tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . PzB 12 +79 36
2 . Astech 12 +46 33
3 . Virtual Team 12 +8 23
4 . Za Bezpieczny Weekend 12 -2 21
5 . Wybrzeże Klatki Schodowej 12 +6 20
6 . Capgemini 12 +5 20
7 . KEA FC 12 +11 17
8 . The Old School 12 +1 17
9 . Czarny Byk 12 +0 14
10 . GSC MDM Rocks 12 -26 12
11 . Awan-Bud Wrocław 12 -34 9
12 . Medserv United 12 -58 6
13 . Dżejson Axabee 12 -36 -12
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

2L - WYNIKI

23.11 | 18:20 Capgemini
3 : 2
Za Bezpieczny Weekend Andrzej Malec Szczegóły
22.11 | 21:00 Astech
7 : 0
Virtual Team Marcin Niciński Szczegóły
22.11 | 19:30 The Old School
5 : 1
GSC MDM Rocks Marcin Niciński Szczegóły
21.11 | 19:10 PzB
4 : 2
Wybrzeże Klatki Schodowej Adam Rynkowski Szczegóły
21.11 | 18:20 Awan-Bud Wrocław
0 : 3
Medserv United Adam Rynkowski Szczegóły
17.11 | 19:30 Astech
0 : 8
PzB Marcin Niciński Szczegóły
16.11 | 19:10 Virtual Team
2 : 2
Czarny Byk Andrzej Malec Szczegóły
15.11 | 21:00 Wybrzeże Klatki Schodowej
4 : 2
Za Bezpieczny Weekend Andrzej Malec Szczegóły
15.11 | 18:40 Awan-Bud Wrocław
0 : 2
Capgemini Andrzej Malec Szczegóły
14.11 | 18:20 Medserv United
0 : 4
The Old School Tomasz Pondel Szczegóły
10.11 | 20:15 GSC MDM Rocks
2 : 7
KEA FC Damian Pasternak Szczegóły
09.11 | 20:40 Za Bezpieczny Weekend
0 : 5
Astech Adam Rynkowski Szczegóły
09.11 | 18:20 Czarny Byk
1 : 4
PzB Adam Rynkowski Szczegóły
08.11 | 19:30 Wybrzeże Klatki Schodowej
3 : 0
Awan-Bud Wrocław Marcin Niciński Szczegóły
07.11 | 18:20 The Old School
1 : 0
Capgemini Damian Pasternak Szczegóły
06.11 | 19:10 KEA FC
4 : 2
Czarny Byk Andrzej Janikowski Szczegóły
06.11 | 18:20 Awan-Bud Wrocław
0 : 4
Za Bezpieczny Weekend Andrzej Janikowski Szczegóły
03.11 | 20:15 Astech
3 : 0
GSC MDM Rocks Andrzej Malec Szczegóły
02.11 | 18:20 PzB
3 : 0
The Old School Adam Rynkowski Szczegóły
30.10 | 19:55 Medserv United
2 : 3
Wybrzeże Klatki Schodowej Andrzej Malec Szczegóły
27.10 | 19:50 Virtual Team
3 : 0
Awan-Bud Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
25.10 | 19:30 Wybrzeże Klatki Schodowej
4 : 2
KEA FC Andrzej Janikowski Szczegóły
25.10 | 18:40 Za Bezpieczny Weekend
0 : 6
PzB Andrzej Janikowski Szczegóły
24.10 | 18:20 Czarny Byk
1 : 0
The Old School Marcin Niciński Szczegóły
23.10 | 22:00 Dżejson Axabee
0 : 3
KEA FC Adrian Miedziński Szczegóły
23.10 | 21:50 Virtual Team
3 : 0
Dżejson Axabee Adrian Miedziński Szczegóły
23.10 | 21:40 Dżejson Axabee
0 : 3
Medserv United Adrian Miedziński Szczegóły
23.10 | 21:30 Dżejson Axabee
0 : 3
GSC MDM Rocks Adrian Miedziński Szczegóły
23.10 | 20:40 GSC MDM Rocks
1 : 5
Capgemini Andrzej Malec Szczegóły
23.10 | 18:20 Dżejson Axabee
0 : 3
Astech Andrzej Malec Szczegóły
20.10 | 20:40 Medserv United
0 : 8
Virtual Team Andrzej Janikowski Szczegóły
18.10 | 19:30 Awan-Bud Wrocław
3 : 0
Dżejson Axabee Adam Rynkowski Szczegóły
17.10 | 20:40 KEA FC
2 : 3
Za Bezpieczny Weekend Marcin Niciński Szczegóły
17.10 | 19:10 PzB
7 : 0
GSC MDM Rocks Marcin Niciński Szczegóły
16.10 | 19:10 Capgemini
5 : 2
Czarny Byk Marcin Niciński Szczegóły
13.10 | 20:15 KEA FC
2 : 3
Astech Marcin Niciński Szczegóły
