tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . AWL 10 +27 25
2 . Elita Nowy Dwór 10 +18 24
3 . CSWIiCH 10 +17 22
4 . Prezesi 10 +18 19
5 . Blitz Wrocław 10 +12 16
6 . Kuchcik Kuźniki 10 +6 16
7 . Dżentelmeni 10 -2 16
8 . Przyjaciele Tifosek 10 +1 10
9 . Wybrzeże Klatki Schodowej 10 -11 9
10 . Rycerze Ni 10 -24 3
11 . FC Zbieranina 10 -62 -4
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

Sup. - WYNIKI

16.11 | 19:45 Dżentelmeni
1 : 2
Kuchcik Kuźniki Maciej Siwek Szczegóły
15.11 | 21:20 Prezesi
3 : 1
Blitz Wrocław Kamil Struski Szczegóły
15.11 | 20:35 AWL
4 : 2
Przyjaciele Tifosek Kamil Struski Szczegóły
13.11 | 21:20 Dżentelmeni
1 : 8
AWL Tomasz Pondel Szczegóły
08.11 | 21:20 Blitz Wrocław
1 : 2
Dżentelmeni Marcin Niciński Szczegóły
08.11 | 20:35 Prezesi
1 : 4
AWL Marcin Niciński Szczegóły
08.11 | 19:00 FC Zbieranina
0 : 3
CSWIiCH Marcin Niciński Szczegóły
07.11 | 21:20 Przyjaciele Tifosek
1 : 1
Elita Nowy Dwór Kamil Struski Szczegóły
07.11 | 20:35 Wybrzeże Klatki Schodowej
2 : 1
Rycerze Ni Kamil Struski Szczegóły
30.10 | 20:35 AWL
1 : 1
Elita Nowy Dwór Andrzej Malec Szczegóły
30.10 | 19:00 Wybrzeże Klatki Schodowej
0 : 2
Kuchcik Kuźniki Andrzej Malec Szczegóły
29.10 | 19:00 Prezesi
1 : 4
CSWIiCH Konrad Nowak Szczegóły
26.10 | 21:20 Kuchcik Kuźniki
1 : 4
Elita Nowy Dwór Andrzej Janikowski Szczegóły
25.10 | 21:20 Blitz Wrocław
1 : 4
AWL Marcin Niciński Szczegóły
25.10 | 19:00 FC Zbieranina
0 : 3
Dżentelmeni Marcin Niciński Szczegóły
24.10 | 21:20 Przyjaciele Tifosek
7 : 0
Rycerze Ni Andrzej Malec Szczegóły
24.10 | 19:45 Wybrzeże Klatki Schodowej
1 : 4
Prezesi Andrzej Malec Szczegóły
23.10 | 20:35 AWL
2 : 4
CSWIiCH Kamil Struski Szczegóły
19.10 | 21:20 Elita Nowy Dwór
2 : 1
CSWIiCH Andrzej Malec Szczegóły
18.10 | 21:20 Blitz Wrocław
5 : 1
Wybrzeże Klatki Schodowej Kamil Struski Szczegóły
18.10 | 20:35 FC Zbieranina
0 : 3
AWL Kamil Struski Szczegóły
17.10 | 21:20 Kuchcik Kuźniki
4 : 1
Rycerze Ni Kamil Struski Szczegóły
17.10 | 19:00 Przyjaciele Tifosek
1 : 6
Prezesi Kamil Struski Szczegóły
12.10 | 21:20 CSWIiCH
2 : 4
Kuchcik Kuźniki Andrzej Malec Szczegóły
11.10 | 19:45 AWL
6 : 1
Wybrzeże Klatki Schodowej Andrzej Malec Szczegóły
10.10 | 19:00 Dżentelmeni
4 : 1
Przyjaciele Tifosek Marcin Niciński Szczegóły
09.10 | 21:20 Rycerze Ni
0 : 2
Blitz Wrocław Tomasz Pondel Szczegóły
08.10 | 21:20 Elita Nowy Dwór
6 : 1
FC Zbieranina Andrzej Malec Szczegóły
04.10 | 21:20 Blitz Wrocław
7 : 0
FC Zbieranina Tomasz Pondel Szczegóły
04.10 | 19:45 AWL
2 : 0
Kuchcik Kuźniki Tomasz Pondel Szczegóły
04.10 | 19:00 Rycerze Ni
2 : 3
CSWIiCH Tomasz Pondel Szczegóły
03.10 | 19:45 Wybrzeże Klatki Schodowej
4 : 2
Przyjaciele Tifosek Andrzej Janikowski Szczegóły
02.10 | 21:20 Dżentelmeni
1 : 1
Elita Nowy Dwór Andrzej Malec Szczegóły
02.10 | 20:35 AWL
6 : 2
Rycerze Ni Andrzej Malec Szczegóły
01.10 | 19:45 Prezesi
14 : 2
FC Zbieranina Konrad Nowak Szczegóły
28.09 | 19:00 CSWIiCH
6 : 0
Dżentelmeni Andrzej Malec Szczegóły
27.09 | 21:20 Przyjaciele Tifosek
1 : 2
Blitz Wrocław Marcin Niciński Szczegóły
26.09 | 21:20 Elita Nowy Dwór
4 : 0
Rycerze Ni Kamil Struski Szczegóły
25.09 | 19:50 Kuchcik Kuźniki
3 : 3
Prezesi Marcin Niciński Szczegóły
24.09 | 20:35 FC Zbieranina
0 : 8
Wybrzeże Klatki Schodowej Kamil Struski Szczegóły
20.09 | 21:20 Kuchcik Kuźniki
0 : 5
Blitz Wrocław Marcin Niciński Szczegóły
19.09 | 19:45 CSWIiCH
2 : 0
Wybrzeże Klatki Schodowej Andrzej Janikowski Szczegóły
18.09 | 21:20 Elita Nowy Dwór
4 : 2
Prezesi Marcin Niciński Szczegóły
18.09 | 19:45 FC Zbieranina
0 : 8
Przyjaciele Tifosek Marcin Niciński Szczegóły
18.09 | 19:00 Rycerze Ni
1 : 3
Dżentelmeni Marcin Niciński Szczegóły
13.09 | 21:25 Blitz Wrocław
1 : 1
CSWIiCH Andrzej Malec Szczegóły
13.09 | 19:00 Rycerze Ni
3 : 0
FC Zbieranina Andrzej Malec Szczegóły
12.09 | 21:25 Wybrzeże Klatki Schodowej
1 : 3
Elita Nowy Dwór Kamil Struski Szczegóły
12.09 | 20:40 Przyjaciele Tifosek
3 : 1
Kuchcik Kuźniki Kamil Struski Szczegóły
07.09 | 19:00 Prezesi
2 : 1
Dżentelmeni Andrzej Malec Szczegóły
06.09 | 21:30 Elita Nowy Dwór
3 : 2
Blitz Wrocław Kamil Struski Szczegóły
06.09 | 20:40 CSWIiCH
3 : 0
Przyjaciele Tifosek Kamil Struski Szczegóły
05.09 | 20:40 Dżentelmeni
5 : 1
Wybrzeże Klatki Schodowej Andrzej Janikowski Szczegóły
04.09 | 20:40 Kuchcik Kuźniki
11 : 1
FC Zbieranina Andrzej Malec Szczegóły
04.09 | 19:50 Rycerze Ni
1 : 4
Prezesi Andrzej Malec Szczegóły