tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . T.B 85 Team 11 +22 25
2 . Baumit 11 +17 24
3 . Industrial Solutions Group 11 +13 23
4 . Tomtex 11 +12 19
5 . Piorun Zaodrze 11 -3 18
6 . Szpilmacherzy 11 -2 17
7 . BNY Mellon 11 -7 17
8 . Wielka Niewiadoma 11 +24 15
9 . Real Compensación 11 -17 12
10 . Wolves Wrocław 11 -5 11
11 . Old Blue Angels 11 -25 4
12 . Brzmienie Miasta 11 -29 4
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

Eks. - WYNIKI

26.11 | 18:30 Real Compensación
2 : 1
Tomtex Maciej Siwek Szczegóły
22.11 | 19:55 Baumit
6 : 4
Wolves Wrocław Tomasz Pondel Szczegóły
22.11 | 19:10 BNY Mellon
4 : 2
Brzmienie Miasta Tomasz Pondel Szczegóły
20.11 | 20:40 Industrial Solutions Group
8 : 5
Wielka Niewiadoma Maciej Siwek Szczegóły
20.11 | 19:55 Real Compensación
2 : 7
Baumit Maciej Siwek Szczegóły
15.11 | 20:40 Wielka Niewiadoma
2 : 3
Baumit Tomasz Pondel Szczegóły
15.11 | 19:10 BNY Mellon
0 : 4
T.B 85 Team Tomasz Pondel Szczegóły
13.11 | 20:40 Industrial Solutions Group
5 : 1
Old Blue Angels Maciej Siwek Szczegóły
13.11 | 19:55 Szpilmacherzy
2 : 0
Piorun Zaodrze Maciej Siwek Szczegóły
13.11 | 18:25 Wolves Wrocław
6 : 1
Brzmienie Miasta Maciej Siwek Szczegóły
08.11 | 19:10 Old Blue Angels
4 : 1
Real Compensación Tomasz Pondel Szczegóły
07.11 | 19:55 Tomtex
1 : 0
Szpilmacherzy Konrad Nowak Szczegóły
06.11 | 19:55 Baumit
4 : 2
Industrial Solutions Group Marcin Niciński Szczegóły
06.11 | 18:25 BNY Mellon
4 : 3
Wolves Wrocław Marcin Niciński Szczegóły
05.11 | 20:40 Brzmienie Miasta
1 : 12
Wielka Niewiadoma Tomasz Pondel Szczegóły
05.11 | 19:55 Piorun Zaodrze
1 : 0
T.B 85 Team Tomasz Pondel Szczegóły
30.10 | 20:40 Szpilmacherzy
4 : 2
Old Blue Angels Marcin Niciński Szczegóły
30.10 | 19:55 Wolves Wrocław
1 : 2
Piorun Zaodrze Marcin Niciński Szczegóły
29.10 | 20:40 Wielka Niewiadoma
3 : 0
Real Compensación Kamil Struski Szczegóły
29.10 | 19:55 T.B 85 Team
3 : 2
Tomtex Kamil Struski Szczegóły
25.10 | 20:40 Old Blue Angels
0 : 4
T.B 85 Team Tomasz Pondel Szczegóły
24.10 | 20:40 Piorun Zaodrze
4 : 0
BNY Mellon Tomasz Pondel Szczegóły
23.10 | 20:40 Baumit
2 : 2
Szpilmacherzy Marcin Niciński Szczegóły
23.10 | 19:10 Brzmienie Miasta
3 : 4
Industrial Solutions Group Marcin Niciński Szczegóły
22.10 | 20:40 Tomtex
2 : 2
Wolves Wrocław Konrad Nowak Szczegóły
19.10 | 18:15 Real Compensación
1 : 3
Industrial Solutions Group Tomasz Pondel Szczegóły
18.10 | 20:40 Szpilmacherzy
1 : 1
Wielka Niewiadoma Tomasz Pondel Szczegóły
18.10 | 19:55 T.B 85 Team
3 : 3
Baumit Tomasz Pondel Szczegóły
17.10 | 18:25 BNY Mellon
3 : 10
Tomtex Marcin Niciński Szczegóły
16.10 | 20:40 Wolves Wrocław
7 : 2
Old Blue Angels Konrad Nowak Szczegóły
