
3 . Wielka Niewiadoma 11 +12 22
4 . Blitzkrieg Wrocław 11 +7 21
5 . OKS Sokół Wrocław 11 +8 20
6 . FC Zbieranina 11 -14 18
7 . Drink Team 11 +0 17
8 . Kuźniki 11 +4 13
9 . Planiko Football Team 11 -9 9
10 . FC Velicante Wrocław 11 -10 9
11 . Orfin Studio 11 -17 7
12 . Literki 11 -26 2
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

1 liga - WYNIKI

18.06 | 19:50 Wielka Niewiadoma
2 : 2
FC Moose Hubert Kut Szczegóły
15.06 | 20:40 OKS Sokół Wrocław
4 : 2
FC Zbieranina Andrzej Malec Szczegóły
14.06 | 20:40 Castorama Bielany
3 : 3
FC Velicante Wrocław Kamil Struski Szczegóły
14.06 | 19:05 Planiko Football Team
1 : 1
Kuźniki Kamil Struski Szczegóły
14.06 | 18:20 Literki
2 : 5
Orfin Studio Kamil Struski Szczegóły
13.06 | 20:05 Drink Team
1 : 6
FC Moose Michał Baraniecki Szczegóły
13.06 | 19:20 FC Zbieranina
3 : 2
Blitzkrieg Wrocław Michał Baraniecki Szczegóły
12.06 | 18:20 Kuźniki
3 : 0
FC Velicante Wrocław Hubert Kut Szczegóły
11.06 | 20:05 Wielka Niewiadoma
0 : 1
Blitzkrieg Wrocław Hubert Kut Szczegóły
11.06 | 19:20 OKS Sokół Wrocław
3 : 0
Literki Hubert Kut Szczegóły
06.06 | 20:50 Castorama Bielany
4 : 2
Orfin Studio Hubert Kut Szczegóły
05.06 | 19:50 Drink Team
1 : 3
Blitzkrieg Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
05.06 | 18:20 Wielka Niewiadoma
0 : 2
OKS Sokół Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
04.06 | 20:50 Planiko Football Team
0 : 2
FC Zbieranina Adrian Miedziński Szczegóły
01.06 | 19:50 FC Zbieranina
1 : 8
Wielka Niewiadoma Michał Baraniecki Szczegóły
01.06 | 19:05 FC Moose
3 : 8
Castorama Bielany Michał Baraniecki Szczegóły
31.05 | 20:40 Kuźniki
4 : 6
Castorama Bielany Hubert Kut Szczegóły
30.05 | 20:50 Orfin Studio
3 : 4
Drink Team Hubert Kut Szczegóły
25.05 | 20:40 Blitzkrieg Wrocław
3 : 0
Literki Hubert Kut Szczegóły
24.05 | 20:40 FC Moose
2 : 0
Planiko Football Team Hubert Kut Szczegóły
23.05 | 19:05 Blitzkrieg Wrocław
0 : 4
Planiko Football Team Michał Baraniecki Szczegóły
22.05 | 18:20 FC Velicante Wrocław
2 : 7
OKS Sokół Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
21.05 | 20:05 FC Zbieranina
1 : 6
Drink Team Michał Baraniecki Szczegóły
21.05 | 17:50 Literki
2 : 5
Kuźniki Michał Baraniecki Szczegóły
18.05 | 19:50 FC Zbieranina
0 : 7
FC Moose Konrad Zawadzki Szczegóły
17.05 | 20:40 Castorama Bielany
4 : 1
Blitzkrieg Wrocław Hubert Kut Szczegóły
16.05 | 20:50 Drink Team
0 : 1
Wielka Niewiadoma Kamil Struski Szczegóły
16.05 | 17:50 Orfin Studio
3 : 6
FC Velicante Wrocław Kamil Struski Szczegóły
14.05 | 20:50 Kuźniki
1 : 3
OKS Sokół Wrocław Hubert Kut Szczegóły
14.05 | 19:20 FC Velicante Wrocław
3 : 0
Literki Hubert Kut Szczegóły
11.05 | 19:05 Blitzkrieg Wrocław
