tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . PzB 12 +79 36
2 . Astech 12 +46 33
3 . Virtual Team 12 +8 23
4 . Za Bezpieczny Weekend 12 -2 21
5 . Wybrzeże Klatki Schodowej 12 +6 20
6 . Capgemini 12 +5 20
7 . KEA FC 12 +11 17
8 . The Old School 12 +1 17
9 . Czarny Byk 12 +0 14
10 . GSC MDM Rocks 12 -26 12
11 . Awan-Bud Wrocław 12 -34 9
12 . Medserv United 12 -58 6
13 . Dżejson Axabee 12 -36 -12
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

LISTA STRZELCÓW

Zdjęcie Imię i nazwisko Pozycja Drużyna Gole
Mateusz Mrowiec Napastnik PzB 35
Dawid Fabisz Napastnik Astech 14
Rafał Pilarczyk Pomocnik KEA FC 14
Mateusz Żak Napastnik PzB 14
Michał Bednarczuk Napastnik Virtual Team 10
Przemysław Matuszny Pomocnik Czarny Byk 9
Miłosz Stępień Pomocnik PzB 9
Marek Tomczak Bramkarz Za Bezpieczny Weekend 9
Filip Piasecki Napastnik Astech 8
Robert Cieślik Napastnik Wybrzeże Klatki Schodowej 7
Mateusz Dobrowolski Napastnik Capgemini 7
Aleksander Darmochwał Pomocnik Astech 7
Michał Stokłosa Napastnik Capgemini 7
Tomasz Ilnicki Pomocnik Astech 6
Łukasz Galan Napastnik KEA FC 6
Maksym Rembiok Pomocnik PzB 6
Bartosz Rodziewicz Napastnik Medserv United 5
Piotr Krawczyk Pomocnik Za Bezpieczny Weekend 5
Robert Leszczyński Napastnik Wybrzeże Klatki Schodowej 5
Paweł Rybiałek Pomocnik Capgemini 5
Mateusz Michułka Pomocnik GSC MDM Rocks 5
Maciej Kopeć Napastnik Czarny Byk 5
Kamil Kobiera Pomocnik Wybrzeże Klatki Schodowej 4
Roman Wisiecki Obrońca The Old School 4
Patryk Pawełek Pomocnik KEA FC 4
Łukasz Tomczak Obrońca GSC MDM Rocks 4
Michał Strykowski Napastnik Czarny Byk 4
Grzegorz Dancewicz Napastnik Astech 4
Dawid Fronczek Pomocnik Astech 4
Jan Gruca Pomocnik Virtual Team 4
Wojciech Budnik Obrońca Za Bezpieczny Weekend 4
Sebastian Jarząbek Pomocnik Medserv United 4
Łukasz Stępień Pomocnik PzB 3
Patryk Wieczorek Obrońca PzB 3
Karol Starczewski Obrońca PzB 3
Marek Sobolewski Pomocnik Capgemini 3
Łukasz Kucajda Napastnik Virtual Team 3
Michał Kowalski Pomocnik Za Bezpieczny Weekend 3
Marcin Kaczor Pomocnik Wybrzeże Klatki Schodowej 3
Marek Oborzyński Obrońca Astech 3
Robert Puchała Napastnik Astech 3
Valentyn Zemlyak Pomocnik Awan-Bud Wrocław 3
Rafał Wolan Pomocnik Czarny Byk 3
Krzysztof Filip Obrońca The Old School 3
Paweł Bolesta Napastnik The Old School 3
Mateusz Matuszny Obrońca Czarny Byk 3
Bartosz Terka Pomocnik The Old School 2
Wiktor Smoter Pomocnik Astech 2
Krystian Jarząb Pomocnik PzB 2
Łukasz Łusiak Obrońca Virtual Team 2
Arkadiusz Węckowski Obrońca KEA FC 2
Grzegorz Skiba Pomocnik KEA FC 2
Tomasz Purtak Pomocnik Capgemini 2
Piotr Jakubowski Napastnik Astech 2
Marek Słonecki Pomocnik Astech 2
Dominik Kaczmar Pomocnik Wybrzeże Klatki Schodowej 2
Waldemar Zubik Napastnik Virtual Team 2
Łukasz Barcikowski Pomocnik Virtual Team 2
Michał Sopyło Pomocnik Virtual Team 2
Michał Lotka Napastnik PzB 2
Maciej Okoń Obrońca PzB 2
Sebastian Wachowiak Pomocnik Medserv United 1
Bartosz Łysek Obrońca PzB 1
Marcin Ławicki Bramkarz Virtual Team 1
Mateusz Hadam Pomocnik Virtual Team 1
Paweł Kleszcz Pomocnik Virtual Team 1
Krzysztof Smulski Obrońca Wybrzeże Klatki Schodowej 1
Grzegorz Krupa Obrońca Wybrzeże Klatki Schodowej 1
Sebastian Słomiński Napastnik Wybrzeże Klatki Schodowej 1
Wojciech Tomaszewski Napastnik Za Bezpieczny Weekend 1
Sebastian Staśkiewicz Napastnik The Old School 1
Kacper Kozieł Obrońca Za Bezpieczny Weekend 1
Karol Budnik Obrońca Za Bezpieczny Weekend 1
Krzysztof Olejnik Obrońca Astech 1
Marcin Krzyżanowski Obrońca Astech 1
Michał Kos Obrońca Astech 1
Krzysztof Samson Napastnik Capgemini 1
Przemysław Łuszkiewicz Obrońca Capgemini 1
Ivan Ivanishak Napastnik Awan-Bud Wrocław 1
Yaroslaw Humennyi Obrońca Awan-Bud Wrocław 1
Marcin Truchan Pomocnik KEA FC 1
Rafał Müller Obrońca KEA FC 1
Mariusz Więckowski Napastnik KEA FC 1
Adrian Markowski Napastnik KEA FC 1
Kacper Wilk Pomocnik KEA FC 1
Rafał Góreczny Pomocnik GSC MDM Rocks 1
Andrzej Kosiński Obrońca GSC MDM Rocks 1
Krzysztof Tyrakowski Pomocnik GSC MDM Rocks 1
Leonardo Sona Pomocnik GSC MDM Rocks 1
Jarosław Grabowski Napastnik GSC MDM Rocks 1
Dariusz Szałecki Obrońca KEA FC 1
Sebastian Grzebski Napastnik Medserv United 1
Łukasz Kucharski Obrońca The Old School 1
Cezary Karolczak Obrońca KEA FC 1
Kacper Całka Napastnik The Old School 1
Michał Kordas Napastnik The Old School 1
Roland Kalajew Pomocnik The Old School 1
Marcin Korbel Pomocnik Czarny Byk 1
Mateusz Szubert Obrońca PzB 1
Oleksandr Ostapiv Pomocnik Awan-Bud Wrocław 1
Aydin Benek Pomocnik Virtual Team 1
Łukasz Gliniecki Pomocnik Virtual Team 1