tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . BNY Mellon 11 +31 31
2 . SolidGrowth Finance 11 +24 23
3 . WSOWLąd 11 +17 21
4 . Visionica 11 +10 21
5 . Real Compensación (WLB) 11 +11 19
6 . FC Lufy 11 +9 17
7 . Brzmienie Miasta 11 -4 14
8 . Geostandard Wrocław 11 -5 12
9 . Armia Zbawienia 11 -19 8
10 . FC ŻWiR 11 -36 6
11 . Becton Dickinson 11 -16 5
12 . Bulik Trans 11 -22 5
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

WLB2 - WYNIKI

25.11 | 18:15 FC Lufy
2 : 4
WSOWLąd Tomasz Pondel Szczegóły
24.11 | 20:40 SolidGrowth Finance
5 : 1
Becton Dickinson Adrian Miedziński Szczegóły
24.11 | 19:10 Geostandard Wrocław
2 : 6
Visionica Adrian Miedziński Szczegóły
22.11 | 20:40 Visionica
3 : 1
Armia Zbawienia Tomasz Pondel Szczegóły
22.11 | 19:55 FC ŻWiR
0 : 2
Bulik Trans Tomasz Pondel Szczegóły
22.11 | 19:10 Real Compensación (WLB)
0 : 2
BNY Mellon Tomasz Pondel Szczegóły
22.11 | 18:25 Geostandard Wrocław
4 : 4
Brzmienie Miasta Tomasz Pondel Szczegóły
21.11 | 20:45 Armia Zbawienia
1 : 4
SolidGrowth Finance Marcin Niciński Szczegóły
18.11 | 18:15 WSOWLąd
0 : 0
Visionica Marcin Niciński Szczegóły
17.11 | 19:10 Bulik Trans
0 : 3
FC Lufy Marcin Niciński Szczegóły
17.11 | 18:25 BNY Mellon
4 : 1
Geostandard Wrocław Marcin Niciński Szczegóły
15.11 | 19:10 Becton Dickinson
1 : 4
Real Compensación (WLB) Damian Pasternak Szczegóły
15.11 | 18:25 Brzmienie Miasta
6 : 3
FC ŻWiR Damian Pasternak Szczegóły
09.11 | 19:55 Becton Dickinson
1 : 3
FC ŻWiR Adam Rynkowski Szczegóły
09.11 | 18:25 BNY Mellon
3 : 0
FC Lufy Adam Rynkowski Szczegóły
08.11 | 19:10 Brzmienie Miasta
6 : 5
Bulik Trans Marcin Niciński Szczegóły
08.11 | 18:25 Visionica
5 : 4
Real Compensación (WLB) Marcin Niciński Szczegóły
04.11 | 18:15 WSOWLąd
1 : 1
SolidGrowth Finance Tomasz Pondel Szczegóły
03.11 | 19:55 Armia Zbawienia
3 : 1
Geostandard Wrocław Tomasz Pondel Szczegóły
03.11 | 18:25 Visionica
0 : 3
BNY Mellon Tomasz Pondel Szczegóły
02.11 | 19:10 FC Lufy
5 : 1
FC ŻWiR Damian Pasternak Szczegóły
28.10 | 19:05 Real Compensación (WLB)
0 : 2
SolidGrowth Finance Tomasz Pondel Szczegóły
27.10 | 20:40 Bulik Trans
2 : 2
WSOWLąd Tomasz Pondel Szczegóły
27.10 | 19:55 FC ŻWiR
2 : 1
Armia Zbawienia Tomasz Pondel Szczegóły
26.10 | 18:25 FC Lufy
6 : 2
Becton Dickinson Tomasz Pondel Szczegóły
25.10 | 18:25 Brzmienie Miasta
2 : 3
WSOWLąd Marcin Niciński Szczegóły
21.10 | 19:05 Armia Zbawienia
1 : 1
FC Lufy Adrian Miedziński Szczegóły
21.10 | 18:15 WSOWLąd
3 : 2
Real Compensación (WLB) Adrian Miedziński Szczegóły
20.10 | 20:40 Visionica
8 : 2
FC ŻWiR Damian Pasternak Szczegóły
20.10 | 18:25 Becton Dickinson
2 : 2
Bulik Trans Damian Pasternak Szczegóły
19.10 | 18:25 BNY Mellon
2 : 1