13.10 | 18:40 PzB
16 : 0
Awan-Bud Wrocław Marcin Niciński Szczegóły
12.10 | 18:20 Capgemini
4 : 0
Medserv United Andrzej Janikowski Szczegóły
11.10 | 21:00 The Old School
3 : 4
Virtual Team Andrzej Malec Szczegóły
10.10 | 18:20 Dżejson Axabee
0 : 3
Czarny Byk Andrzej Malec Szczegóły
09.10 | 19:10 Wybrzeże Klatki Schodowej
1 : 2
GSC MDM Rocks Adam Rynkowski Szczegóły
04.10 | 20:15 The Old School
3 : 3
Wybrzeże Klatki Schodowej Adam Rynkowski Szczegóły
04.10 | 18:40 Virtual Team
1 : 6
PzB Adam Rynkowski Szczegóły
03.10 | 18:20 Czarny Byk
2 : 3
Za Bezpieczny Weekend Marcin Niciński Szczegóły
02.10 | 20:40 Astech
6 : 1
Awan-Bud Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
02.10 | 19:55 KEA FC
7 : 1
Medserv United Andrzej Malec Szczegóły
02.10 | 18:20 Dżejson Axabee
0 : 3
Capgemini Andrzej Malec Szczegóły
28.09 | 19:10 Za Bezpieczny Weekend
2 : 1
The Old School Andrzej Janikowski Szczegóły
27.09 | 19:30 GSC MDM Rocks
0 : 5
Czarny Byk Marcin Niciński Szczegóły
27.09 | 18:40 Wybrzeże Klatki Schodowej
4 : 3
Capgemini Marcin Niciński Szczegóły
26.09 | 19:55 Medserv United
0 : 13
Astech Adam Rynkowski Szczegóły
25.09 | 19:55 Virtual Team
3 : 2
KEA FC Adam Rynkowski Szczegóły
25.09 | 18:20 Dżejson Axabee
0 : 3
PzB Adam Rynkowski Szczegóły
21.09 | 20:40 The Old School
2 : 0
Awan-Bud Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
21.09 | 19:10 PzB
5 : 3
KEA FC Andrzej Malec Szczegóły
20.09 | 21:00 Astech
4 : 3
Wybrzeże Klatki Schodowej Andrzej Malec Szczegóły
20.09 | 18:40 Czarny Byk
9 : 2
Medserv United Andrzej Malec Szczegóły
19.09 | 19:10 Za Bezpieczny Weekend
3 : 0
Dżejson Axabee Damian Pasternak Szczegóły
18.09 | 20:40 GSC MDM Rocks
1 : 5
Virtual Team Adam Rynkowski Szczegóły
18.09 | 19:55 Capgemini
2 : 5
Astech Adam Rynkowski Szczegóły
15.09 | 19:30 Astech
7 : 0
The Old School Andrzej Janikowski Szczegóły
14.09 | 19:20 KEA FC
2 : 2
Capgemini Marcin Niciński Szczegóły
14.09 | 18:30 Medserv United
1 : 4
GSC MDM Rocks Marcin Niciński Szczegóły
12.09 | 19:10 Awan-Bud Wrocław
1 : 0
Czarny Byk Marcin Niciński Szczegóły
11.09 | 20:40 Virtual Team
2 : 4
Za Bezpieczny Weekend Adam Rynkowski Szczegóły
11.09 | 19:55 Dżejson Axabee
0 : 3
Wybrzeże Klatki Schodowej Adam Rynkowski Szczegóły
08.09 | 21:00 GSC MDM Rocks
1 : 3
Awan-Bud Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
08.09 | 18:40 Capgemini
0 : 7
PzB Andrzej Malec Szczegóły
07.09 | 18:20 Za Bezpieczny Weekend
3 : 2
Medserv United Damian Pasternak Szczegóły
06.09 | 19:30 Wybrzeże Klatki Schodowej
0 : 2
Virtual Team Marcin Niciński Szczegóły
05.09 | 20:40 The Old School
1 : 1
KEA FC Andrzej Janikowski Szczegóły
05.09 | 19:55 Czarny Byk
1 : 7
Astech Andrzej Janikowski Szczegóły
01.09 | 19:25 Medserv United
0 : 17
PzB Andrzej Malec Szczegóły
01.09 | 18:40 Za Bezpieczny Weekend
2 : 3
GSC MDM Rocks Andrzej Malec Szczegóły
31.08 | 20:40 Virtual Team
1 : 1
Capgemini Andrzej Malec Szczegóły
31.08 | 18:20 Dżejson Axabee
0 : 3
The Old School Andrzej Malec Szczegóły
30.08 | 21:00 Awan-Bud Wrocław
1 : 3
KEA FC Marcin Niciński Szczegóły
30.08 | 18:40 Wybrzeże Klatki Schodowej
0 : 0
Czarny Byk Marcin Niciński Szczegóły