tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . BNY Mellon 11 +31 31
2 . SolidGrowth Finance 11 +24 23
3 . WSOWLąd 11 +17 21
4 . Visionica 11 +10 21
5 . Real Compensación (WLB) 11 +11 19
6 . FC Lufy 11 +9 17
7 . Brzmienie Miasta 11 -4 14
8 . Geostandard Wrocław 11 -5 12
9 . Armia Zbawienia 11 -19 8
10 . FC ŻWiR 11 -36 6
11 . Becton Dickinson 11 -16 5
12 . Bulik Trans 11 -22 5
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

LISTA STRZELCÓW

Zdjęcie Imię i nazwisko Pozycja Drużyna Gole
Wojciech Pawłowski Napastnik SolidGrowth Finance 13
Adrian Kondratowicz Napastnik Brzmienie Miasta 10
Mikołaj Kaźmierczak Pomocnik Visionica 9
Rafał Biel Pomocnik Armia Zbawienia 8
Marcel Schmidt Pomocnik Brzmienie Miasta 8
Richard Fleming Napastnik BNY Mellon 8
Dominik Wojciech Napastnik BNY Mellon 8
Piotr Kalemba Obrońca BNY Mellon 7
Łukasz Andrzejczak Obrońca Brzmienie Miasta 7
Piotr Szczurek Napastnik Geostandard Wrocław 7
Ihor Shtaba Pomocnik Real Compensación (WLB) 7
Wojciech Kuc Pomocnik Becton Dickinson 6
Jarosław Patałuch Pomocnik WSOWLąd 6
Igor Białkowski Pomocnik FC Lufy 6
Rafał Pilarczyk Napastnik SolidGrowth Finance 6
Jacek Kocur Napastnik Visionica 6
Jerzy Luty Napastnik Visionica 6
Przemysław Siuchniński Napastnik Real Compensación (WLB) 6
Damian Waliłko Napastnik WSOWLąd 6
Marcin Kozłowski Napastnik WSOWLąd 5
Jesus Lopez Garcia Pomocnik WSOWLąd 5
Grzegorz Skiba Pomocnik SolidGrowth Finance 5
Nażad Asaad Pomocnik Visionica 5
Cian Fleming Obrońca BNY Mellon 5
Łukasz Szermeta Obrońca FC Lufy 5
Alan Adham Obrońca FC Lufy 5
Michał Mielcarski Obrońca Geostandard Wrocław 5
Krzysztof Szczurek Napastnik Geostandard Wrocław 5
Jan Wan Napastnik Real Compensación (WLB) 4
Łukasz Łukasik Pomocnik Real Compensación (WLB) 4
Mariusz Szczurek Pomocnik Geostandard Wrocław 4
Zbigniew Lichocki Napastnik FC ŻWiR 4
Jarosław Fedyczkowski Napastnik FC ŻWiR 4
Piotr Matlak Napastnik BNY Mellon 4
Michał Syska Pomocnik Visionica 4
Przemysław Pozowski Obrońca Visionica 4
Łukasz Więckiewicz Pomocnik FC Lufy 4
Jacek Żyliński Obrońca SolidGrowth Finance 4
Piotr Pławiński Obrońca Bulik Trans 3
Marcin Ziemlański Pomocnik Geostandard Wrocław 3
Kamil Błaszczuk Napastnik FC ŻWiR 3
Łukasz Lesiuk Pomocnik WSOWLąd 3
Maciej Chojnacki Pomocnik SolidGrowth Finance 3
Arkadiusz Grubiak Pomocnik SolidGrowth Finance 3
Seweryn Jański Napastnik Visionica 3
Michał Dranka Pomocnik BNY Mellon 3
Bartłomiej Kądziołka Napastnik Bulik Trans 3
Michał Kuziomko Obrońca Bulik Trans 3
Ilyas Slami Pomocnik Becton Dickinson 3
Michał Antoniszyn Napastnik Becton Dickinson 3
Rafał Osowski Obrońca Armia Zbawienia 3
Konrad Hylewicz Napastnik Brzmienie Miasta 2
Kamil Domagalski Pomocnik Bulik Trans 2
Tomasz Huber Obrońca Becton Dickinson 2
Arkadiusz Barski Napastnik Armia Zbawienia 2
Darusz Olszanowski Obrońca Bulik Trans 2
Robert Olej Napastnik FC ŻWiR 2
Daniel Maj Napastnik Geostandard Wrocław 2
Wojciech Kowalewski Obrońca Real Compensación (WLB) 2
Paweł Wójcik Obrońca Real Compensación (WLB) 2
Wiktor Zapart Pomocnik FC Lufy 2
Andrzej Górski Pomocnik WSOWLąd 2
Krzysztof Wojtas Obrońca BNY Mellon 2
Tomasz Przydryga Napastnik SolidGrowth Finance 2
Bohdan Chyhys Pomocnik Real Compensación (WLB) 2
Paweł Sidorowicz Napastnik FC Lufy 2
Łukasz Bożek Pomocnik Becton Dickinson 2
Rafał Boniecki Obrońca WSOWLąd 2
Dawid Kasprzycki Napastnik WSOWLąd 1
Adrian Falana Napastnik FC Lufy 1
Bartosz Przytuła Napastnik FC Lufy 1
Radosław Kuciapiński Obrońca Visionica 1
Paweł Szymański Pomocnik SolidGrowth Finance 1
Robert Tomaszewski Napastnik WSOWLąd 1
Jarosław Kędzierski Bramkarz WSOWLąd 1
Norbert Świętochowski Obrońca WSOWLąd 1
Radosław Plichta Obrońca WSOWLąd 1
Maciej Banaszak Obrońca BNY Mellon 1
Peter Lawless Obrońca BNY Mellon 1
Paweł Frąckiewicz Pomocnik Becton Dickinson 1
Wojciech Warchoł Pomocnik FC Lufy 1
Maciej Kurpiewski Obrońca FC Lufy 1
Paweł Gaszewski Pomocnik BNY Mellon 1
Michał Bednarczyk Pomocnik Real Compensación (WLB) 1
Grzegorz Messyasz Pomocnik Real Compensación (WLB) 1
Wojciech Gradowski Pomocnik Geostandard Wrocław 1
Maciej Kuziomko Pomocnik Bulik Trans 1
Piotr Jagieła Pomocnik Bulik Trans 1
Mariusz Blecharz Pomocnik Bulik Trans 1
Jarosław Zimny Pomocnik FC ŻWiR 1
Mateusz Stefańczyk Napastnik Armia Zbawienia 1
Karol Broniarz Napastnik Armia Zbawienia 1
Łukasz Andruszewski Obrońca Armia Zbawienia 1
Wojciech Woźniak Napastnik Becton Dickinson 1
Mateusz Skrzypecki Pomocnik Brzmienie Miasta 1
Damian Ostropolski Pomocnik Brzmienie Miasta 1
Konrad Zawadzki Obrońca Bulik Trans 1
Michał Maziarz Napastnik Armia Zbawienia 1
Paweł Bartosik Pomocnik Brzmienie Miasta 1
Jarosław Jarosławski Pomocnik Brzmienie Miasta 1