tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . FC Zbieranina 12 +42 27
2 . Wratislavia-Bio 12 +22 27
3 . Azzurrobianco 12 +19 25
4 . Wolves Wrocław 12 +12 20
5 . 3M 12 +10 20
6 . JaCierpieDole FC 12 -4 19
7 . Leroy Merlin Wrocław 12 +3 17
8 . Klueh 12 -2 17
9 . Rycerze Ni 12 -12 17
10 . CSWIiCH 12 -5 11
11 . FC Velicante Wrocław 12 -31 8
12 . Axiom United 12 -37 7
13 . FC AmRest 12 -17 6
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

1L - WYNIKI

24.11 | 21:00 JaCierpieDole FC
5 : 3
Rycerze Ni Andrzej Janikowski Szczegóły
23.11 | 19:55 3M
2 : 0
Wolves Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
21.11 | 19:55 Leroy Merlin Wrocław
4 : 2
JaCierpieDole FC Adam Rynkowski Szczegóły
20.11 | 20:40 Leroy Merlin Wrocław
5 : 1
CSWIiCH Andrzej Janikowski Szczegóły
20.11 | 19:55 FC Zbieranina
12 : 0
FC Velicante Wrocław Andrzej Janikowski Szczegóły
20.11 | 18:20 Klueh
3 : 0
FC AmRest Andrzej Janikowski Szczegóły
17.11 | 20:15 3M
1 : 2
JaCierpieDole FC Marcin Niciński Szczegóły
16.11 | 20:40 Axiom United
3 : 9
Wratislavia-Bio Andrzej Malec Szczegóły
16.11 | 19:55 FC AmRest
1 : 2
Rycerze Ni Andrzej Malec Szczegóły
16.11 | 18:20 FC Velicante Wrocław
1 : 6
Azzurrobianco Andrzej Malec Szczegóły
15.11 | 19:30 Wolves Wrocław
4 : 1
Leroy Merlin Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
13.11 | 19:10 Axiom United
5 : 3
CSWIiCH Adam Rynkowski Szczegóły
10.11 | 18:40 Azzurrobianco
3 : 2
Klueh Damian Pasternak Szczegóły
08.11 | 21:00 Axiom United
0 : 2
Wolves Wrocław Marcin Niciński Szczegóły
08.11 | 18:40 FC Zbieranina
3 : 1
Klueh Marcin Niciński Szczegóły
07.11 | 19:55 FC AmRest
2 : 3
3M Damian Pasternak Szczegóły
07.11 | 19:10 CSWIiCH
2 : 3
Wratislavia-Bio Damian Pasternak Szczegóły
06.11 | 20:40 Rycerze Ni
0 : 6
FC Zbieranina Andrzej Janikowski Szczegóły
03.11 | 20:55 JaCierpieDole FC
0 : 4
Azzurrobianco Andrzej Malec Szczegóły
02.11 | 20:40 Wolves Wrocław
4 : 0
FC Velicante Wrocław Adam Rynkowski Szczegóły
30.10 | 20:40 FC Zbieranina
7 : 1
FC AmRest Andrzej Malec Szczegóły
30.10 | 19:10 Wratislavia-Bio
4 : 0
Rycerze Ni Andrzej Malec Szczegóły
30.10 | 18:20 Klueh
3 : 2
CSWIiCH Andrzej Malec Szczegóły
27.10 | 20:40 CSWIiCH
5 : 0
JaCierpieDole FC Andrzej Malec Szczegóły
26.10 | 19:55 FC Velicante Wrocław
0 : 5
3M Andrzej Janikowski Szczegóły
26.10 | 18:20 Rycerze Ni
4 : 7
Klueh Andrzej Janikowski Szczegóły
25.10 | 21:00 FC AmRest
1 : 3
Wratislavia-Bio Andrzej Janikowski Szczegóły
23.10 | 19:55 Axiom United
1 : 8
FC Zbieranina Andrzej Malec Szczegóły
23.10 | 19:10 Azzurrobianco
2 : 2
Leroy Merlin Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
20.10 | 19:50 3M
1 : 2
Rycerze Ni Andrzej Janikowski Szczegóły
19.10 | 18:20 Wratislavia-Bio
6 : 2
Azzurrobianco Andrzej Malec Szczegóły
18.10 | 21:00 Wolves Wrocław
6 : 4
FC AmRest Adam Rynkowski Szczegóły
18.10 | 20:15 FC Velicante Wrocław
0 : 1
Axiom United Adam Rynkowski Szczegóły
17.10 | 18:20 Klueh
4 : 3
Leroy Merlin Wrocław Marcin Niciński Szczegóły
16.10 | 20:40 FC Zbieranina
8 : 3
CSWIiCH Marcin Niciński Szczegóły
13.10 | 21:00 Axiom United
1 : 1
JaCierpieDole FC Marcin Niciński Szczegóły
