tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Almamasters 12 +19 29
2 . Cloud FC 12 +16 25
3 . Brzmienie Miasta 12 +1 21
4 . Visionica 12 +4 20
5 . FC Pasibus 12 +9 19
6 . Unit4 F.C. 12 -3 17
7 . Soccer Team 12 +1 16
8 . Żar Tropików 12 +7 15
9 . Zielone Anioły 12 -13 15
10 . G-I 12 -1 14
11 . Auto Truck 12 -13 14
12 . Armia Zbawienia 12 -8 13
13 . Becton Dickinson 12 -19 3
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

WLB1 - WYNIKI

29.11 | 20:40 Armia Zbawienia
0 : 2
Unit4 F.C. Tomasz Pondel Szczegóły
29.11 | 19:55 Auto Truck
1 : 1
Zielone Anioły Tomasz Pondel Szczegóły
29.11 | 18:25 G-I
1 : 1
Visionica Marcin Niciński Szczegóły
28.11 | 20:40 Almamasters
1 : 2
FC Pasibus Tomasz Pondel Szczegóły
28.11 | 19:55 Cloud FC
2 : 2
Żar Tropików Tomasz Pondel Szczegóły
27.11 | 20:40 Unit4 F.C.
4 : 3
G-I Adam Rynkowski Szczegóły
27.11 | 19:10 Zielone Anioły
3 : 0
Becton Dickinson Adam Rynkowski Szczegóły
24.11 | 19:00 Armia Zbawienia
1 : 5
Cloud FC Tomasz Pondel Szczegóły
23.11 | 20:40 Auto Truck
1 : 6
FC Pasibus Damian Pasternak Szczegóły
23.11 | 19:55 G-I
0 : 1
Soccer Team Damian Pasternak Szczegóły
23.11 | 18:25 Soccer Team
2 : 4
Brzmienie Miasta Damian Pasternak Szczegóły
21.11 | 19:10 Visionica
2 : 5
Żar Tropików Marcin Niciński Szczegóły
21.11 | 18:25 Brzmienie Miasta
3 : 1
Becton Dickinson Marcin Niciński Szczegóły
20.11 | 19:55 Unit4 F.C.
0 : 5
Almamasters Adam Rynkowski Szczegóły
15.11 | 19:55 FC Pasibus
5 : 1
Zielone Anioły Marcin Niciński Szczegóły
14.11 | 19:10 Becton Dickinson
0 : 1
G-I Andrzej Janikowski Szczegóły
14.11 | 18:25 Almamasters
1 : 1
Cloud FC Andrzej Janikowski Szczegóły
13.11 | 19:55 Auto Truck
1 : 4
Unit4 F.C. Tomasz Pondel Szczegóły
10.11 | 18:15 G-I
2 : 3
Almamasters Tomasz Pondel Szczegóły
09.11 | 20:40 Soccer Team
2 : 2
FC Pasibus Marcin Niciński Szczegóły
09.11 | 19:10 Żar Tropików
2 : 5
Soccer Team Marcin Niciński Szczegóły
08.11 | 20:40 Unit4 F.C.
1 : 3
Visionica Adam Rynkowski Szczegóły
07.11 | 19:10 Armia Zbawienia
3 : 2
Żar Tropików Tomasz Pondel Szczegóły
06.11 | 19:10 Brzmienie Miasta
0 : 5
Auto Truck Tomasz Pondel Szczegóły
03.11 | 19:30 Visionica
8 : 3
Armia Zbawienia Andrzej Malec Szczegóły
03.11 | 18:15 Auto Truck
4 : 4
Cloud FC Tomasz Pondel Szczegóły
02.11 | 19:10 Becton Dickinson
4 : 2
Żar Tropików Damian Pasternak Szczegóły
30.10 | 19:55 Almamasters
2 : 1
Visionica Tomasz Pondel Szczegóły
30.10 | 19:10 Zielone Anioły
5 : 4
Unit4 F.C. Tomasz Pondel Szczegóły
30.10 | 18:25 Brzmienie Miasta
0 : 4
G-I Tomasz Pondel Szczegóły
27.10 | 18:40 Żar Tropików
1 : 3
Almamasters Andrzej Malec Szczegóły
26.10 | 19:55 Auto Truck
4 : 1
Soccer Team Adam Rynkowski Szczegóły
26.10 | 18:25 Soccer Team
5 : 0
Zielone Anioły Adam Rynkowski Szczegóły
25.10 | 20:40 FC Pasibus
1 : 2
Cloud FC Marcin Niciński Szczegóły
25.10 | 18:25 Becton Dickinson
0 : 2
Almamasters Marcin Niciński Szczegóły
24.10 | 19:10 Żar Tropików
2 : 2
G-I Tomasz Pondel Szczegóły
23.10 | 19:55 Visionica
