tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Skleptech 11 +13 25
2 . Cloud Raiders (Kuźniki) 11 +25 23
3 . WSOWL (trawa) 11 +10 23
4 . Prezesi 11 +7 17
5 . Blitz Wrocław 11 +1 16
6 . Hectas 11 -2 15
7 . WSOWL II 11 +1 14
8 . Przyjaciele Tifosek 11 -10 14
9 . RTV Euro AGD (Kuźniki) 11 -3 12
10 . Kuchcik Kuźniki 11 -9 12
11 . Rycerze Ni 11 -13 8
12 . White Stars 11 -20 5
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

Sup. - WYNIKI

18.11 | 19:15 RTV Euro AGD (Kuźniki)
6 : 0
Hectas Andrzej Janikowski Szczegóły
17.11 | 19:55 Blitz Wrocław
5 : 1
Kuchcik Kuźniki Andrzej Malec Szczegóły
17.11 | 18:20 White Stars
0 : 3
WSOWL II Andrzej Malec Szczegóły
15.11 | 19:10 WSOWL (trawa)
2 : 2
Prezesi Marcin Niciński Szczegóły
15.11 | 18:20 Cloud Raiders (Kuźniki)
7 : 1
Rycerze Ni Marcin Niciński Szczegóły
10.11 | 20:45 Rycerze Ni
0 : 2
WSOWL (trawa) Andrzej Janikowski Szczegóły
10.11 | 19:55 WSOWL II
0 : 2
Kuchcik Kuźniki Andrzej Janikowski Szczegóły
10.11 | 19:10 Prezesi
1 : 4
Blitz Wrocław Andrzej Janikowski Szczegóły
09.11 | 19:15 Skleptech
3 : 3
RTV Euro AGD (Kuźniki) Andrzej Malec Szczegóły
09.11 | 18:30 Przyjaciele Tifosek
3 : 0
White Stars Andrzej Malec Szczegóły
08.11 | 19:55 Hectas
3 : 4
WSOWL (trawa) Andrzej Malec Szczegóły
08.11 | 19:10 WSOWL II
1 : 1
Cloud Raiders (Kuźniki) Andrzej Malec Szczegóły
04.11 | 19:15 Kuchcik Kuźniki
0 : 2
Skleptech Andrzej Malec Szczegóły
03.11 | 20:45 Blitz Wrocław
0 : 0
WSOWL (trawa) Marcin Niciński Szczegóły
02.11 | 20:45 Rycerze Ni
0 : 1
WSOWL II Marcin Niciński Szczegóły
02.11 | 18:30 Hectas
4 : 6
Przyjaciele Tifosek Marcin Niciński Szczegóły
28.10 | 20:00 Kuchcik Kuźniki
3 : 5
Prezesi Andrzej Malec Szczegóły
27.10 | 20:45 Skleptech
4 : 0
WSOWL (trawa) Andrzej Malec Szczegóły
27.10 | 19:10 WSOWL II
0 : 3
Przyjaciele Tifosek Andrzej Malec Szczegóły
26.10 | 20:45 Rycerze Ni
2 : 0
White Stars Andrzej Janikowski Szczegóły
25.10 | 19:10 RTV Euro AGD (Kuźniki)
1 : 1
Blitz Wrocław Adam Rynkowski Szczegóły
25.10 | 18:20 Przyjaciele Tifosek
1 : 8
Skleptech Adam Rynkowski Szczegóły
24.10 | 20:45 Cloud Raiders (Kuźniki)
0 : 2
WSOWL (trawa) Andrzej Malec Szczegóły
24.10 | 19:55 WSOWL II
2 : 1
Hectas Andrzej Malec Szczegóły
21.10 | 20:00 White Stars
0 : 3
Cloud Raiders (Kuźniki) Marcin Niciński Szczegóły
20.10 | 19:55 WSOWL (trawa)
2 : 3
Kuchcik Kuźniki Andrzej Malec Szczegóły
20.10 | 19:10 Skleptech
0 : 7
WSOWL II Andrzej Malec Szczegóły
20.10 | 18:20 Prezesi
3 : 0
RTV Euro AGD (Kuźniki) Andrzej Malec Szczegóły
18.10 | 20:45 Hectas
2 : 1
Rycerze Ni Marcin Niciński Szczegóły
18.10 | 19:10 Blitz Wrocław
2 : 1
Przyjaciele Tifosek Marcin Niciński Szczegóły
17.10 | 20:45 White Stars
1 : 6
Prezesi Marcin Niciński Szczegóły
