tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Tigers 11 +32 31
2 . ForceGSM 11 +22 25
3 . Football Crew Wrocław 11 +8 22
4 . Almamasters 11 +10 19
5 . Brat Albert 11 -2 16
6 . Cloud FC 11 -6 16
7 . Zielone Anioły 11 +3 15
8 . Asplex FC 11 -6 11
9 . Brak Sponsora 11 -21 10
10 . Impel 11 -13 9
11 . Żar Tropików 11 -6 8
12 . AWL Kadra 11 -21 6
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
22.11 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
Cloud FC
Brat Albert
3 : 2
( 2 : 2 )
Skład: Kinal, Wącior, Wącior, Seifert, Mikołajec, Zychowicz, Kozioł, Martyński, Woźniak, Bucki
Skład: Biel, Chabier, Gudra, Bocian, Kowalczyk, Materniak, Foltyn, Dzwonik
13' Bartłomiej Kozioł
19' Dominik Wącior
6' Artur Kowalczyk
7' Rafał Biel
33' Michał Zychowicz (Gol samobójczy)
Zawodnik meczu: Kamil Foltyn (Najaktywniejszy gracz Brata Alberta w tym spotkaniu. Co prawda gola nie strzelił, ale był groźny pod bramką Kinala. To po jego strzale Zychowicz strzelił "swojaka", a kilka powrót Kamila do defensywy - pomogło jego drużynie. )
    vs   

Bardzo wyrównanie zapowiada się ostatni czwartkowy pojedynek. W nim siódmy w tabeli - Brat Albert "skrzyżuje rękawice" z piątym Cloud FC. W razie ewentualnej wygranej "IMBers" zakończy zmagania na czwartej lokacie. Jeżeli wygra zespół Macieja Gudry - zakończy granie na piątej pozycji. Nic wielkiego to jednak nie da, a więc można nazwać ten mecz, meczem o "czapkę śliwek". Kto zgarnie takową na koniec sezonu?

Relacja z meczu:
1' - Rozpoczęcie spotkania.
3' Piotr Mikołajec prostopadle zagrywa do Dawida Woźniaka, a ten oddaje strzał po ziemi, który bardzo dobrze broni Anna Bocian.
5' Woźniak strzela z dystansu, ale dobrze ustawiona jest Bocian i udanie przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
6' (1:0) - Szybka kontra Brata Alberta. Marcel Dzwonik w tempo zagrywa do Artura Kowalczyka, a ten mając przed sobą tylko i wyłącznie Tomasza Kinala, strzałem po ziemi, przy słupku otwiera wynik tego meczu!
7' (2:0) - Kontry wyprowadzane dzisiaj przez Brata Alberta są niezwykle groźne, a co najważniejsze - skuteczne! Mateusz Gudra zagrywa do Rafała Biela, który staje oko w oko z bramkarzem i strzałem w długi róg bramki podwyższa prowadzenie swojej drużyny!
9' Kamil Foltyn strzałem "z fałsza" stara się zaskoczyć bramkarza Cloud, który jednak nie daje się zaskoczyć i odbija piłkę przed siebie!
10' Rajd Mikołajca kończy się strzałem, który w ostatniej chwili blokuje jeden z obrońców.
13' (2:1) - Przechwyt Marcina Martyńskiego przed polem karnym Brata Alberta. Gracz z numerem "6" zagrywa w tempo do Bartłomieja Kozioła, który staje oko w oko z Anną Bocian i pewnym strzałem ją pokonuje!
15' Kolejna świetna kontra BA. Mateusz Gudra podaje do Kamila Foltyna, a ten finalizuje akcje strzałem minimalnie obok słupka.
18' Dawid Woźniak do Dominika Wąciora. Snajper "niebieskich" długo się nie zastanawia i strzela z pola karnego - obok bramki!
19' (2:2) - Szymon Wącior wrzuca piłkę z prawej strony w pole karne. Tam najwyższej wyskakuje jego brat - Dominik Wącior i strzałęm z główki, przy słupku doprowadza do wyrównania!
20' - Koniec pierwszej połowy.
22' Techniczny strzał Mikołajca sprzed pola karnego mija spojenie słupka z poprzeczką.
26' Mikołajec z łatwością mija Gudrę i zagrywa do Woźniaka, który w sytuacji w wybornej sytuacji nie trafia czysto w piłkę. Od bramki grę rozpocznie Bocian, a Cloud marnuje marnuje świetną sytuację na wyjście na prowadzenie!
27' Mikołajec może po chwili zapomnieć o wcześniejszej sytuacji i dać prowadzenie swojej drużynie. Gola jednak nie będzie, bowiem w ostatniej chwili piłkę zmierzającą do pustej bramki wybija Foltyn!
30' Martyński strzela z dystansu i słupek ratuje Bocian od utraty trzeciej bramki!
32' Biel mocno uderza z rzutu wolnego i udanie przed siebie futbolówkę piąstuje Kinal.
33' (2:3) - Strzał Foltyna z pola karnego minąłby zapewne bramkę przeciwników, gdyby nie pechowa interwencja Michała Zychowicza, który przekierowuje ją tak, że piłka wpada do siatki tuż przy słupku! Mamy trafienie samobójcze!
36' D.Wącior z dystansu, ale zbyt mało precyzyjnie i bardzo pewnie futbolówkę wyłapuje Bocian.
37' Piłkę po plaskim strzale Bieli bez większych problemów chwyta Kinal.
38' Martyński może doprowadzić do remisu, ale jego uderzenie z powietrza o centymetry mija bramkę Brata Alberta!
40' - Koniec spotkania.

Bardzo zacięte spotkanie kończące czwartkowy dzień meczowy! Chociaż wydawało się, że więcej z gry ma Cloud FC to jednak ich przeciwnik - Brat Albert pokazał, że w piłce nożnej nie liczy się efektowność, a efektywność. Szybko wyprowadzone kontry, bramka samobójcza i trzy punkty lądują na koncie ekipy Macieja Gudry. Tym samym kończy ona zmagania na szóstym miejscu. "IMBers" ulokowało się na jednej lokacie wyżej.

autor: Michał Pondel
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: m.pondel@wrocbal.pl

Zawodnik meczu:

Kamil Foltyn (Brat Albert)

Legenda:
- Gol; - Przerwa w grze; - żółta kartka; - czerwona kartka; - druga żółta kartka;
- kontuzja; - znacząca zmiana;