tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . AWL 11 +22 25
2 . Przyjaciele Tifosek 11 +10 25
3 . Kuchcik Kuźniki 11 +15 24
4 . Blitz Wrocław 11 +9 23
5 . Piorun Zaodrze 11 +12 22
6 . Prezesi 11 -1 17
7 . AWL II 11 +2 15
8 . Złoty Lew 11 -7 13
9 . Moico 11 -9 12
10 . KP Ogrodomania 11 -15 7
11 . Parker ESSC Fulanito 11 -17 5
12 . Skleptech 11 -21 -2
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

Sup. - WYNIKI

24.11 | 18:40 Moico
0 : 3
Przyjaciele Tifosek Andrzej Janikowski Szczegóły
23.11 | 20:40 Skleptech
0 : 3
AWL II Andrzej Malec Szczegóły
23.11 | 19:10 AWL
4 : 0
Złoty Lew Andrzej Malec Szczegóły
22.11 | 20:15 Piorun Zaodrze
5 : 2
KP Ogrodomania Marcin Niciński Szczegóły
22.11 | 18:40 Parker ESSC Fulanito
2 : 3
Moico Marcin Niciński Szczegóły
21.11 | 20:40 Prezesi
2 : 1
Blitz Wrocław Adam Rynkowski Szczegóły
17.11 | 21:00 Kuchcik Kuźniki
3 : 0
Skleptech Marcin Niciński Szczegóły
15.11 | 20:15 Skleptech
0 : 3
Moico Andrzej Malec Szczegóły
14.11 | 20:40 Blitz Wrocław
4 : 1
Piorun Zaodrze Tomasz Pondel Szczegóły
14.11 | 19:55 KP Ogrodomania
0 : 4
AWL Tomasz Pondel Szczegóły
14.11 | 19:10 AWL II
4 : 0
Prezesi Tomasz Pondel Szczegóły
13.11 | 18:20 Złoty Lew
3 : 0
Parker ESSC Fulanito Adam Rynkowski Szczegóły
10.11 | 19:30 Przyjaciele Tifosek
4 : 0
Blitz Wrocław Damian Pasternak Szczegóły
09.11 | 19:55 Skleptech
2 : 5
AWL Adam Rynkowski Szczegóły
09.11 | 19:10 KP Ogrodomania
3 : 1
AWL II Adam Rynkowski Szczegóły
08.11 | 20:15 Piorun Zaodrze
4 : 4
Prezesi Marcin Niciński Szczegóły
07.11 | 20:40 Kuchcik Kuźniki
2 : 0
AWL II Damian Pasternak Szczegóły
06.11 | 19:55 Parker ESSC Fulanito
2 : 1
KP Ogrodomania Andrzej Janikowski Szczegóły
03.11 | 18:40 Kuchcik Kuźniki
5 : 1
Złoty Lew Andrzej Malec Szczegóły
02.11 | 19:55 AWL
0 : 1
Blitz Wrocław Adam Rynkowski Szczegóły
02.11 | 19:10 Moico
1 : 5
AWL II Adam Rynkowski Szczegóły
27.10 | 19:00 Moico
1 : 4
Kuchcik Kuźniki Andrzej Malec Szczegóły
26.10 | 20:40 AWL
1 : 4
Piorun Zaodrze Andrzej Janikowski Szczegóły
26.10 | 19:10 KP Ogrodomania
1 : 2
Przyjaciele Tifosek Andrzej Janikowski Szczegóły
25.10 | 20:15 Złoty Lew
3 : 1
Skleptech Andrzej Janikowski Szczegóły
24.10 | 20:40 Blitz Wrocław
3 : 0
Parker ESSC Fulanito Marcin Niciński Szczegóły
24.10 | 19:55 AWL II
0 : 2
Piorun Zaodrze Marcin Niciński Szczegóły
24.10 | 19:10 Prezesi
0 : 3
AWL Marcin Niciński Szczegóły
20.10 | 19:00 KP Ogrodomania
1 : 3
Kuchcik Kuźniki Andrzej Janikowski Szczegóły
19.10 | 20:40 AWL II
3 : 2
Parker ESSC Fulanito Andrzej Malec Szczegóły
19.10 | 19:55 Blitz Wrocław
