tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Za Bezpieczny Weekend 11 +35 30
2 . Beer Crew 11 +17 26
3 . Głęboka Rezerwa 11 +24 25
4 . FC AmRest 11 +20 21
5 . Capgemini 11 -5 17
6 . ToNieSzachy 11 -18 13
7 . Coyote Logistics 11 -4 12
8 . Virtual Team 11 -2 10
9 . Awan-Bud Wrocław 11 -5 10
10 . Medserv United 11 -21 9
11 . Axiom United 11 -18 8
12 . Czarny Byk 11 -23 5
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

LISTA STRZELCÓW

Zdjęcie Imię i nazwisko Pozycja Drużyna Gole
Marek Tomczak Obrońca Za Bezpieczny Weekend 21
Damian Szewczyk Napastnik FC AmRest 12
Paweł Ciepliński Napastnik Virtual Team 10
Krzysztof Filewicz Napastnik Za Bezpieczny Weekend 10
Łukasz Kucajda Napastnik Virtual Team 9
Michał Strykowski Napastnik Czarny Byk 8
Mateusz Dobrowolski Pomocnik Capgemini 8
Michał Gmyrek Obrońca FC AmRest 7
Paweł Kleszcz Pomocnik Virtual Team 6
Hubert Głoś Napastnik ToNieSzachy 6
Dominik Niedzwiedź Napastnik Czarny Byk 6
Andriy Maksymyuk Pomocnik Awan-Bud Wrocław 6
Vasyl Kruk Napastnik Awan-Bud Wrocław 6
Tomasz Pondel Pomocnik Głęboka Rezerwa 5
Adrian Kublik Napastnik Głęboka Rezerwa 5
Vasyl Kochaniuk Pomocnik Awan-Bud Wrocław 5
Mateusz Drapiewski Napastnik Za Bezpieczny Weekend 5
Mateusz Mankiewicz Napastnik Za Bezpieczny Weekend 5
Jacek Bieńkowski Obrońca Beer Crew 5
Jacek Ślusarek Napastnik Beer Crew 5
Paweł Kubów Napastnik Głęboka Rezerwa 5
Sebastian Jarząbek Napastnik Medserv United 5
Damian Leśniowski Napastnik FC AmRest 4
Piotr Wojciechowski Napastnik Axiom United 4
Aleksander Nowaczyński Pomocnik ToNieSzachy 4
Krzysztof Koronkiewicz Napastnik Coyote Logistics 4
Damian Guziejewski Pomocnik Głęboka Rezerwa 4
Piotr Niciński Pomocnik Beer Crew 4
Volodymyr Romanets Pomocnik Awan-Bud Wrocław 4
Karol Leszczyński Pomocnik Głęboka Rezerwa 3
Michał Stokłosa Napastnik Capgemini 3
Piotr Golemo Napastnik Beer Crew 3
Marcin Prus Napastnik Coyote Logistics 3
Wojciech Woźniak Obrońca Axiom United 3
Damian Dusza Napastnik Axiom United 3
Piotr Antczak Pomocnik FC AmRest 3
Dawid Piechaczek Pomocnik Capgemini 3
Evgenii Shkurikhin Pomocnik FC AmRest 3
Maciej Kopeć Napastnik Czarny Byk 2
Konrad Bigdowski Obrońca FC AmRest 2
Dusan Folta Napastnik FC AmRest 2
Nico Złotek Obrońca Coyote Logistics 2
Paweł Przeworski Pomocnik Coyote Logistics 2
Patryk Kiekisz Pomocnik Coyote Logistics 2
Adrian Miedziński Pomocnik Głęboka Rezerwa 2
Michał Buczkowski Obrońca Beer Crew 2
Bartłomiej Januszewski Obrońca Beer Crew 2
Sławomir Albrewczyński Obrońca Beer Crew 2
Grzegorz Krot Obrońca Beer Crew 2
Dominik Popiński Napastnik Za Bezpieczny Weekend 2
Dawid Jaśniak Obrońca Za Bezpieczny Weekend 2
Paweł Tałan Obrońca Virtual Team 2
Tobiasz Szyszka Obrońca Virtual Team 2
Mateusz Neumann Pomocnik Medserv United 2
Krzysztof Walat Pomocnik ToNieSzachy 2
Karol Pukalski Napastnik ToNieSzachy 2
Jan Gruca Pomocnik Virtual Team 2
Waldemar Zubik Napastnik Virtual Team 2
Roman Ruzhyckyi Pomocnik Awan-Bud Wrocław 2
Sebastian Wachowiak Pomocnik Medserv United 2
Vasyl Beniuk Pomocnik Awan-Bud Wrocław 2
Aleksander Pyrka Napastnik Beer Crew 2
Patryk Filipek Obrońca FC AmRest 2
Adrian Lungu Obrońca Głęboka Rezerwa 2
Jacek Śliz Obrońca Głęboka Rezerwa 2
Marta Toczek Napastnik Głęboka Rezerwa 1
Konrad Nowak Obrońca Głęboka Rezerwa 1
Oleksii Obraztsov Napastnik FC AmRest 1
Michał Moszczyński Pomocnik Za Bezpieczny Weekend 1
Marcin Dulat Pomocnik Beer Crew 1
Jarosław Cielebąk Napastnik ToNieSzachy 1
Michał Rychel Obrońca ToNieSzachy 1
Kajetan Kural Obrońca ToNieSzachy 1
Marcin Wokan Pomocnik Beer Crew 1
Jarosław Toloch Pomocnik Beer Crew 1
Łukasz Wojewódka Napastnik Beer Crew 1
Paweł Pawłowski Napastnik Głęboka Rezerwa 1
Adam Rynkowski Bramkarz Głęboka Rezerwa 1
Rafał Wolan Pomocnik Czarny Byk 1
Przemysław Matuszny Pomocnik Czarny Byk 1
Sebastian Rużanowski Obrońca Coyote Logistics 1
Vasyl Martyniuk Obrońca Awan-Bud Wrocław 1
Yaroslaw Humennyi Obrońca Awan-Bud Wrocław 1
Tomasz Purtak Pomocnik Capgemini 1
Paweł Rybiałek Napastnik Capgemini 1
Tomasz Mazurkiewicz Obrońca Czarny Byk 1
Damian Binek Napastnik Capgemini 1
Rafał Wojtas Pomocnik Coyote Logistics 1
Filip Jaszczyk Obrońca FC AmRest 1
Kacper Dudek Obrońca FC AmRest 1
Jędrzej Brzezicki Obrońca FC AmRest 1
Etibar Guseinov Napastnik Medserv United 1
Bartosz Rodziewicz Napastnik Medserv United 1