tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Tigers 10 +21 28
2 . ForceGSM 9 +21 21
3 . Football Crew Wrocław 10 +8 21
4 . Almamasters 9 +12 19
5 . Zielone Anioły 11 +3 15
6 . Cloud FC 9 -6 13
7 . Brat Albert 9 -3 12
8 . Asplex FC 10 -6 10
9 . Żar Tropików 11 -6 8
10 . Brak Sponsora 10 -23 7
11 . AWL Kadra 9 -8 6
12 . Impel 9 -13 6
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
08.11 godz. 19:55, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
Żar Tropików
Brat Albert
3 : 2
( 2 : 1 )
Skład: Okoniewski, Maziak, Trawiński, Gruca, Płatek, Zubik, Kleszcz, Kajor
Skład: Biel, Chabier, Gudra, Gudra, Bocian, Kowalczyk, Materniak, Dzwonik
6' Jan Gruca
35' Waldemar Zubik
11' Miłosz Materniak
15' Marcel Dzwonik
32' Marcel Dzwonik
Zawodnik meczu: Marcel Dzwonik (Zdobywca dwóch ważnych bramek, dodatkowo wykazał się szybkością. Wszędzie było go pełno. Na wyróżnienie zasługuje Jan Gruca (Żar Tropików).)
    vs    

Ciekawe spotkanie będzie miało dzisiaj miejsce na znanej i lubianej Skwierzyńskiej. Brat Albert podejmie Żar Tropików, między sobą mają tylko jeden punkt różnicy. Ci pierwsi aktualnie zajmują 8 miejsce w tabeli, a „Palmy” zaś 9, które jest pechowe ponieważ zaznaczone kolorem czerwony oznaczającym strefę spadkową. Drużyna Grzegorza Maziaka musi tylko, albo i aż wygrać to spotkanie, aby role z Bratem Albertem się odwróciły… Z kolei ekipa Macieja Gudry gdy wygra to spotkanie, ma już pewny byt w zapleczu Ekstraklasy.

Relacja z meczu:
1' - Rozpoczęcie spotkania.
2’ Wywiązuje się ładna akcja - Waldemar Zubik do Pawła Kleszcza a ten nabija Anne Bocian, która dzisiaj strzeże bramki Brata Alberta. Wznowienie z rożnego niestety prosto pada w jej ręce.
3’ Mariusz Płatek mimo próby zatrzymania przez obrońców wychodzi z tego pojedynku cało i oddaje celny strzał prosto do Bocian.
5’ Groźnie zrobiło się w polu karnym Brata Alberta. Płatek wbiega w nie i podaje krótkim podaniem do Jana Gruca, który ładuje prosto w ręce Bocian.
6’ (0-1) Jan Gruca teraz wykorzystuje drugą sytuacje i sprzed pola karnego ładuje petardę w  sam środek bramki.
11’ (1-1) W końcu widać, że Brat Albert zaczyna brać się do roboty. Łada prostopadłe podanie Marcela Dzwonika skierowane do Miłosza Materniaka a ten daje Bratu Albertowi wyrównanie!
12’ Indywidualny rajd Mariusza Płatka, który tyle ile miał sił w nogach przebiega całe boisko i uderza w stronę bramki, gdzie bezbłędnie radzi sobie Anna Bocian.
15’ (2-1) Dobrze rozklepana akcja, cóż za zrozumienie! Mateusz Gudra wyczekał Marcela Dzwonika wcześniej obiegającego obrońce Tropików, podanko i cyk brameczka!
18’ Waldemar Zubik na sprincie chciał szybko odrobić wcześniejszą stratę Tropików. Niestety uległ Annie Bocian w pojedynku sam na sam.
20' - Koniec pierwszej połowy.
22’ Żart Tropików wymienia dużo podań między sobą. Może chcą podkręcić statystyki?
23’ Mariusz Płatek decyduje się na uderzenie w okno, to była zdecydowanie trudna piłka do wyciągnięcia, ale jej się udało!
25’ Płatek po raz kolejny tym razem miał kolegów do dyspozycji, wybrał opcję „sam na sam” i tym samym zmarnował dogodną sytuację, do strzelenia bramki.
28’ Paweł Kleszcz przesuwa piłkę do przodu, widzi w polu karnym już Jana Gruce. Decyduje się na podanie, ale sytuacje pod kontrolą ma Anna Bocian, która wyciąga piłkę tuż spod nogi Grucy.
32’ (3-1) Artur Kowalczyk kiwnął sobie szybko jednego obrońce, potem podał Marcelowi Dzwonikowi, a ten bez żadnego zawahania wpakował ją do bramki!
35’ (3-2) Żar Tropików wziął się za nadrabianie wyniki. Jan Gruza wrzuca w pole karne prosto na głowę Waldemara Żubika, a ten zdobywa kontaktową bramkę!
37’ Gruza jeszcze raz chcę powtórzyć wrzutkę sprzed kilku minut, ale trafia do Gudry, który ślę ją na aut.
39’ Leci podanie od Anny Bocian prosto do Mateusza Gudry, który zabiera się szybko z piłką. Chciał oddać mocny strzał, ale ostatecznie nie trafił piłkę.
40' - Koniec spotkania.

Brat Albert po tym spotkaniu może czuć się pewniej, że na wiosnę wystąpi ponownie w 1 lidze, ale musi w dwóch najbliższych meczach zdobyć conajmniej jeden punkt, aby to stało się pewnym faktem. Bo gdzieś z tyłu głowy należy pamiętać, że AWL Kadra i Impel mają także dwa spotkania do rozegrania, a gdy je wygrają można byłoby się potem zdziwić. Z kolei Żar Tropików jest już jedną nogą w 2 lidze. Chyba, że wygra następne spotkanie, a Asplex FC przegra dwa kolejne, to będzie trudne.


autor: Patryk Obara
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: organizator@wrocbal.pl

Zawodnik meczu:

Marcel Dzwonik (Brat Albert)

Legenda:
- Gol; - Przerwa w grze; - żółta kartka; - czerwona kartka; - druga żółta kartka;
- kontuzja; - znacząca zmiana.

PARTNERZY I SPONSORZY