17.10 | 19:55 WSOWL (trawa)
2 : 0
WSOWL II Marcin Niciński Szczegóły
14.10 | 18:40 Cloud Raiders (Kuźniki)
3 : 2
Hectas Marcin Niciński Szczegóły
13.10 | 19:55 RTV Euro AGD (Kuźniki)
2 : 1
Kuchcik Kuźniki Andrzej Janikowski Szczegóły
13.10 | 18:20 Rycerze Ni
0 : 3
Skleptech Andrzej Janikowski Szczegóły
12.10 | 21:00 Przyjaciele Tifosek
3 : 2
Prezesi Andrzej Malec Szczegóły
11.10 | 19:10 WSOWL II
2 : 2
Blitz Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
10.10 | 19:55 White Stars
0 : 3
WSOWL (trawa) Marcin Niciński Szczegóły
07.10 | 20:15 Kuchcik Kuźniki
4 : 2
Przyjaciele Tifosek Andrzej Malec Szczegóły
06.10 | 20:50 Skleptech
2 : 1
Cloud Raiders (Kuźniki) Andrzej Janikowski Szczegóły
06.10 | 20:05 Prezesi
3 : 1
WSOWL II Andrzej Janikowski Szczegóły
06.10 | 19:20 WSOWL (trawa)
3 : 1
RTV Euro AGD (Kuźniki) Andrzej Janikowski Szczegóły
06.10 | 17:50 Hectas
5 : 1
White Stars Andrzej Janikowski Szczegóły
04.10 | 20:45 WSOWL (trawa)
3 : 0
Przyjaciele Tifosek Marcin Niciński Szczegóły
04.10 | 19:55 Blitz Wrocław
1 : 1
Rycerze Ni Marcin Niciński Szczegóły
03.10 | 19:55 RTV Euro AGD (Kuźniki)
3 : 1
WSOWL II Andrzej Malec Szczegóły
30.09 | 20:15 Kuchcik Kuźniki
3 : 0
Rycerze Ni Marcin Niciński Szczegóły
29.09 | 19:55 Prezesi
2 : 2
Cloud Raiders (Kuźniki) Andrzej Malec Szczegóły
29.09 | 19:10 Hectas
3 : 0
Blitz Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
27.09 | 19:10 Cloud Raiders (Kuźniki)
6 : 1
Kuchcik Kuźniki Marcin Niciński Szczegóły
26.09 | 20:45 Blitz Wrocław
2 : 1
White Stars Andrzej Malec Szczegóły
26.09 | 18:20 Skleptech
4 : 2
Hectas Andrzej Malec Szczegóły
21.09 | 21:00 Rycerze Ni
0 : 2
Prezesi Andrzej Malec Szczegóły
21.09 | 18:40 Przyjaciele Tifosek
5 : 4
RTV Euro AGD (Kuźniki) Andrzej Malec Szczegóły
20.09 | 19:55 White Stars
1 : 0
Skleptech Marcin Niciński Szczegóły
20.09 | 19:10 Cloud Raiders (Kuźniki)
4 : 0
Blitz Wrocław Marcin Niciński Szczegóły
15.09 | 19:55 Kuchcik Kuźniki
0 : 2
White Stars Andrzej Janikowski Szczegóły
14.09 | 19:30 Rycerze Ni
1 : 1
RTV Euro AGD (Kuźniki) Andrzej Malec Szczegóły
13.09 | 19:10 RTV Euro AGD (Kuźniki)
1 : 6
Cloud Raiders (Kuźniki) Andrzej Malec Szczegóły
12.09 | 20:45 Blitz Wrocław
1 : 2
Skleptech Marcin Niciński Szczegóły
12.09 | 18:20 Prezesi
3 : 5
Hectas Marcin Niciński Szczegóły
09.09 | 20:15 Hectas
3 : 2
Kuchcik Kuźniki Andrzej Malec Szczegóły
09.09 | 19:30 Skleptech
2 : 1
Prezesi Andrzej Malec Szczegóły
08.09 | 19:55 Cloud Raiders (Kuźniki)
6 : 2
Przyjaciele Tifosek Andrzej Janikowski Szczegóły
07.09 | 19:00 White Stars
2 : 1
RTV Euro AGD (Kuźniki) Andrzej Janikowski Szczegóły
06.09 | 18:20 Przyjaciele Tifosek
1 : 4
Rycerze Ni Marcin Niciński Szczegóły

PARTNERZY I SPONSORZY