1 : 3
FC Moose Hubert Kut Szczegóły
11.05 | 18:20 Kuźniki
2 : 3
Orfin Studio Hubert Kut Szczegóły
10.05 | 20:40 OKS Sokół Wrocław
4 : 3
Castorama Bielany Hubert Kut Szczegóły
10.05 | 18:20 Planiko Football Team
1 : 5
Wielka Niewiadoma Hubert Kut Szczegóły
07.05 | 20:50 FC Zbieranina
3 : 1
FC Velicante Wrocław Hubert Kut Szczegóły
27.04 | 19:05 Orfin Studio
2 : 2
OKS Sokół Wrocław Hubert Kut Szczegóły
26.04 | 20:40 Castorama Bielany
7 : 4
Literki Andrzej Malec Szczegóły
25.04 | 20:50 Wielka Niewiadoma
1 : 5
Kuźniki Andrzej Malec Szczegóły
25.04 | 20:05 FC Moose
4 : 1
FC Velicante Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
24.04 | 19:05 Drink Team
1 : 1
Planiko Football Team Hubert Kut Szczegóły
20.04 | 20:40 Castorama Bielany
5 : 3
FC Zbieranina Andrzej Malec Szczegóły
20.04 | 19:50 Orfin Studio
1 : 7
FC Moose Andrzej Malec Szczegóły
19.04 | 20:40 OKS Sokół Wrocław
0 : 1
Drink Team Hubert Kut Szczegóły
18.04 | 17:50 Literki
1 : 2
Wielka Niewiadoma Andrzej Malec Szczegóły
17.04 | 19:05 FC Velicante Wrocław
4 : 2
Planiko Football Team Hubert Kut Szczegóły
16.04 | 20:05 Kuźniki
0 : 1
Blitzkrieg Wrocław Kamil Struski Szczegóły
13.04 | 20:40 FC Zbieranina
2 : 0
Orfin Studio Andrzej Malec Szczegóły
12.04 | 20:40 Drink Team
3 : 3
Castorama Bielany Hubert Kut Szczegóły
12.04 | 19:05 Blitzkrieg Wrocław
6 : 1
OKS Sokół Wrocław Hubert Kut Szczegóły
11.04 | 20:50 FC Moose
6 : 0
Literki Kamil Struski Szczegóły
05.04 | 20:40 Planiko Football Team
1 : 4
Castorama Bielany Hubert Kut Szczegóły
04.04 | 17:50 Wielka Niewiadoma
5 : 3
FC Velicante Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
03.04 | 18:20 Literki
1 : 3
Drink Team Hubert Kut Szczegóły
02.04 | 20:05 Kuźniki
3 : 4
FC Moose Michał Baraniecki Szczegóły
02.04 | 19:20 OKS Sokół Wrocław
5 : 5
Planiko Football Team Michał Baraniecki Szczegóły
02.04 | 17:50 Orfin Studio
0 : 3
Blitzkrieg Wrocław Michał Baraniecki Szczegóły
29.03 | 20:40 Castorama Bielany
0 : 2
Wielka Niewiadoma Michał Baraniecki Szczegóły
29.03 | 19:50 FC Moose
4 : 3
OKS Sokół Wrocław Michał Baraniecki Szczegóły
29.03 | 19:05 Blitzkrieg Wrocław
6 : 4
FC Velicante Wrocław Michał Baraniecki Szczegóły
28.03 | 18:35 Planiko Football Team
2 : 0
Orfin Studio Hubert Kut Szczegóły
26.03 | 20:50 Literki
1 : 2
FC Zbieranina Hubert Kut Szczegóły
26.03 | 19:20 FC Velicante Wrocław
3 : 4
Drink Team Hubert Kut Szczegóły
22.03 | 20:40 Drink Team
0 : 2
Kuźniki Hubert Kut Szczegóły
22.03 | 18:20 Wielka Niewiadoma
3 : 1
Orfin Studio Hubert Kut Szczegóły
21.03 | 18:35 Planiko Football Team
1 : 3
Literki Michał Baraniecki Szczegóły
19.03 | 20:50 FC Zbieranina
3 : 2
Kuźniki Hubert Kut Szczegóły