4 : 2
Skleptech Andrzej Malec Szczegóły
19.10 | 19:10 AWL
4 : 2
Przyjaciele Tifosek Andrzej Malec Szczegóły
18.10 | 18:40 Złoty Lew
1 : 2
Moico Adam Rynkowski Szczegóły
17.10 | 19:55 AWL II
0 : 4
AWL Marcin Niciński Szczegóły
16.10 | 19:55 Piorun Zaodrze
4 : 0
Parker ESSC Fulanito Marcin Niciński Szczegóły
16.10 | 18:20 Prezesi
2 : 2
Przyjaciele Tifosek Marcin Niciński Szczegóły
13.10 | 19:30 Kuchcik Kuźniki
0 : 0
Blitz Wrocław Marcin Niciński Szczegóły
12.10 | 20:40 Parker ESSC Fulanito
1 : 4
AWL Andrzej Janikowski Szczegóły
12.10 | 19:10 AWL II
1 : 2
Przyjaciele Tifosek Andrzej Janikowski Szczegóły
11.10 | 20:15 Skleptech
1 : 3
Prezesi Andrzej Malec Szczegóły
11.10 | 18:40 Moico
5 : 1
KP Ogrodomania Andrzej Malec Szczegóły
10.10 | 20:40 AWL
1 : 1
Kuchcik Kuźniki Andrzej Malec Szczegóły
10.10 | 19:10 Złoty Lew
1 : 5
AWL II Andrzej Malec Szczegóły
09.10 | 20:40 Przyjaciele Tifosek
0 : 2
Piorun Zaodrze Adam Rynkowski Szczegóły
03.10 | 20:40 Blitz Wrocław
4 : 1
AWL II Marcin Niciński Szczegóły
03.10 | 19:55 Moico
0 : 3
AWL Marcin Niciński Szczegóły
03.10 | 19:10 Parker ESSC Fulanito
1 : 2
Prezesi Marcin Niciński Szczegóły
29.09 | 19:00 Prezesi
2 : 3
Kuchcik Kuźniki Andrzej Malec Szczegóły
28.09 | 18:20 Przyjaciele Tifosek
1 : 0
Złoty Lew Andrzej Janikowski Szczegóły
27.09 | 20:15 Piorun Zaodrze
1 : 0
Skleptech Marcin Niciński Szczegóły
26.09 | 20:40 Blitz Wrocław
2 : 2
Moico Adam Rynkowski Szczegóły
25.09 | 19:10 KP Ogrodomania
2 : 2
Złoty Lew Adam Rynkowski Szczegóły
22.09 | 19:50 Przyjaciele Tifosek
1 : 0
Kuchcik Kuźniki Andrzej Janikowski Szczegóły
20.09 | 20:15 Skleptech
0 : 1
KP Ogrodomania Andrzej Malec Szczegóły
19.09 | 20:40 Kuchcik Kuźniki
2 : 1
Piorun Zaodrze Damian Pasternak Szczegóły
19.09 | 19:55 Złoty Lew
0 : 1
Blitz Wrocław Damian Pasternak Szczegóły
19.09 | 18:20 Moico
0 : 2
Prezesi Damian Pasternak Szczegóły
18.09 | 18:20 Przyjaciele Tifosek
3 : 1
Parker ESSC Fulanito Adam Rynkowski Szczegóły
13.09 | 20:15 Parker ESSC Fulanito
0 : 0
Skleptech Andrzej Malec Szczegóły
12.09 | 20:40 Blitz Wrocław
3 : 2
KP Ogrodomania Marcin Niciński Szczegóły
12.09 | 19:55 Piorun Zaodrze
5 : 2
Moico Marcin Niciński Szczegóły
12.09 | 18:20 Prezesi
1 : 2
Złoty Lew Marcin Niciński Szczegóły
08.09 | 20:15 Kuchcik Kuźniki
0 : 0
Parker ESSC Fulanito Andrzej Malec Szczegóły
07.09 | 19:55 Skleptech
0 : 1
Przyjaciele Tifosek Damian Pasternak Szczegóły
06.09 | 20:15 Złoty Lew
4 : 2
Piorun Zaodrze Marcin Niciński Szczegóły
05.09 | 19:10 KP Ogrodomania
3 : 5
Prezesi Andrzej Janikowski Szczegóły

PARTNERZY I SPONSORZY