tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . AWL 11 +22 25
2 . Przyjaciele Tifosek 11 +10 25
3 . Kuchcik Kuźniki 11 +15 24
4 . Blitz Wrocław 11 +9 23
5 . Piorun Zaodrze 11 +12 22
6 . Prezesi 11 -1 17
7 . AWL II 11 +2 15
8 . Złoty Lew 11 -7 13
9 . Moico 11 -9 12
10 . KP Ogrodomania 11 -15 7
11 . Parker ESSC Fulanito 11 -17 5
12 . Skleptech 11 -21 -2
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

LISTA STRZELCÓW

Zdjęcie Imię i nazwisko Pozycja Drużyna Gole
Piotr Buczyński Obrońca Moico 11
Michał Jasiok Napastnik Piorun Zaodrze 10
Radosław Parossa Pomocnik Przyjaciele Tifosek 6
Marcin Lachowicz Napastnik AWL 6
Jakub Lewalski Pomocnik Blitz Wrocław 6
Norbert Tomczyszyn Pomocnik AWL II 6
Artur Kaleta Napastnik Blitz Wrocław 5
Jacek Dudała Pomocnik Kuchcik Kuźniki 5
Piotr Sowiński Obrońca Piorun Zaodrze 5
Michał Kąciak Pomocnik Piorun Zaodrze 5
Alan Adham Obrońca AWL 5
Marcin Brauer Napastnik AWL II 5
Rafał Dzietczyk Obrońca Prezesi 5
Sebastian Rudziński Napastnik Prezesi 5
Konrad Hajdamowicz Napastnik Prezesi 4
Łukasz Bojarski Pomocnik Przyjaciele Tifosek 4
Radosław Kopociński Pomocnik Piorun Zaodrze 4
Piotr Użałowicz Napastnik Kuchcik Kuźniki 4
Michał Rabel Napastnik KP Ogrodomania 4
Adrian Wełna Napastnik Złoty Lew 4
Marcin Gołdyn Pomocnik Złoty Lew 4
Wojciech Ruszkiewicz Obrońca KP Ogrodomania 4
Wojciech Sztandur Obrońca AWL 3
Robert Sąsała Pomocnik AWL 3
Dominik Porczak Napastnik AWL 3
Damian Placek Pomocnik Kuchcik Kuźniki 3
Adam Domek Napastnik Blitz Wrocław 3
Jakub Różanowski Napastnik Blitz Wrocław 3
Mateusz Sienkiewicz Pomocnik Moico 3
Piotr Zając Napastnik Parker ESSC Fulanito 3
Marcin Stachowicz Obrońca Piorun Zaodrze 3
Maciej Padiasek Pomocnik Przyjaciele Tifosek 3
Wojciech Zembaty Pomocnik Prezesi 3
Damian Krajewski Napastnik AWL 3
Kamil Zdanowicz Pomocnik AWL II 3
Dominik Maziarz Pomocnik AWL 2
Szymon Kaczor Napastnik AWL 2
Damian Waliłko Pomocnik AWL 2
Adam Łapeta Pomocnik Skleptech 2
Grzegorz Paukszt Obrońca Prezesi 2
Michał Szczepaniak Napastnik Prezesi 2
Marek Zając Pomocnik Parker ESSC Fulanito 2
Artur Polski Pomocnik Parker ESSC Fulanito 2
Przemysław Stefańczyk Obrońca Blitz Wrocław 2
Michał Tyczyński Napastnik Kuchcik Kuźniki 2
Marcin Janik Napastnik Moico 2
Szymon Jastrzębski Pomocnik KP Ogrodomania 2
Piotr Kuśmierz Napastnik KP Ogrodomania 2
Michał Biskup Pomocnik Blitz Wrocław 2
Adam Łajszczak Pomocnik KP Ogrodomania 2
Robert Małecki Obrońca Kuchcik Kuźniki 2
Łukasz Tracz Pomocnik AWL 2
Michał Goch Napastnik Złoty Lew 2
Łukasz Kopyś Pomocnik Złoty Lew 2
Paweł Pawłowski Napastnik Złoty Lew 2
Piotr Kozaczewski Pomocnik Złoty Lew 2
Marcin Podsędek Napastnik Złoty Lew 1
Michał Hojniak Pomocnik KP Ogrodomania 1
Marcin Maziarz Pomocnik Skleptech 1
Mateusz Gobis Obrońca AWL 1
Jakub Piątek Pomocnik AWL II 1
Maciej Kosma Obrońca Kuchcik Kuźniki 1
Karol Luźny Napastnik KP Ogrodomania 1
Grzegorz Matczyszyn Obrońca Kuchcik Kuźniki 1
Marcin Żarecki Pomocnik Kuchcik Kuźniki 1
Daniel Mosiński Napastnik Kuchcik Kuźniki 1
Michał Pawlaczyk Obrońca Blitz Wrocław 1
Jan Mikoś Obrońca KP Ogrodomania 1
Szymon Jaworski Pomocnik Parker ESSC Fulanito 1
Lech Gwit Obrońca Parker ESSC Fulanito 1
Robert Fąfrowicz Obrońca Piorun Zaodrze 1
Maciej Kąciak Obrońca Piorun Zaodrze 1
Krystian Matejka Pomocnik Piorun Zaodrze 1
Bartłomiej Szczecina Obrońca Piorun Zaodrze 1
Jakub Strojec Napastnik Przyjaciele Tifosek 1
Krzysztof Targoni Napastnik Przyjaciele Tifosek 1
Maciej Szymański Obrońca Przyjaciele Tifosek 1
Sylwester Skalski Pomocnik Przyjaciele Tifosek 1
Mateusz Tkacz Pomocnik Przyjaciele Tifosek 1
Bartłomiej Karpiński Obrońca Prezesi 1
Andrzej Szachniewicz Napastnik Prezesi 1
Tomasz Zajączkowski Bramkarz Skleptech 1
Krzysztof Obliński Obrońca Skleptech 1
Adrian Sobczyk Pomocnik Skleptech 1
Dawid Kasprzycki Obrońca AWL 1
Dawid Olszewski Obrońca AWL II 1
Grzegorz Słomiński Pomocnik AWL II 1
Patryk Dziuba Pomocnik AWL II 1
Daniel Misztuk Napastnik AWL II 1