08.11 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
1 : 2
( 1 : 1 )
Skład: Kędzierski, Szalla, Patałuch, Rumak, Lopez Garcia, Maziarz, Wrzesiński, Mikołajczyk, Stanisz
Skład: Jastrzębski, Dyczkowski, Sikora, Mielcarek, Uryga, Bezkorowajny, Walków, Klimczak, Seweryn, Michalski
3' Jesus Lopez Garcia
24' Dominik Maziarz
2' Tomasz Mielcarek
Zawodnik meczu: Dominik Maziarz (Bez wątpienia zasłużył na miano MVP, nie dość że zdobył cenną bramkę, to odwalał kawał dobrej roboty w środku pola i przeciwnicy mieli problem, aby go zatrzymać.)

Jedno jest pewne, jeżeli AWL Kadra przegra dzisiejszy mecz to na pewno pożegna się z pierwszą ligą, a jak zdoła jej się wygrać to będzie miała jeszcze minimalną szanse na utrzymanie się. Z kolei gdy ForceGSM wygra to spotkanie będzie miało realny wpływ na sięgnięcie korony pierwszej ligi. Przypomnijmy, że skład Łukasza Dyczkowskiego ma na swoim koncie aż 7 zwycięstw.

2’ (1-0) Tomasz Mielcarek wybiega sam na trzech i stanowczym strzałem zdobywa pierwszą bramkę!
3’ (1-1) Długo na odpowiedź AWL Kadry nie trzeba było czekać! Jesus Lopez Garcia dostawia nogę i wpada gol!
5’ Kamil Seweryn stwarza bardzo niebezpieczną sytuację, rajdem na bramkę fauluje bramkarza - Jarosława Kędzierskiego. Był tak blisko, wystarczyło go tylko minąć.
8’ Przemysław Tanisz faulowany, podaje do Jarosława Patałucha a ten oddaje niecelny strzał blisko słupka.
10’ Łukasz Dyczkowski przerzuca na lewe skrzydło, ale nie zrozumiał go Łukasz Michalski, a mogło się coś z tego wywiązać!
12’ Mocne uderzenie Dominika Maziarza zza pola karnego, piłka ląduje w rękach Radosława Walków.
14’ Maziarz próbuje po raz kolejny mocny strzałem pokonać bramkarza, ale tym razem blisko lewego słupka.
16’ Maziarz bardzo aktywny w tym spotkaniu, zostaje po raz kolejny faulowany. Po wznowieniu Piotr Rumak mocno celuje w bramkę. Z tym strzałem ledwo sobie poradził Walków.
18’ Ciekawa akcja wywiązała się między Łukaszem Dyczkowskim a Tomaszem Mielcarkiem, który w łatwy sposób nabija bramkarza i wywalcza rzut rożny. Okazuje się potem, że przestrzelił nad kolegami.
21’ Dominik Uryga przechwytuje piłkę i uderza o włos od bramki!
24’ (1-2) Rumak celnie kieruje piłkę do Maziarza, który drybluje sobie jak chce i tylko kogo chce, oddaje strzał po długim słupku i Łukasz Michalski bez najmniejszych szans.
27’ Patałuch próbuje z rożnego zagrać na aferę i lipa nikt tego nie wykorzystał.
31’ Maziarz po raz kolejny faulowany. Garcia wykonawcą tego wolnego, ale trafia w ustawiony mór z zawodników ForceGSM.
35’ Walków z rożnego do Sikory, a ten wysoko wysoko ponad bramką.
37’ Rumak szuka Maziarza i go znalazł, podanie powędrowało. Szansa na kolejną bramkę, ale osunęła mu się piłka.
39’ Dyczkowski z rożnego, ale odbiorca piłki się nie znalazł.

A jednak zwycięzcą tego spotkania została drużyna Jarosława Patałucha i otwiera sobie drogę do utrzymania się, ale najpierw musi wygrać dwa najbliższe spotkania, co nie będzie łatwym zadaniem. Ta drużyna ma potencjał, więc wszystko może być możliwe. ForceGSM nadal ma szanse na zdobycie lidera, ale także musi wygrać dwa najbliższe spotkania no i oczywiście, któreś z dwóch najbliższych Tigers musi przegrać. Ciekawe jak to się zakończy.

autor: Patryk Obara