tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . SEEV telek. dla biznesu 8 +47 22
2 . Car-Zone Wrocław 8 +43 21
3 . Tomtex 9 +22 20
4 . Tigers 9 -6 15
5 . Real Compensación 9 +6 12
6 . Oponix 9 -14 12
7 . MPK Wrocław 8 -16 9
8 . Politechnika Oldboys 8 -16 6
9 . Na Szańcach 7A 9 -23 5
10 . Nokia 9 -43 4
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

Pomóżmy Olkowi pokonać raka!

04.12.2018 | Autor: Marcin Wiktorowski
Pomóżmy Olkowi pokonać raka!

Pomóżmy Olkowi wygrać najważniejszy mecz w jego życiu! "Świąteczny Karp" w tym roku zagra dla Olka Oleksego!

 

W latach 2011-2013 Olek reprezentował barwy Auto Trucku, a niedawno zdiagnozowano u niego guza żołądka. Dołączmy do zbiórki, która pomoże Olkowi wygrać najważniejszy mecz w Jego życiu! Pamiętajcie, że razem możemy więcej! Podczas tegorocznego Turnieju futsalowego "Świąteczny Karp" zagramy dla Olka! Wierzymy, że wspólnie z Wami zdołamy dołożyć jakąś cegiełkę finansową, która może pomóc Olkowi w walce z rakiem. Na naszym facebookowym fanpage'u zlicytujemy przedmioty, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie naszego kolegi. Więcej informacji w wydarzeniu.

Olek (w środku) przyjmuje gratulacje od syna, Rafała po zdobyciu bramki.

Olek (po prawej) w meczu przeciwko Fizjoterapii Polska


"Olek, od zawsze wszyscy tak Go nazywają, dla każdego ma zawsze dobre słowo i otwarte serce. Pomóżmy mu pokonać raka.
Trzy tygodnie temu Olek robił gastroskopię i dowiedzieliśmy się, że ma guza żołądka. Badania tomografu potwierdziły, że jest to nowotwór z przerzutami do wątroby i węzłów chłonnych." - tak zaczyna się apel rodziny Olka.

"Diagnoza lekarza - z medycznego punktu widzenia - z racji przerzutów nie można Olka operować, w ciągu trzech miesięcy nowotwór otoczy całkiem żołądek, Olek będzie karmiony rurką i praktycznie umrze śmiercią głodową. Wiemy jak to wygląda, bo w grudniu 2017 r. zmarł nasz młodszy brat na nowotwór z przerzutami do całego organizmu. Nie mógł nic jeść, ważył 42 kilo - to była sama skóra i kości kiedy odszedł. Razem z Olkiem byliśmy przy nim w tych ciężkich chwilach i w chwili śmierci. Na samą myśl , że za chwilę może taki los spotkać Olka łzy cisną się do oczu i duszą za gardło.

Dowiedzieliśmy się od znajomych , że jest osoba, która również miała nowotwór żołądka z przerzutami, i że chwili obecnej czuje się dobrze. I tak pojawiło się światełko w tunelu i postanowiliśmy pójść tą samą drogą, bo bardzo chcemy uratować Olka, ale bez Waszej pomocy będzie to niemożliwe.
Wysłaliśmy materiał tkankowy z wykonanej biopsji do Instytutu Patologii i Genetyki w Belgii zajmującego się szeroką diagnostyką nowotworów z wykorzystaniem najnowszych technologii. Badania te są robione pod kątem doboru odpowiedniej chemioterapii, terapii celowanej, immunoterapii, bądź badań klinicznych, które dają nadzieję na pokonanie raka. Koszt takich badań to 13.190 zł - dla nas jest to kosmiczna kwota do uzbierania.

Miły, sympatyczny, waleczny i zawsze fair! Takiego Olka pamiętami z wrocbalowych boisk.

Kilka lat temu Olek prowadził działalność jako osoba fizyczna - przeprowadzki , przewóz mebli. Kiedy miał wypadek przy pracy, w wyniku którego doznał uszkodzenia kręgosłupa musiał zamknąć działalność. Jedynie Żona pracowała , a Olek pomagał Jej. Od tego momentu jest im bardzo ciężko, bo oprócz opłat miesięcznych zostały też kredyty do spłacenia.
W chwili obecnej Olek jest w szpitalu i ma przetaczaną krew. Czekamy z niecierpliwością na raport z Instytutu w Belgii i gorąco wierzymy, że z Waszą pomocą Olkowi uda się pokonać raka."

(źródło: www.kawalek-nieba.pl)Pomóc Olkowi można dokonując wpłaty na konto:
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba"
Santander Bank
31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytułem: "1951 pomoc dla Wiesława Oleksego"

 

wpłaty zagraniczne - foreign payments to help Olek:
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba"
PL31109028350000000121731374
swift code: WBKPPLPP
Santander Bank
Title: "1951 Help for Wieslaw Oleksy"
 
Aby przekazać 1% podatku dla Olka:
należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243
oraz w rubryce 'Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%' wpisać "1951 pomoc dla Wiesława Oleksego"


POMOC DLA OLKA!  KLIKNIJ