12.10 | 19:55 FC Zbieranina
6 : 1
3M Andrzej Janikowski Szczegóły
11.10 | 19:30 Wratislavia-Bio
4 : 1
Wolves Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
10.10 | 19:55 FC Velicante Wrocław
3 : 2
Klueh Andrzej Malec Szczegóły
09.10 | 19:55 Leroy Merlin Wrocław
3 : 1
FC AmRest Adam Rynkowski Szczegóły
09.10 | 18:20 Azzurrobianco
8 : 1
Rycerze Ni Adam Rynkowski Szczegóły
06.10 | 20:40 JaCierpieDole FC
0 : 2
Wolves Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
06.10 | 19:50 Klueh
1 : 1
3M Andrzej Malec Szczegóły
06.10 | 19:00 Azzurrobianco
6 : 1
Axiom United Andrzej Malec Szczegóły
04.10 | 21:00 Leroy Merlin Wrocław
1 : 2
FC Velicante Wrocław Adam Rynkowski Szczegóły
04.10 | 19:30 FC AmRest
1 : 6
CSWIiCH Adam Rynkowski Szczegóły
02.10 | 19:10 Wratislavia-Bio
5 : 5
FC Zbieranina Andrzej Malec Szczegóły
29.09 | 20:40 FC AmRest
0 : 3
JaCierpieDole FC Andrzej Malec Szczegóły
28.09 | 20:40 Wolves Wrocław
1 : 4
FC Zbieranina Andrzej Janikowski Szczegóły
28.09 | 19:55 3M
7 : 0
Axiom United Andrzej Janikowski Szczegóły
27.09 | 21:00 FC Velicante Wrocław
1 : 1
Wratislavia-Bio Marcin Niciński Szczegóły
26.09 | 19:10 Rycerze Ni
1 : 1
Leroy Merlin Wrocław Adam Rynkowski Szczegóły
26.09 | 18:20 CSWIiCH
3 : 6
Azzurrobianco Adam Rynkowski Szczegóły
25.09 | 20:40 Axiom United
2 : 5
Klueh Adam Rynkowski Szczegóły
22.09 | 20:40 JaCierpieDole FC
3 : 0
FC Zbieranina Andrzej Janikowski Szczegóły
22.09 | 19:00 Klueh
3 : 3
Wratislavia-Bio Andrzej Janikowski Szczegóły
21.09 | 19:55 Leroy Merlin Wrocław
3 : 4
3M Andrzej Malec Szczegóły
21.09 | 18:20 CSWIiCH
3 : 0
FC Velicante Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
20.09 | 19:30 Azzurrobianco
2 : 1
Wolves Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
18.09 | 19:10 Rycerze Ni
4 : 0
Axiom United Adam Rynkowski Szczegóły
15.09 | 21:00 JaCierpieDole FC
3 : 5
Wratislavia-Bio Andrzej Janikowski Szczegóły
15.09 | 20:15 3M
6 : 4
Azzurrobianco Andrzej Janikowski Szczegóły
15.09 | 18:40 Axiom United
3 : 4
Leroy Merlin Wrocław Andrzej Janikowski Szczegóły
13.09 | 21:00 FC Velicante Wrocław
2 : 3
JaCierpieDole FC Andrzej Malec Szczegóły
13.09 | 19:30 Wolves Wrocław
1 : 1
CSWIiCH Andrzej Malec Szczegóły
13.09 | 18:40 Axiom United
2 : 7
FC AmRest Andrzej Malec Szczegóły
11.09 | 19:10 FC Zbieranina
5 : 4
Leroy Merlin Wrocław Adam Rynkowski Szczegóły
11.09 | 18:20 FC Velicante Wrocław
0 : 2
Rycerze Ni Adam Rynkowski Szczegóły
08.09 | 19:30 3M
1 : 1
CSWIiCH Andrzej Malec Szczegóły
07.09 | 20:40 Rycerze Ni
1 : 1
Wolves Wrocław Damian Pasternak Szczegóły
07.09 | 19:10 Azzurrobianco
4 : 2
FC Zbieranina Damian Pasternak Szczegóły
06.09 | 21:00 JaCierpieDole FC
2 : 1
Klueh Marcin Niciński Szczegóły
06.09 | 18:40 Leroy Merlin Wrocław
3 : 2
Wratislavia-Bio Marcin Niciński Szczegóły
05.09 | 18:20 FC AmRest
2 : 2
FC Velicante Wrocław Andrzej Janikowski Szczegóły
31.08 | 19:55 3M
0 : 1
Wratislavia-Bio Andrzej Malec Szczegóły
31.08 | 19:10 Rycerze Ni
4 : 2
CSWIiCH Andrzej Malec Szczegóły
30.08 | 20:15 FC AmRest
4 : 1
Azzurrobianco Marcin Niciński Szczegóły
30.08 | 19:30 Wolves Wrocław
9 : 1
Klueh Marcin Niciński Szczegóły

PARTNERZY I SPONSORZY