tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . FC Spec 11 +21 27
2 . Tomtex 11 +15 24
3 . Real Compensación 11 +4 22
4 . Szpilmacherzy 11 +4 20
5 . Wielka Niewiadoma 11 +11 18
6 . Industrial Solutions Group 11 +3 17
7 . AWL Kadra 11 -10 15
8 . ForceGSM 11 +0 13
9 . Old Blue Angels 11 -5 13
10 . Brat Albert 11 -11 13
11 . Omerta Tattoo 11 -15 7
12 . BNY Mellon 11 -17 4
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

Eks. - WYNIKI

28.11 | 19:10 AWL Kadra
1 : 5
Wielka Niewiadoma Tomasz Pondel Szczegóły
22.11 | 20:40 FC Spec
5 : 1
Omerta Tattoo Tomasz Pondel Szczegóły
22.11 | 19:55 Szpilmacherzy
4 : 1
Old Blue Angels Tomasz Pondel Szczegóły
22.11 | 18:25 ForceGSM
2 : 0
Brat Albert Tomasz Pondel Szczegóły
21.11 | 19:55 Industrial Solutions Group
4 : 1
Tomtex Marcin Niciński Szczegóły
20.11 | 18:25 BNY Mellon
1 : 2
Real Compensación Adam Rynkowski Szczegóły
17.11 | 19:00 Real Compensación
7 : 1
AWL Kadra Tomasz Pondel Szczegóły
16.11 | 20:40 Old Blue Angels
2 : 6
ForceGSM Marcin Niciński Szczegóły
15.11 | 19:10 Tomtex
1 : 5
FC Spec Marcin Niciński Szczegóły
15.11 | 18:25 Brat Albert
3 : 1
BNY Mellon Marcin Niciński Szczegóły
14.11 | 19:55 Omerta Tattoo
2 : 4
Szpilmacherzy Andrzej Janikowski Szczegóły
13.11 | 19:10 Wielka Niewiadoma
4 : 5
Industrial Solutions Group Tomasz Pondel Szczegóły
08.11 | 19:55 Szpilmacherzy
4 : 2
Tomtex Adam Rynkowski Szczegóły
08.11 | 19:10 BNY Mellon
2 : 3
Old Blue Angels Adam Rynkowski Szczegóły
07.11 | 20:40 FC Spec
1 : 3
Wielka Niewiadoma Tomasz Pondel Szczegóły
07.11 | 19:55 Industrial Solutions Group
0 : 2
AWL Kadra Tomasz Pondel Szczegóły
06.11 | 20:40 ForceGSM
5 : 5
Omerta Tattoo Tomasz Pondel Szczegóły
06.11 | 18:25 Brat Albert
0 : 2
Real Compensación Tomasz Pondel Szczegóły
26.10 | 20:40 Old Blue Angels
6 : 2
Brat Albert Adam Rynkowski Szczegóły
25.10 | 19:55 Omerta Tattoo
2 : 3
BNY Mellon Marcin Niciński Szczegóły
25.10 | 19:10 Tomtex
3 : 1
ForceGSM Marcin Niciński Szczegóły
24.10 | 20:40 Wielka Niewiadoma
3 : 1
Szpilmacherzy Tomasz Pondel Szczegóły
24.10 | 19:55 AWL Kadra
0 : 3
FC Spec Tomasz Pondel Szczegóły
23.10 | 20:40 Real Compensación
3 : 3
Industrial Solutions Group Damian Pasternak Szczegóły
19.10 | 20:40 Old Blue Angels
1 : 3
Real Compensación Adam Rynkowski Szczegóły
18.10 | 19:55 FC Spec
5 : 3
Industrial Solutions Group Marcin Niciński Szczegóły
18.10 | 19:10 ForceGSM
1 : 3
Wielka Niewiadoma Marcin Niciński Szczegóły
18.10 | 18:25 BNY Mellon
0 : 3
Tomtex Marcin Niciński Szczegóły
17.10 | 20:40 Brat Albert
1 : 8
Omerta Tattoo Tomasz Pondel Szczegóły
17.10 | 19:55 Szpilmacherzy
2 : 1
AWL Kadra Tomasz Pondel Szczegóły
