Sklep

Najlepsi


Ekstraklasa


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Jakub Rejmer Baumit 17
2. Rafał Tomala Industrial Solutions Group 13
3. Hubert Mikołajczyk Wielka Niewiadoma 12
4. Damian Rudzki Tomtex 12
5. Jakub Kazanecki Industrial Solutions Group 10
6. Piotr Galuś Baumit 8
7. Łukasz Bojarski T.B 85 Team 8
8. Adrian Puchała Industrial Solutions Group 7
9. Krzysztof Kaczmarek Baumit 7
10. Jakub Pingot Real Compensación 7

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Jakub Rejmer Baumit 11
2. Adrian Puchała Industrial Solutions Group 11
3. Rafał Tomala Industrial Solutions Group 7
4. Piotr Galuś Baumit 7
5. Tomasz Sauter Football Crew Wrocław 7
6. Kamil Żbik T.B 85 Team 7
7. Adam Cylny Tomtex 6
8. Andrzej Jaskowski Wielka Niewiadoma 6
9. Dawid Kloczkowski Tomtex 5
10. Radosław Karasek Baumit 5

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Jakub Rejmer Baumit 28
2. Rafał Tomala Industrial Solutions Group 20
3. Adrian Puchała Industrial Solutions Group 18
4. Hubert Mikołajczyk Wielka Niewiadoma 16
5. Piotr Galuś Baumit 15
6. Damian Rudzki Tomtex 15
7. Kamil Żbik T.B 85 Team 13
8. Łukasz Bojarski T.B 85 Team 12
9. Tomasz Sauter Football Crew Wrocław 11
10. Jakub Kazanecki Industrial Solutions Group 11

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Hubert Mikołajczyk Wielka Niewiadoma 5
2. Piotr Kalemba BNY Mellon 2
3. Piotr Galuś Baumit 2
4. Jakub Rejmer Baumit 2
5. Jakub Kazanecki Industrial Solutions Group 2
6. Rafał Tomala Industrial Solutions Group 2
7. Mariusz Krysiak Szpilmacherzy 2
8. Damian Madej Wielka Niewiadoma 2
9. Grzegorz Czapliński Football Crew Wrocław 2
10. Przemysław Spadło Piorun Zaodrze 2

WLB1


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Marcel Dzwonik Brat Albert 16
2. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 13
3. Mariusz Szpyra Brzmienie Miasta 12
4. Konrad Hylewicz Brzmienie Miasta 10
5. Michał Trojan Old Blue Angels 8
6. Arkadiusz Barski Zielone Anioły 8
7. Paweł Misiewicz Zielone Anioły 7
8. Dawid Płaczkiewicz ORA Wrocław 7
9. Radosław Grzywniak Wolves Wrocław 7
10. Daniel Wojda Gumzamet Fidasz 6

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Marcin Wokan Gumzamet Fidasz 9
2. Marcel Schmidt Brzmienie Miasta 7
3. Mariusz Szpyra Brzmienie Miasta 7
4. Mateusz Gudra Brat Albert 6
5. Tomasz Lisicki Brat Albert 6
6. Jan Mikołajek Zielone Anioły 5
7. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 5
8. Michał Trojan Old Blue Angels 5
9. Krzysztof Wiater KP Ogrodomania 5
10. Konrad Hylewicz Brzmienie Miasta 5

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Mariusz Szpyra Brzmienie Miasta 19
2. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 18
3. Marcel Dzwonik Brat Albert 17
4. Konrad Hylewicz Brzmienie Miasta 15
5. Michał Trojan Old Blue Angels 13
6. Marcel Schmidt Brzmienie Miasta 12
7. Marcin Wokan Gumzamet Fidasz 12
8. Paweł Misiewicz Zielone Anioły 11
9. Tomasz Lisicki Brat Albert 10
10. Jan Mikołajek Zielone Anioły 10

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 4
2. Mariusz Szpyra Brzmienie Miasta 3
3. Marcel Dzwonik Brat Albert 3
4. Michał Trojan Old Blue Angels 3
5. Tomasz Lisicki Brat Albert 2
6. Łukasz Skolimowski Wolves Wrocław 2
7. Dominik Olszewski Wolves Wrocław 2
8. Łukasz Sochański AXA XL 2
9. Radosław Grzywniak Wolves Wrocław 2
10. Paweł Misiewicz Zielone Anioły 1

WLB2


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Mateusz Lubański Stowarzyszenie Odra-Niemen 17
2. Kamil Lemiecha FLHF 16
3. Tomasz Dubiel Impel 12
4. Dario Ferros Unit4 F.C. 7
5. Adam Lajszczak Brak Sponsora 7
6. Łukasz Kucajda Żar Tropików 7
7. Krzysztof Dębowski Żar Tropików 6
8. Igor Wójcik MAHLE Shared Services 6
9. Allan Mierzwa Stowarzyszenie Odra-Niemen 6
10. Mateusz Chowner Bus Marco Polo 6

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Jan Gruca Żar Tropików 10
2. Łukasz Smolarczyk Impel 7
3. Kamil Lemiecha FLHF 7
4. Mateusz Chowner Bus Marco Polo 6
5. Mateusz Lubański Stowarzyszenie Odra-Niemen 6
6. Roman Wisiecki Impel 6
7. Jesus Lopez Garcia AWL Kadra 5
8. Artur Strzelczyk FLHF 5
9. Kamil Bednarski Impel 5
10. Patryk Wróblewski FLHF 5

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Mateusz Lubański Stowarzyszenie Odra-Niemen 23
2. Kamil Lemiecha FLHF 23
3. Tomasz Dubiel Impel 13
4. Mateusz Chowner Bus Marco Polo 12
5. Łukasz Smolarczyk Impel 12
6. Jan Gruca Żar Tropików 12
7. Allan Mierzwa Stowarzyszenie Odra-Niemen 10
8. Adam Lajszczak Brak Sponsora 10
9. Kamil Bednarski Impel 10
10. Artur Strzelczyk FLHF 9

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Mateusz Lubański Stowarzyszenie Odra-Niemen 5
2. Kamil Lemiecha FLHF 5
3. Miłosz Stanclik LeanForge 3
4. Jan Gruca Żar Tropików 3
5. Kamil Bednarski Impel 2
6. Łukasz Smolarczyk Impel 2
7. Igor Wójcik MAHLE Shared Services 2
8. Dario Ferros Unit4 F.C. 2
9. Jesus Lopez Garcia AWL Kadra 2
10. Tomasz Pacak Fresenius United 2