Sklep

Najlepsi


Superliga


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Michał Zbryk Sancho Panza 15
2. Michał Szewczyk Elita Nowy Dwór 13
3. Łukasz Tracz AWL 12
4. Michał Biskup Blitz Wrocław 12
5. Grzegorz Ciepliński CSWIiCh 10
6. Eryk Klimczak Sancho Panza 9
7. Jacek Dudała Kuchcik Kuźniki 8
8. Mirosław Konkel Dżentelmeni 7
9. Dawid Lipiński Dżentelmeni 7
10. Amadeusz Siwik Klueh 6

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Michał Zbryk Sancho Panza 8
2. Tomasz Kowalski CSWIiCh 7
3. Michał Szewczyk Elita Nowy Dwór 7
4. Grzegorz Ciepliński CSWIiCh 7
5. Artur Kaleta Blitz Wrocław 6
6. Eryk Klimczak Sancho Panza 6
7. Mateusz Lubański Kuchcik Kuźniki 6
8. Armand Siwik Klueh 4
9. Amadeusz Siwik Klueh 4
10. Łukasz Deneka CSWIiCh 4

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Michał Zbryk Sancho Panza 23
2. Michał Szewczyk Elita Nowy Dwór 20
3. Grzegorz Ciepliński CSWIiCh 17
4. Łukasz Tracz AWL 15
5. Eryk Klimczak Sancho Panza 15
6. Tomasz Kowalski CSWIiCh 13
7. Michał Biskup Blitz Wrocław 13
8. Jacek Dudała Kuchcik Kuźniki 10
9. Mirosław Konkel Dżentelmeni 10
10. Amadeusz Siwik Klueh 10

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Łukasz Tracz AWL 5
2. Michał Szewczyk Elita Nowy Dwór 5
3. Michał Zbryk Sancho Panza 4
4. Amadeusz Siwik Klueh 3
5. Artur Kaleta Blitz Wrocław 2
6. Grzegorz Ciepliński CSWIiCh 2
7. Mirosław Konkel Dżentelmeni 2
8. Maciej Smoliński AWL 2
9. Wojciech Symonowicz 3M 2
10. Jacek Dudała Kuchcik Kuźniki 2

1 liga


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Damian Leśniowski FC AmRest 16
2. Piotr Zając Fulanito 12
3. Adrian Ciechanowicz Eko-Okna S.A. 11
4. Jacek Bieńkowski Beer Crew 10
5. Tomasz Pierzchalski Za Bezpieczny Weekend 10
6. Damian Rudzki Eko-Okna S.A. 9
7. Jakub Samborski Eko-Okna S.A. 8
8. Krzysztof Kołodziej Rycerze Ni 8
9. Mariusz Płatek Eko-Okna S.A. 7
10. Piotr Niciński Beer Crew 6

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Damian Rudzki Eko-Okna S.A. 7
2. Aleksander Nowaczyński KPMG Audyt Team 7
3. Piotr Niciński Beer Crew 6
4. Piotr Zając Fulanito 6
5. Bartosz Żur Deloitte 6
6. Tomasz Pierzchalski Za Bezpieczny Weekend 6
7. Jacek Gołaczyński Rycerze Ni 6
8. Jacek Bieńkowski Beer Crew 5
9. Konrad Bigdowski FC AmRest 5
10. Łukasz Nowakowski Rycerze Ni 5

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Damian Leśniowski FC AmRest 18
2. Piotr Zając Fulanito 18
3. Damian Rudzki Eko-Okna S.A. 16
4. Tomasz Pierzchalski Za Bezpieczny Weekend 16
5. Jacek Bieńkowski Beer Crew 15
6. Adrian Ciechanowicz Eko-Okna S.A. 14
7. Jakub Samborski Eko-Okna S.A. 12
8. Piotr Niciński Beer Crew 12
9. Krzysztof Kołodziej Rycerze Ni 10
10. Bartosz Żur Deloitte 9

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Damian Leśniowski FC AmRest 7
2. Damian Rudzki Eko-Okna S.A. 3
3. Piotr Zając Fulanito 3
4. Mariusz Płatek Eko-Okna S.A. 2
5. Marcin Gołębiowski Astech 2
6. Marek Zając Fulanito 2
7. Jacek Bieńkowski Beer Crew 2
8. Radosław Tobjasz KPMG Audyt Team 2
9. Tomasz Pierzchalski Za Bezpieczny Weekend 2
10. Michał Stopa Za Bezpieczny Weekend 2

2 liga


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Marcel Dzwonik Axiom United 15
2. Michał Stokłosa Capgemini 15
3. Dawid Fabisz Selsey 11
4. Jakub Cichy Termo Team 10
5. Mateusz Gudra Axiom United 9
6. Wojciech Wieczorek FC Velicante Wrocław 9
7. Sebastian Wachowiak Medserv United 8
8. Łukasz Kucajda Virtual Team 8
9. Marcin Stempień Logintrade 7
10. Kamil Wabnic Core Services 7

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Dawid Fabisz Selsey 13
2. Piotr Błoch Logintrade 9
3. Damian Karczewski Axiom United 8
4. Grzegorz Galas Selsey 7
5. Piotr Baran JaCierpieDole FC 6
6. Paweł Ciepliński Virtual Team 5
7. Marcel Dzwonik Axiom United 5
8. Artur Kowalczyk Axiom United 5
9. Grzegorz Kręcigłowa Core Services 4
10. Mateusz Gudra Axiom United 4

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Dawid Fabisz Selsey 24
2. Marcel Dzwonik Axiom United 20
3. Michał Stokłosa Capgemini 18
4. Mateusz Gudra Axiom United 13
5. Piotr Błoch Logintrade 13
6. Damian Karczewski Axiom United 12
7. Łukasz Kucajda Virtual Team 12
8. Wojciech Wieczorek FC Velicante Wrocław 12
9. Paweł Ciepliński Virtual Team 11
10. Andrzej Mikołajczak Selsey 11

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Michał Stokłosa Capgemini 7
2. Bartłomiej Kuś FC Velicante Wrocław 3
3. Marcel Dzwonik Axiom United 3
4. Kamil Wabnic Core Services 3
5. Piotr Błoch Logintrade 3
6. Jakub Cichy Termo Team 3
7. Tomasz Pondel JaCierpieDole FC 3
8. Marcin Pruś Coyote Logistics 2
9. Grzegorz Kręcigłowa Core Services 2
10. Dawid Fabisz Selsey 2