1 : 1
Zielone Anioły Damian Pasternak Szczegóły
23.10 | 19:10 Brzmienie Miasta
4 : 2
Armia Zbawienia Damian Pasternak Szczegóły
20.10 | 18:15 Becton Dickinson
1 : 2
Auto Truck Tomasz Pondel Szczegóły
19.10 | 19:55 Visionica
2 : 8
FC Pasibus Adam Rynkowski Szczegóły
18.10 | 20:40 Zielone Anioły
0 : 0
Cloud FC Marcin Niciński Szczegóły
17.10 | 19:10 G-I
2 : 1
Armia Zbawienia Tomasz Pondel Szczegóły
16.10 | 19:55 Cloud FC
5 : 2
Unit4 F.C. Tomasz Pondel Szczegóły
16.10 | 19:10 Almamasters
3 : 2
Brzmienie Miasta Tomasz Pondel Szczegóły
11.10 | 19:55 Unit4 F.C.
5 : 3
Soccer Team Andrzej Janikowski Szczegóły
11.10 | 18:25 Soccer Team
1 : 4
Armia Zbawienia Andrzej Janikowski Szczegóły
09.10 | 20:40 FC Pasibus
3 : 2
Becton Dickinson Tomasz Pondel Szczegóły
09.10 | 19:55 Auto Truck
3 : 2
G-I Tomasz Pondel Szczegóły
09.10 | 19:10 Brzmienie Miasta
2 : 1
Zielone Anioły Tomasz Pondel Szczegóły
09.10 | 18:25 Visionica
2 : 1
Cloud FC Tomasz Pondel Szczegóły
04.10 | 18:25 Almamasters
3 : 3
Armia Zbawienia Tomasz Pondel Szczegóły
02.10 | 19:55 Unit4 F.C.
1 : 4
Brzmienie Miasta Tomasz Pondel Szczegóły
28.09 | 19:55 Soccer Team
2 : 0
Visionica Adam Rynkowski Szczegóły
28.09 | 18:25 Becton Dickinson
0 : 4
Soccer Team Adam Rynkowski Szczegóły
27.09 | 19:10 Zielone Anioły
1 : 9
Żar Tropików Tomasz Pondel Szczegóły
26.09 | 18:25 Cloud FC
4 : 0
Becton Dickinson Marcin Niciński Szczegóły
25.09 | 19:55 G-I
3 : 2
FC Pasibus Tomasz Pondel Szczegóły
25.09 | 18:25 Armia Zbawienia
2 : 0
Auto Truck Tomasz Pondel Szczegóły
20.09 | 20:40 Żar Tropików
2 : 2
Unit4 F.C. Adam Rynkowski Szczegóły
20.09 | 19:10 Almamasters
4 : 2
Zielone Anioły Adam Rynkowski Szczegóły
19.09 | 20:40 FC Pasibus
3 : 2
Armia Zbawienia Tomasz Pondel Szczegóły
19.09 | 18:25 Cloud FC
2 : 0
G-I Marcin Niciński Szczegóły
18.09 | 20:40 Auto Truck
1 : 4
Almamasters Tomasz Pondel Szczegóły
18.09 | 19:10 Visionica
3 : 1
Brzmienie Miasta Tomasz Pondel Szczegóły
15.09 | 19:00 Żar Tropików
6 : 1
Auto Truck Tomasz Pondel Szczegóły
14.09 | 19:55 Soccer Team
4 : 5
Cloud FC Adam Rynkowski Szczegóły
14.09 | 18:25 Almamasters
5 : 2
Soccer Team Adam Rynkowski Szczegóły
13.09 | 19:55 Becton Dickinson
0 : 0
Unit4 F.C. Damian Pasternak Szczegóły
11.09 | 20:40 FC Pasibus
1 : 4
Brzmienie Miasta Tomasz Pondel Szczegóły
11.09 | 19:10 G-I
0 : 2
Zielone Anioły Tomasz Pondel Szczegóły
08.09 | 19:00 Auto Truck
0 : 5
Visionica Marcin Niciński Szczegóły
07.09 | 19:10 Armia Zbawienia
2 : 0
Becton Dickinson Tomasz Pondel Szczegóły
06.09 | 20:40 Unit4 F.C.
4 : 1
FC Pasibus Andrzej Janikowski Szczegóły
05.09 | 20:40 Brzmienie Miasta
5 : 3
Żar Tropików Damian Pasternak Szczegóły
31.08 | 19:55 Visionica
3 : 2
Becton Dickinson Damian Pasternak Szczegóły
30.08 | 20:40 Żar Tropików
1 : 0
FC Pasibus Damian Pasternak Szczegóły
30.08 | 19:55 Armia Zbawienia
4 : 5
Zielone Anioły Damian Pasternak Szczegóły
30.08 | 19:10 Brzmienie Miasta
2 : 4
Cloud FC Damian Pasternak Szczegóły

PARTNERZY I SPONSORZY