tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Almamasters 12 +19 29
2 . Cloud FC 12 +16 25
3 . Brzmienie Miasta 12 +1 21
4 . Visionica 12 +4 20
5 . FC Pasibus 12 +9 19
6 . Unit4 F.C. 12 -3 17
7 . Soccer Team 12 +1 16
8 . Żar Tropików 12 +7 15
9 . Zielone Anioły 12 -13 15
10 . G-I 12 -1 14
11 . Auto Truck 12 -13 14
12 . Armia Zbawienia 12 -8 13
13 . Becton Dickinson 12 -19 3
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

LISTA STRZELCÓW

Zdjęcie Imię i nazwisko Pozycja Drużyna Gole
Adrian Kondratowicz Napastnik Brzmienie Miasta 16
Paweł Ciepliński Obrońca Visionica 14
Arkadiusz Barski Napastnik Armia Zbawienia 13
Łukasz Chomik Napastnik FC Pasibus 10
Michał Bednarczuk Obrońca Żar Tropików 10
Michał Matuszak Napastnik Unit4 F.C. 9
Dario Ferros Pomocnik Unit4 F.C. 8
Maciej Kuziomko Pomocnik FC Pasibus 8
Rafał Dzietczyk Napastnik Auto Truck 8
Adam Łapeta Pomocnik Visionica 8
Dominik Wącior Napastnik Cloud FC 7
Piotr Mikołajec Napastnik Cloud FC 7
Marcin Gołdyn Napastnik Soccer Team 7
Piotr Szczurek Pomocnik G-I 6
Krzysztof Hanc Napastnik Auto Truck 6
Kacper Pawlak Napastnik Almamasters 6
Jan Mikołajek Pomocnik Zielone Anioły 6
Paweł Prokopowicz Pomocnik Żar Tropików 6
Michał Urbański Napastnik Almamasters 5
Patryk Dziuba Obrońca Almamasters 5
Michał Antoniszyn Napastnik Becton Dickinson 5
Filip Borysewicz Obrońca Auto Truck 5
Konrad Hylewicz Napastnik Brzmienie Miasta 4
Marcel Schmidt Pomocnik Brzmienie Miasta 4
Marcin Ziemlański Pomocnik G-I 4
Jose Fernadez Bustamante Pomocnik Cloud FC 4
Bartłomiej Kądziołka Napastnik FC Pasibus 4
Marcin Kałmuk Napastnik Soccer Team 4
Amine Sahal Napastnik Unit4 F.C. 4
Krzysztof Pełka Pomocnik Visionica 4
Tomasz Sternik Pomocnik Soccer Team 4
Łukasz Kucajda Napastnik Żar Tropików 4
Maciej Podczaszyński Pomocnik Soccer Team 4
Kamil Janda Pomocnik FC Pasibus 4
Adam Wróbel Napastnik Armia Zbawienia 4
Jakub Jakóbczyk Napastnik Zielone Anioły 3
Marcin Mosur Obrońca Unit4 F.C. 3
Marek Napierała Pomocnik Cloud FC 3
Jakub Tymczak Obrońca Zielone Anioły 3
Dawid Ratajczyk Obrońca Żar Tropików 3
Tomasz Tomaska Obrońca Soccer Team 3
Krzysztof Szczurek Pomocnik G-I 3
Andrzej Studnicki Obrońca Soccer Team 3
Zbigniew Zaborowski Obrońca Soccer Team 3
Marcin Dymowski Obrońca Almamasters 3
Łukasz Lesiuk Pomocnik Almamasters 3
Dawid Kasprzycki Pomocnik Almamasters 3
Adrian Dziewulski Pomocnik Almamasters 2
Krystian Grabalski Bramkarz Almamasters 2
Alan Serweta Obrońca Almamasters 2
Szymon Kicman Pomocnik Armia Zbawienia 2
Karol Wiktorowicz Obrońca Almamasters 2
Mateusz Stefańczyk Obrońca Armia Zbawienia 2
Michał Chrupa Napastnik Armia Zbawienia 2
Sebastian Kuchta Pomocnik Armia Zbawienia 2
Piotr Seifert Obrońca Cloud FC 2
Ilyas Slami Pomocnik Becton Dickinson 2
Dariusz Polańczyk Obrońca Soccer Team 2
Gokhan Elgun Pomocnik Cloud FC 2
Marcin Zieliński Obrońca Visionica 2
Marcin Martyński Pomocnik Cloud FC 2
Grzegorz Maziak Obrońca Żar Tropików 2
Jan Gruca Pomocnik Żar Tropików 2
Łukasz Barcikowski Pomocnik Żar Tropików 2
Paweł Misiewicz Pomocnik Zielone Anioły 2
Adrian Lungu Obrońca Cloud FC 2
Mariusz Płatek Napastnik Żar Tropików 2
Waldemar Zubik Napastnik Żar Tropików 2
Konrad Nowak Pomocnik G-I 2
Maciej Mosur Obrońca Unit4 F.C. 2
Bartosz Janda Pomocnik FC Pasibus 2
Marcin Wiśniewski Pomocnik FC Pasibus 2
Toumba Gauthier Napastnik Becton Dickinson 2
Adil Bouslama Napastnik Becton Dickinson 1
Grzegorz Mosiołek Obrońca G-I 1
Łukasz Wołczyk Napastnik Auto Truck 1
Tomasz Suchodolski Pomocnik Zielone Anioły 1
Adrian Mularczyk Pomocnik G-I 1
Jacek Śliz Napastnik G-I 1
Paweł Szalak Pomocnik Visionica 1
Krzysztof Zieliński Obrońca Visionica 1
Tomasz Lisicki Obrońca Brzmienie Miasta 1
Adrian Hamerski Napastnik Żar Tropików 1
Rodolfo Landucci Bette Napastnik Cloud FC 1
Michał Sokół Pomocnik FC Pasibus 1
Filip Mikołajek Napastnik Zielone Anioły 1
Łukasz Okoniewski Bramkarz Żar Tropików 1
Marta Toczek Napastnik Auto Truck 1
Piotr Grzelczyk Pomocnik Unit4 F.C. 1
Dawid Kacperczyk Obrońca Unit4 F.C. 1
Jakub Stupak Pomocnik Visionica 1
Michał Wardęga Napastnik Zielone Anioły 1
Dominik Niedźwiedź Obrońca Unit4 F.C. 1
Bartłomiej Kozioł Pomocnik Cloud FC 1
Ricardo Filipe Carvalho Leal Obrońca Cloud FC 1
Michał Kuziomko Obrońca FC Pasibus 1
Sebastian Bryła Obrońca FC Pasibus 1
Aleksander Hałaszewski Obrońca Soccer Team 1
Mariusz Szczurek Obrońca G-I 1
Marek Gawron Napastnik G-I 1
Mateusz Skrzypecki Pomocnik Brzmienie Miasta 1
Artur Hałek Pomocnik Auto Truck 1
Paweł Morawski Pomocnik Auto Truck 1
Szymon Płoński Pomocnik Brzmienie Miasta 1
Szymon Wącior Obrońca Cloud FC 1
Łukasz Andrzejczak Obrońca Brzmienie Miasta 1
Łukasz Prusko Napastnik Brzmienie Miasta 1
Michał Ratajczak Obrońca Brzmienie Miasta 1
Przemysław Szymczyk Pomocnik Armia Zbawienia 1
Paweł Struski Pomocnik Armia Zbawienia 1
Aleksander Grzybowski Pomocnik Almamasters 1
Bartosz Głuszec Obrońca Almamasters 1

PARTNERZY I SPONSORZY