Brzmienie Miasta Adam Rynkowski Szczegóły
18.10 | 20:40 SolidGrowth Finance
4 : 1
Geostandard Wrocław Adam Rynkowski Szczegóły
14.10 | 18:15 Real Compensación (WLB)
2 : 1
Armia Zbawienia Damian Pasternak Szczegóły
13.10 | 20:40 Bulik Trans
2 : 4
BNY Mellon Tomasz Pondel Szczegóły
12.10 | 20:40 SolidGrowth Finance
1 : 3
Visionica Adam Rynkowski Szczegóły
12.10 | 18:25 FC Lufy
2 : 0
Brzmienie Miasta Adam Rynkowski Szczegóły
07.10 | 18:15 Geostandard Wrocław
1 : 4
Real Compensación (WLB) Damian Pasternak Szczegóły
06.10 | 18:25 BNY Mellon
2 : 2
WSOWLąd Marcin Niciński Szczegóły
05.10 | 20:40 Bulik Trans
3 : 5
Armia Zbawienia Adam Rynkowski Szczegóły
04.10 | 18:25 Brzmienie Miasta
2 : 0
Becton Dickinson Adam Rynkowski Szczegóły
03.10 | 20:40 FC Lufy
7 : 1
Visionica Tomasz Pondel Szczegóły
03.10 | 19:55 FC ŻWiR
1 : 6
SolidGrowth Finance Tomasz Pondel Szczegóły
30.09 | 18:15 WSOWLąd
2 : 2
Geostandard Wrocław Damian Pasternak Szczegóły
29.09 | 20:40 SolidGrowth Finance
2 : 2
FC Lufy Andrzej Janikowski Szczegóły
27.09 | 20:40 Visionica
5 : 1
Bulik Trans Tomasz Pondel Szczegóły
27.09 | 19:10 Armia Zbawienia
0 : 4
Brzmienie Miasta Tomasz Pondel Szczegóły
27.09 | 18:25 Geostandard Wrocław
4 : 2
FC Lufy Tomasz Pondel Szczegóły
26.09 | 20:40 Real Compensación (WLB)
4 : 0
FC ŻWiR Tomasz Pondel Szczegóły
26.09 | 18:25 Becton Dickinson
2 : 3
BNY Mellon Tomasz Pondel Szczegóły
23.09 | 18:15 FC Lufy
1 : 4
Real Compensación (WLB) Adam Rynkowski Szczegóły
22.09 | 18:25 Becton Dickinson
3 : 3
WSOWLąd Tomasz Pondel Szczegóły
21.09 | 20:40 Bulik Trans
0 : 5
SolidGrowth Finance Tomasz Pondel Szczegóły
21.09 | 19:10 Brzmienie Miasta
5 : 5
Visionica Tomasz Pondel Szczegóły
20.09 | 19:10 FC ŻWiR
2 : 3
Geostandard Wrocław Adam Rynkowski Szczegóły
19.09 | 19:10 BNY Mellon
7 : 0
Armia Zbawienia Damian Pasternak Szczegóły
15.09 | 20:40 Real Compensación (WLB)
1 : 1
Bulik Trans Marcin Niciński Szczegóły
14.09 | 19:10 Armia Zbawienia
2 : 2
Becton Dickinson Marcin Niciński Szczegóły
13.09 | 20:40 SolidGrowth Finance
8 : 1
Brzmienie Miasta Tomasz Pondel Szczegóły
12.09 | 19:10 FC ŻWiR
1 : 7
BNY Mellon Damian Pasternak Szczegóły
12.09 | 18:25 Geostandard Wrocław
1 : 1
Becton Dickinson Damian Pasternak Szczegóły
09.09 | 19:05 WSOWLąd
8 : 0
FC ŻWiR Damian Pasternak Szczegóły
08.09 | 19:55 BNY Mellon
3 : 0
SolidGrowth Finance Tomasz Pondel Szczegóły
08.09 | 18:25 Becton Dickinson
3 : 3
Visionica Tomasz Pondel Szczegóły
07.09 | 18:25 Brzmienie Miasta
1 : 4
Real Compensación (WLB) Damian Pasternak Szczegóły
06.09 | 20:40 Bulik Trans
0 : 7
Geostandard Wrocław Tomasz Pondel Szczegóły
06.09 | 18:25 Armia Zbawienia
2 : 7
WSOWLąd Tomasz Pondel Szczegóły

PARTNERZY I SPONSORZY