13.10 | 19:00 AWL Kadra
4 : 0
ForceGSM Tomasz Pondel Szczegóły
12.10 | 20:40 Omerta Tattoo
0 : 2
Old Blue Angels Damian Pasternak Szczegóły
12.10 | 19:10 Real Compensación
2 : 6
FC Spec Damian Pasternak Szczegóły
11.10 | 20:40 Industrial Solutions Group
4 : 1
Szpilmacherzy Andrzej Janikowski Szczegóły
11.10 | 19:10 Wielka Niewiadoma
3 : 0
BNY Mellon Andrzej Janikowski Szczegóły
10.10 | 18:25 Tomtex
5 : 3
Brat Albert Marcin Niciński Szczegóły
06.10 | 19:00 ForceGSM
4 : 0
Industrial Solutions Group Tomasz Pondel Szczegóły
04.10 | 20:40 Old Blue Angels
2 : 4
Tomtex Marcin Niciński Szczegóły
04.10 | 19:55 Szpilmacherzy
0 : 4
FC Spec Tomasz Pondel Szczegóły
03.10 | 19:55 Omerta Tattoo
1 : 3
Real Compensación Adam Rynkowski Szczegóły
03.10 | 18:25 Brat Albert
2 : 1
Wielka Niewiadoma Adam Rynkowski Szczegóły
02.10 | 19:10 BNY Mellon
2 : 3
AWL Kadra Tomasz Pondel Szczegóły
28.09 | 19:10 Real Compensación
0 : 1
Szpilmacherzy Adam Rynkowski Szczegóły
27.09 | 20:40 Wielka Niewiadoma
2 : 4
Old Blue Angels Tomasz Pondel Szczegóły
27.09 | 19:55 FC Spec
4 : 3
ForceGSM Tomasz Pondel Szczegóły
27.09 | 18:25 Industrial Solutions Group
4 : 3
BNY Mellon Tomasz Pondel Szczegóły
26.09 | 19:55 Tomtex
2 : 0
Omerta Tattoo Marcin Niciński Szczegóły
26.09 | 19:10 AWL Kadra
0 : 4
Brat Albert Marcin Niciński Szczegóły
21.09 | 20:40 Old Blue Angels
1 : 3
FC Spec Adam Rynkowski Szczegóły
21.09 | 19:10 Wielka Niewiadoma
1 : 2
Real Compensación Adam Rynkowski Szczegóły
20.09 | 19:55 Brat Albert
2 : 2
Szpilmacherzy Adam Rynkowski Szczegóły
19.09 | 19:10 Tomtex
3 : 0
AWL Kadra Marcin Niciński Szczegóły
18.09 | 19:55 Omerta Tattoo
4 : 3
Industrial Solutions Group Tomasz Pondel Szczegóły
18.09 | 18:25 BNY Mellon
1 : 5
ForceGSM Tomasz Pondel Szczegóły
14.09 | 19:10 Old Blue Angels
1 : 2
AWL Kadra Adam Rynkowski Szczegóły
13.09 | 19:10 BNY Mellon
3 : 5
FC Spec Damian Pasternak Szczegóły
13.09 | 18:25 Tomtex
7 : 1
Real Compensación Damian Pasternak Szczegóły
12.09 | 19:55 ForceGSM
1 : 5
Szpilmacherzy Tomasz Pondel Szczegóły
12.09 | 18:25 Omerta Tattoo
0 : 7
Wielka Niewiadoma Tomasz Pondel Szczegóły
11.09 | 19:55 Brat Albert
3 : 7
Industrial Solutions Group Tomasz Pondel Szczegóły
08.09 | 18:15 Real Compensación
2 : 1
ForceGSM Marcin Niciński Szczegóły
07.09 | 20:40 Industrial Solutions Group
3 : 3
Old Blue Angels Tomasz Pondel Szczegóły
07.09 | 19:55 Szpilmacherzy
1 : 1
BNY Mellon Tomasz Pondel Szczegóły
06.09 | 19:55 FC Spec
1 : 4
Brat Albert Andrzej Janikowski Szczegóły
06.09 | 19:10 Tomtex
5 : 1
Wielka Niewiadoma Andrzej Janikowski Szczegóły
05.09 | 19:10 AWL Kadra
3 : 0
Omerta Tattoo Damian Pasternak Szczegóły