15.10 | 20:40 Piorun Zaodrze
2 : 1
Brzmienie Miasta Marcin Niciński Szczegóły
11.10 | 19:10 BNY Mellon
2 : 4
Baumit Tomasz Pondel Szczegóły
10.10 | 20:40 Szpilmacherzy
1 : 0
Real Compensación Konrad Nowak Szczegóły
10.10 | 19:55 Piorun Zaodrze
2 : 1
Old Blue Angels Konrad Nowak Szczegóły
09.10 | 19:55 T.B 85 Team
5 : 3
Industrial Solutions Group Marcin Niciński Szczegóły
08.10 | 20:40 Wolves Wrocław
1 : 11
Wielka Niewiadoma Konrad Nowak Szczegóły
08.10 | 18:25 Tomtex
6 : 2
Brzmienie Miasta Konrad Nowak Szczegóły
05.10 | 19:00 Real Compensación
0 : 4
T.B 85 Team Tomasz Pondel Szczegóły
03.10 | 20:40 Wielka Niewiadoma
0 : 0
BNY Mellon Kamil Struski Szczegóły
03.10 | 19:55 Brzmienie Miasta
2 : 3
Szpilmacherzy Kamil Struski Szczegóły
03.10 | 19:10 Old Blue Angels
0 : 6
Tomtex Kamil Struski Szczegóły
02.10 | 19:55 Baumit
3 : 4
Piorun Zaodrze Marcin Niciński Szczegóły
02.10 | 19:10 Industrial Solutions Group
2 : 2
Wolves Wrocław Marcin Niciński Szczegóły
27.09 | 20:40 T.B 85 Team
5 : 1
Szpilmacherzy Adam Rynkowski Szczegóły
27.09 | 19:55 Old Blue Angels
1 : 2
Brzmienie Miasta Adam Rynkowski Szczegóły
26.09 | 20:40 Piorun Zaodrze
1 : 7
Wielka Niewiadoma Andrzej Malec Szczegóły
26.09 | 19:55 Tomtex
2 : 6
Baumit Andrzej Malec Szczegóły
25.09 | 20:40 BNY Mellon
3 : 3
Industrial Solutions Group Tomasz Pondel Szczegóły
25.09 | 19:10 Wolves Wrocław
1 : 2
Real Compensación Tomasz Pondel Szczegóły
20.09 | 20:40 Wielka Niewiadoma
2 : 3
T.B 85 Team Kamil Struski Szczegóły
20.09 | 19:55 Old Blue Angels
1 : 4
BNY Mellon Kamil Struski Szczegóły
18.09 | 20:40 Industrial Solutions Group
4 : 1
Szpilmacherzy Tomasz Pondel Szczegóły
17.09 | 19:55 Tomtex
2 : 1
Piorun Zaodrze Konrad Nowak Szczegóły
17.09 | 18:25 Brzmienie Miasta
2 : 3
Real Compensación Konrad Nowak Szczegóły
13.09 | 20:40 Baumit
5 : 3
Old Blue Angels Kamil Struski Szczegóły
12.09 | 19:55 Szpilmacherzy
4 : 3
Wolves Wrocław Tomasz Pondel Szczegóły
12.09 | 18:25 Real Compensación
1 : 4
BNY Mellon Tomasz Pondel Szczegóły
11.09 | 20:40 Industrial Solutions Group
4 : 2
Piorun Zaodrze Tomasz Pondel Szczegóły
10.09 | 20:40 Wielka Niewiadoma
1 : 2
Tomtex Marcin Niciński Szczegóły
10.09 | 19:10 Brzmienie Miasta
1 : 5
T.B 85 Team Marcin Niciński Szczegóły
06.09 | 20:40 Old Blue Angels
2 : 2
Wielka Niewiadoma Marcin Niciński Szczegóły
05.09 | 20:40 Tomtex
3 : 5
Industrial Solutions Group Andrzej Malec Szczegóły
05.09 | 19:55 BNY Mellon
3 : 2
Szpilmacherzy Andrzej Malec Szczegóły
04.09 | 19:55 Baumit
2 : 2
Brzmienie Miasta Adam Rynkowski Szczegóły
03.09 | 19:55 Piorun Zaodrze
1 : 2
Real Compensación Tomasz Pondel Szczegóły
03.09 | 19:10 Wolves Wrocław
2 : 1
T.B 85 Team Tomasz Pondel Szczegóły